ZEISS DriveSafe Lenses
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Лінзи ZEISS DriveSafe

Допоможіть своїм клієнтам бачити кожну деталь під час кермування – навіть у дощову, туманну погоду або в сутінках.

Лінзи ZEISS DriveSafe – це лінзи для повсякденного носіння, спеціально створені, щоб задовольнити зорові потреби водіїв. Особливості дизайну та ключові технології дозволяють поліпшити зорове сприйняття під час кермування вдень і вночі. Завдяки покриттю DuraVision® DriveSafe, ці лінзи допомагають зменшити відблиски та дратівне відчуття засліплення, особливо під час керування автомобілем уночі.

 • Кращий зір в умовах недостатнього освітлення або за поганої погоди
 • Зменшують відчуття засліплення від фар зустрічних автомобілів та вуличних ліхтарів вночі
 • Допомагають чітко бачити дорогу, дорожні знаки, дзеркало заднього виду та бокові дзеркала

Лінзи ZEISS DriveSafe Для безпечного та надійного зору під час водіння.

 • 83%

  У середньому 83% власників окулярів користуються ними під час кермування.1

 • 1758

  Кількість дорожньо-транспортних пригод, спричинених зовнішніми факторами, що впливають на зір, як-от дощ, сніг, мокрий сніг, туман та сліпуче світло фар, у Великій Британії в 2017 році.2

 • 40%

  дорожньо-транспортних пригод у нічний час.3

 • 72%

  водіїв, які носять окуляри, зацікавлені у придбанні лінз для повсякденного носіння, спеціально призначених для кермування.1

 • 97%

  водіїв відзначили, що лінзи DriveSafe задовольняють їхні потреби.4

 • 94%

  користувачів відзначили, що задоволені лінзами DriveSafe, користуючись ними для виконання повсякденних завдань.4

Кермування може бути складним завданням.

Якою б не була відстань, хороший зір є обов'язковою умовою для безпеки, а також для комфорту. Однак за деяких обставин кермування може бути складним завданням для будь-кого, і особливо для людей, які носять окуляри.

Ось чому хороший зір винятково важливий для комфорту та безпеки у дорозі, незалежно від того, наскільки далекою є подорож.

Кермування може бути складним завданням.

Основні зорові проблеми під час кермування.

Чимало ваших клієнтів відчувають небезпеку, дискомфорт і стрес, коли керують автомобілем. Ми провели маркетингові дослідження і визначили три найбільш складні зорові проблеми, що підстерігають людину у дорозі.

 • Погана видимість в умовах недостатнього освітлення, наприклад у дощову погоду, в сутінках чи вночі

  Погана видимість в умовах недостатнього освітлення, наприклад у дощову погоду, в сутінках чи вночі.

 • Засліплення від фар зустрічних автомобілей та відблиски від мокрого дорожнього покриття

  Засліплення від фар зустрічних автомобілей та відблиски від мокрого дорожнього покриття.

 • Труднощі внаслідок постійного переміщення фокусу між дорожніми знаками та дорогою попереду

  Труднощі внаслідок постійного переміщення фокусу між дорожніми знаками та дорогою попереду.

Вид на темну вулицю кріз лінзи ZEISS DriveSafe

Лінзи ZEISS DriveSafe пропонують нову категорію лінз, що підходять для кермування так само, як і для повсякденного носіння.

Покриття спеціально розроблене, щоб задовольнити потреби клієнтів, які хочуть почуватися безпечніше та комфортніше під час кермування в своїх повсякденних окулярах.

Лінзи ZEISS DriveSafe мають значні переваги для користувачів.
Рисунок ілюструє погану видимість на вулиці в умовах недостатнього освітлення. Вид на салон автомобіля крізь окулярні лінзи.

Технологія ZEISS Luminance Design™ (LDT)

Кращий зір в умовах недостатнього освітлення для більш безпечного та комфортного кермування завдяки технології ZEISS Luminance Design™ (LDT), яка враховує різні умови освітлення та розмір зіниці, незмінно забезпечуючи природний зір.  

На рисунку показано вид крізь лінзи для кермування, візуалізація ефектів покриття DuraVision® DriveSafe.

Покриття DuraVision® DriveSafe

Зменшення засліплення вночі від світла фар зустрічних автомобілей або вуличних ліхтарів за допомогою покриття DuraVision®  DriveSafe. Воно частково відбиває промені світла з довжиною хвилі, що роблять зір нечітким і  викликають дискомфорт та роздратування, що призводить до зменшення відчуття засліплення на 64%.5

Зображення салону автомобіля з жінкою, яка сидить на місці водія.

Оптимізовані зони для зору на середніх і далеких відстанях

Компанія ZEISS створила нові лінзи DriveSafe Progressive з оптимізованими зонами для зору на середніх і далеких відстанях, що зменшують потребу в горизонтальних рухах голови та полегшують для користувачів швидке переміщення фокуса між дорогою, дорожніми знаками та дзеркалами.

Задоволеність клієнтів лінзами ZEISS DriveSafe.

Щоб перевірити, чи повністю відповідають лінзи ZEISS DriveSafe очікуванням користувачів, компанія ZEISS провела випробування за участю людей, які носять окуляри, в умовах реального життя.
 • 64%

  Відчуття засліплення з лінзами ZEISS DriveSafe зменшується на 64%.5

 • 97%

  97% водіїв відзначили, що лінзи DriveSafe задовольняють їхні потреби.4

 • 94%

  94% користувачів відзначили задоволеність лінзами DriveSafe під час виконання повсякденних завдань, наприклад під час роботи в офісі.4

Інновації, на основі яких розроблено лінзи ZEISS DriveSafe Пояснення технології.

 • Технологія ZEISS Luminance Design

  Технологія, що враховує розмір зіниці під час кермування в сутінках і дозволяє відповідно оптимізувати дизайн лінз (5,0 мм для монофокальних лінз та 4,3 мм для прогресивних лінз).

 • ZEISS DuraVision DriveSafe

  Покриття DuraVision®  DriveSafe – це антивідблискове покриття, яке частково відбиває промені світла з певною довжиною хвилі, що створюють відчуття засліплення.  

 • Дизайн лінз ZEISS DriveSafe6

  Оптимізовані зони для зору на далеких та середніх відстанях, завдяки яким зменшується потреба в горизонтальних рухах голови. Мають до 43% більшу* зону для зору на  середніх відстанях і до 14% більшу* зону для зору на далеких відстанях.7

 • Технологія ZEISS UVProtect

  Вищий рівень захисту від УФ-випромінювання, що дозволяє прозорим лінзам ZEISS блокувати шкідливі УФ-промені в діапазоні до 400 нм. Такий самий стандарт захисту від УФ-випромінювання, як для сонцезахисних окулярів преміум-класу.

 • Технологія ZEISS FaceFit

  Відповідність унікальним анатомічним особливостям обличчя для розкриття повного потенціалу різних зон лінзи.  

 • Технологія ZEISS FrameFit+

  Оптимальна ефективність лінз у будь-якій оправі.6

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

 • 1

  Маркетингове дослідження за участю 36 офтальмологів та 480 споживачів, проведене в США та Німеччині в серпні 2013 року.

 • 2

  Statista, Дорожньо-транспортні пригоди, спричинені зовнішніми факторами, що впливають на зір, у Великій Британії в 2017 році за ступенем тяжкості. Опубліковано: Statista Research Department, 21 лютого 2020 року.

 • 3

  1 DfT (2016) ‘Reported casualties all days, by severity, road user type and hour of day, Great Britain, 2015’. URL: https://www.gov.uk/government/statistical-data-sets/ras30-reported-casualties-in-road-accidents Date Accessed: 02/06/2017

 • 4

  Внутрішнє випробування за участю 50 людей, які носять окуляри (працівників компанії CZV у Німеччині); незалежне випробування за участю 60 користувачів окулярів (офтальмологів та споживачів, Іспанія), 2014 рік.

 • 5

  Результати тесту на засліплення з використанням ламп Hella показали, що в 64% учасників дослідження покриття DuraVision DriveSafe зумовило зменшення відчуття дискомфорту, створюваного відблисками, порівняно з антивідблисковими покриттями ZEISS преміум-класу.

 • 6

  Дизайн лінз DriveSafe із технологією Framefit + доступні тільки з прогресивними лінзами.

 • 7

  * Порівняно з прогресивними лінзами ZEISS преміум-класу.