Пара монофокальних лінз ZEISS із повним захистом від ультрафіолету
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Монофокальні лінзи ZEISS

Скористайтеся перевагами нашого широкого асортименту монофокальної продукції – для будь-яких потреб ваших клієнтів

Кожна монофокальна лінза ZEISS створюється з особливою увагою до візуальної якості, зовнішнього вигляду та зручності носіння. Незалежно від того, потрібні вашому клієнту окуляри для читання чи ви підбираєте окуляри для корекції аметропії – ви обов'язково знайдете рішення в нашій лінійці монофокальних лінз.

Стандартні монофокальні лінзи ZEISS забезпечують повний захист від ультрафіолету.

Асортимент монофокальних лінз ZEISS: понад 75% клієнтів, які носять окуляри, вибирають стандартні монофокальні лінзи, і не тільки.1

Для клієнтів із короткозорістю чи далекозорістю, або клієнтів із будь-якими іншими типами аномалій рефракції, наприклад астигматизмом чи пресбіопією. Тепер ви можете запропонувати своїм клієнтам відмінний зір, чіткість і комфорт завдяки високоякісним монофокальним лінзам. Хоча наші стандартні продукти вже відповідають усім основним вимогам, максимальний комфорт у будь-якій ситуації гарантують індивідуальні лінзи. Монофокальні лінзи з пластику, трайвексу або полікарбонату: ми пропонуємо лінзи, виготовлені з різних матеріалів, залежно від різних вимог до лінз. Окрім складських монофокальних лінз та стандартних лінз, ми також пропонуємо лінійку монофокальних лінз, розроблених спеціально для задоволення тих чи інших потреб. У цей асортимент включено монофокальні лінзи ZEISS DriveSafe, створені для підвищеного комфорту та чіткішого зору під час кермування, монофокальні лінзи ZEISS EnergizeMe, спеціально розроблені для потреб клієнтів, які носять контактні лінзи, а також монофокальні лінзи ZEISS Vision SmartLife, призначені для прихильників активного і мобільного способу життя. Відкрийте для себе продукт ZEISS, який найкраще відповідає індивідуальним потребам ваших клієнтів.

Монофокальні лінзи ZEISS SmartLife

Підходять для клієнтів віком від 20 років, які прагнуть більш чіткого й комфортного зору, переходячи від активності онлайн до реального життя й навпаки. Постійне перебування на зв’язку та в русі може бути стресом для ваших очей. Завдяки покращеним оптичним властивостям, 94% людей стверджують, що помітили широке поле комфортного зору на середніх та близьких відстанях.2

Монофокальні лінзи ZEISS DriveSafe

Ідеально підходять клієнтам, які звикли завжди користуватися однією парою окулярів. Монофокальні лінзи ZEISS DriveSafe забезпечують кращий зір в умовах слабкого освітлення для безпечнішого та комфортнішого кермування. Крім цього, вночі вони зменшують відблиски від фар зустрічних автомобілів або вуличних ліхтарів.

Монофокальні лінзи ZEISS, що виготовляються на замовлення

Застосування сучасної технології виготовлення лінз Freeform повністю усуває оптичні компроміси, що мають місце в стандартних монофокальних лінзах. Ці лінзи створюються за індивідуальними призначеннями ваших клієнтів.

Монофокальні лінзи ZEISS EnergizeMe

Створені для клієнтів, які носять контактні лінзи, але також потребують лінзи для окулярів. Більшість клієнтів не хочуть робити вибір між контактними лінзами та окулярами – вони схильні вибирати й те, й інше. 65% власників контактних лінз також охоче носять окуляри, особливо для читання або коли дивляться телевізор чи користуються планшетом.3

Стандартні монофокальні лінзи ZEISS

Стандартний продукт, який відповідає усім вимогам до монофокальних лінз, зокрема забезпечує високу якість зору, є гарним на вигляд та комфортним у носінні. Для вибору доступний діапазон від традиційних сферичних монофокальних лінз до більш досконалих асферичних лінз.

Складські монофокальні лінзи ZEISS (FSV)

Доступний широкий асортимент складських монофокальних лінз. Ці лінзи забезпечують повний захист від ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні до 400 нм.

Дизайни монофокальних лінз

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

  • 1

    Всесвітнє дослідження попиту на лінзи та оправи, SWV Strategy with Vision, 11 вересня 2016 року

  • 2

    Незалежне споживче випробування асортименту лінз ZEISS SmartLife, n=48 учасників (частки учасників, які «повністю згодні», «згодні» або «частково згодні»). Школа оптометрії при Астонському університеті, Великобританія, 2019 рік.

  • 3

    Глобальне опитування, проведене компанією ZEISS серед 2400 власників контактних лінз і 40 офтальмологів у США, Німеччині, Китаї та Італії, 2015 рік.