На передньому плані хлопчик із каштановим волоссям в круглих окулярах із лінзами ZEISS MyoCare посміхається в камеру. На задньому плані дві дівчинки в окулярах із лінзами ZEISS MyoCare граються з обручами та гімнастичними м'ячами.
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Лінзи ZEISS MyoCare

Кращий погляд на життя.

Наша перша лінійка лінз для лікування вікової міопії з дизайном лінз, спеціально розробленим, щоб сповільнити прогресування міопії.

 • Ефективне лікування міопії у дітей
 • Хороший зір при погляді під будь-яким кутом
 • Комфортний зір
 • Повний захист від ультрафіолетового випромінювання

У всьому світі проблема міопії викликає все більше занепокоєння.

 • 50 %

  світової популяції до 2050 року можуть страждати на міопію.​1

 • ~ 90 %

  молодих (віком до 20 років) жителів азійських міст страждають на міопію.2

 • > 2 десятиліть

  базових і клінічних досліджень та успішного застосування лінз для лікування міопії у Східній Азії.  ​

 • У 2014 році

  компанія ZEISS започаткувала партнерство з дослідженням LIFE Child для моніторингу розвитку рефракції у дітей європеоїдної раси.

 • > 1,3 M

  точок даних, зібраних у ході маркетингового дослідження Euronet упродовж останніх 20 років у більш ніж 400 реальних офтальмологічних кабінетах у Німеччині.

Юна шатенка без окулярів потирає очі під час читання книги.

Одна проблема — багато рішень.

Оптичні, медичні та поведінкові методи лікування.

Оскільки етіологія міопії є багатофакторною, запропонувати єдиний спосіб її контролю неможливо. Внаслідок цього на ринку представлено багато засобів лікування, включаючи оптичні, медичні та поведінкові методи.
При виборі методу контролю міопії у дітей необхідно враховувати вік початку захворювання, довжину осі ока або рефракцію в цьому віці, а також інформацію про індивідуальну швидкість прогресування та загальний профіль ризику. Комплексне лікування міопії включає комбінацію рекомендацій щодо способу життя, метод корекції рефракції для постійного використання, а також методи контролю міопії для сповільнення чи припинення подальшого прогресування.

Одна проблема — багато рішень
3D-зображення спеціальних жорстких контактних лінз, які одягають на ніч.

Ортокератологія для лікування прогресуючої міопії

Спеціальні жорсткі контактні лінзи одягаються на час нічного сну й забезпечують чіткий зір протягом дня. Зміна форми рогівки допомагає ефективно коригувати аномалії рефракції, уповільнюючи аксіальне видовження. Ефективність цього методу може різнитися в різні дні

3D-зображення м'якої контактної лінзи.

М'які контактні лінзи

М'які контактні лінзи з подвійним фокусом призначені для носіння протягом дня. М’які контактні лінзи мають концентричні оптичні зони, які одночасно створюють корекцію у фовеальній ділянці та міопічний дефокус на сітківці.

Лінзи для дитячих окулярів у чорній, червоній та ніжно-рожевій із сердечками оправах.

Лінзи для окулярів

Найменш інвазивний та найдоступніший метод корекції міопії. Перевагою спеціального дизайну лінз для окулярів є одночасна корекція зору та контроль прогресування міопії. У лінзах для окулярів нового покоління використовуються оптичні мікроструктури, які сприяють сповільненню прогресування міопії. Лінзи для окулярів легко носити, вони доступні за ціною, переважно добре сприймаються й переносяться, що робить їх оптимальним рішенням.

3D-зображення піпетки.

Фармацевтичні методи

До цих методів належить застосуванння фармацевтичних препаратів. Наявна інформація про ефективність фармацевтичних методів для сповільнення прогресування міопії.

3D-зображення чорно-білого футбольного м'яча.

Фізичні вправи на свіжому повітрі

Для запобігання міопії або відстроченню її появи рекомендується регулярно займатися фізичними вправами на свіжому повітрі. Мається на увазі щонайменше 2 години перебування на свіжому повітрі щодня включно з додатковим перебуванням на свіжому повітрі після шкільних занять.3

Лінзи ZEISS MyoCare в бежево-рожевій оправі зображені на світло-блакитній повітряній кулі. Фоном слугує інша, дещо темніша синя повітряна куля.

Новий дизайн лінз.

Створення одночасного дефокусу, що конкурує.

Наші найновіші лінзи, розроблені для лікування прогресуючої міопії у дітей, створені на основі більш як десятирічного досвіду компанії ZEISS у контролі міопії у співпраці з експертами в сфері оптики, такими як вчені матеріалознавці та оптометристи, практикуючі офтальмологи та науковці. Дизайн лінз ZEISS MyoCare поєднує наукові концепції, розроблені за результатами достовірних наукових досліджень, доказові дані та ефективні методи контролю, такі як ортокератологія та використання м’яких мультифокальних контактних лінз, а також останні наукові досягнення та нове покоління окулярів.

Зображення лінзи ZEISS MyoCare збоку.

Знайдено оптимальний баланс завдяки технології ZEISS C.A.R.E.

Досконале поєднання індивідуальних параметрів оптимізації та спеціального дизайну.

Щоб створити ефективну лінзу для лікування міопії, необхідно подолати певні труднощі дизайну та знайти оптимальний баланс між сповільненням прогресування міопії та хорошим зором. Ось чому лінзи для менеджменту міопії від ZEISS включає такі інновації:

 

 • Центральна зона є достатньо малою й створює ефективну функціональну зону, яка проєктує міопічний дефокус на ближні периферійні ділянки поблизу центральної ямки
 • Середня додаткова поверхнева потужність індукує цільовий відносний міопічний дефокус
 • Ретельно підібраний коефіцієнт заповнення забезпечує високу ефективність із одночасним збереженням високої зручності при носінні
2 дівчинки та 1 хлопчик в окулярах із лінзами ZEISS MyoCare. Вони дивляться на рослину: двоє з трьох дітей дивляться на рослину крізь збільшувальні стекла.

Дизайн ZEISS ClearFocus.

Враховано безперервний рух очей.

Створюючи лінзи для окулярів, необхідно врахувати рухи ока за лінзою, щоб гарантувати збереження цільової корекції та міопічного дефокусу при погляді під будь-яким кутом. Завдяки дизайну ZEISS ClearFocus оптимальна корекція рефракції, що відповідає потребам пацієнта, а також цільовий міопічний дефокус зберігаються при погляді в будь-якому напрямку. Це важливо, оскільки дозволяє пацієнту добре бачити через центральну чітку зону не тільки під час виконання завдань, що вимагають фокусування зору, але й під час мимовільного та швидкого переведення погляду до периферії лінзи.
Окрім цього, дизайн ZEISS ClearFocus ефективно мінімізує індукцію гіперметропічного дефокусу, на відміну від типових сферичних монофокальних лінз.

Дизайн ClearFocus.
Два лінійні графіки, на яких представлено порівняльне математичне моделювання сферичних монофокальних лінз (червона лінія) та лінз MyoCare (синя лінія).

Порівняльне математичне моделювання сферичних монофокальних лінз (червона лінія) та лінз MyoCare (синя лінія)

Дизайн ZEISS ClearFocus створений, щоб ефективно мінімізувати індукцію гіперметропічного дефокусу

Сферичні аберації на сферичних монофокальних лінзах стає очевидною на відстані близько 10 мм від центру лінзи, зі збільшенням негативної потужності до зовнішнього периметра лінзи, що зумовлює індукцію гіперметропічного дефокусу.
На відміну від традиційного сферичного дизайну лінз, для лінз ZEISS MyoCare характерна пласка та майже незмінні сферичні аберації по всій лінзі, а це гарантує, що фокус залишатиметься в фокусній ділянці, тобто близько до сітківки. Зі зростанням ексцентриситету в міру віддалення від центру лінзи сферичні аберації стають дещо більш позитивними, індукуючи відносний міопічний дефокус.

Таким чином, дизайн ZEISS ClearFocus, використаний у лінзах MyoCare®, ефективно мінімізує Небажаний гіперметропічний дефокус при погляді під будь-яким кутом.

Три рисунки, на яких зображено основні етапи розвитку. Зліва лікар кладе дитину на ваги; посередині зріст хлопчика вимірюють за допомогою ростоміра на стіні; праворуч дівчинці перевіряють зір.

Новий підхід до визначення ефективності.

Коефіцієнт емметропічного прогресування.

Кожен метод контролю прогресуючої міопії має свої переваги та недоліки, однак усі вони мають спільну мету:
сповільнити прогресування міопії.
Основні показники фізичного та розумового розвитку дають можливість отримати важливу інформацію про стан здоров’я дитини на тому чи іншому етапі розвитку. Досягнення певних показників у певному віці свідчить, що дитина нормально розвивається. Порівняння нормального фізіологічного росту та фактичного росту пацієнта необхідне, щоб виявити наявність нефізіологічних відхилень певного типу.

Дизайн ZEISS MyoCare характеризується середнім коефіцієнтом емметропічного прогресування аксіальної довжини до 86% для дітей віком 10-12 років і 63% для дітей віком 7-9 років.4

Коефіцієнт емметропічного прогресування.
На лінійному графіку показано щорічне зменшення прогресування аксіальної довжини — вихідний рівень за віком.

Криві нормального фізіологічного розвитку для певного віку.

Те ж саме стосується розвитку зору. Основна увага приділяється різниці між фізіологічним та нефізіологічним (міопічним) видовженням осі ока; інакше кажучи, важливо, наскільки відрізняється фактичний стан дитини від нормального фізіологічного росту дітей даної вікової групи з нормальним зором. Метою є відповідність або максимальна близькість до вікових нормальних фізіологічних кривих росту дітей із нормальним зором.

Фізіологічна емметропічна крива на графіку відповідає вихідному значенню, що використовується як еталон для оцінювання ефективності втручання з використанням нашого методу сповільнення прогресування міопії — лінз MyoCare.

На лінійному графіку представлено річне прогресування аксіальної довжини; фізіологічний емметропічний ріст показано чорною лінією внизу, міопічний ріст — червоною лінією вгорі, а результати застосування лінз ZEISS MyoCare — синьою лінією посередині. Проаналізувавши цей графік, можна зробити висновок, що прогресування міопії є нижчим за криву міопічного росту за умови носіння лінз ZEISS MyoCare.

Коефіцієнт емметропічного прогресування як відсоток ефективності.

Якщо встановлено вихідний рівень для методу коригування, коефіцієнт емметропічного прогресування є параметром, який показує, наскільки діти в групі даного методу коригування наближаються до кривої емметропічного росту на відміну від кривої міопічного росту.

Мета полягає в максимальному наближенні кривої абсолютного зменшення для певного методу коригування міопії (синя лінія) до кривої фізіологічної емметропізації (чорна лінія) на відміну від кривої міопії (червона лінія).

Коефіцієнт емметропічного росту обчислюється за спеціальною формулою.

Дизайн ZEISS MyoCare ефективно сповільнює прогресування міопії, зумовлюючи наближення до фізіологічної кривої росту.4

Фотопортрет маленького хлопчика в окулярах, на іншій фотографії — портрет старшої дівчинки в окулярах поруч. Під двома фотопортретами — різні оправи та лінзи для окулярів.

Нові лінзи для лікування міопії залежно від віку

ZEISS MyoCare та ZEISS MyoCare S

Різні методи контролю мають різні ефекти. Те ж саме стосується й двох різних дизайнів у лінійці продукції MyoCare. Згідно з результатами дослідження, існує значна (на рівні груп) відмінність в аксіальній довжині та сферичному еквіваленті зміни рефракції між групою без коригування, учасники якої носили монофокальні окуляри для корекції зору, та групою, учасники якої носили лінзи ZEISS MyoCare. На підставі цих даних рекомендується використовувати різні дизайни для різних вікових груп:

 • MyoCare® для дітей віком до 10 років
 • MyoCare® S для дітей віком від 10 років
Хлопчик і дівчинка в окулярах граються, підстрибуючи на гімнастичних м'ячах.

Чому лінзи MyoCare® мають стати вашим вибором.

Зір у цих лінзах настільки ж хороший, як і в монофокальних лінзах.

Маючи лінзи, які ефективно сповільнюють прогресування міопії у дітей, має сенс також подбати про комфорт і якість зору для того, хто носитиме окуляри. Саме тому важливі відгуки дітей.

98% дітей відзначають хороший зір на далеких та близьких відстанях у лінзах ZEISS MyoCare; 100% дітей адаптувалися до лінз протягом одного дня.4

Діти мають насолоджуватися життям без обмежень! При носінні окулярів із лінзами ZEISS MyoCare, діти можуть отримувати задоволення від таких занять, як читання, ігри на свіжому повітрі або спорт. Завдяки лінзам MyoCare ви можете забезпечити своїм юним пацієнтам найкраще лікування.

Лінійка MyoCare®

Кращий погляд на життя.

Інновації ZEISS MyoCare.

Лінзи нового дизайну створюють одночасний дефокус, що конкурує.

Дизайн лінз для лікування міопії, призначених для сповільнення прогресування короткозорості у дітей, має 2 ключові особливості.

 • На піктограмі зображено три кола.

  Технологія ZEISS C.A.R.E. (технологія кільцевих заломлюючих елементів)

  Чергування зон дефокусу та корекції у вигляді кілець на передній поверхні, що розширюються в напрямку до периферії лінзи. Ці   мікроструктури передають "стоп-сигнал", який уповільнює   прогресування аксіального видовження.

 • На піктограмі зображено око в колі з трьома стрілками — вліво, вниз та вправо.

  Дизайн ZEISS ClearFocus

  Призначений для вилучення "сигналу росту"; оптимізована задня поверхня мінімізує гіперметропічний дефокус на периферії лінзи. І рефракційна корекція, і цільовий міопічний дефокус зберігаються при погляді пацієнта в будь-якому напрямку. Ця технологія дозволяє забезпечити ефективність та легкість у носінні лінз ZEISS MyoCare.

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

 • 1

  Holden BA, Fricke TR, Wilson DA, Jong M, Naidoo KS, Sankaridurg P, Wong TY, Naduvilath TJ, Resnikoff S, Global Prevalence of Myopia and High Myopia and Temporal Trends from 2000 through 2050, Ophthalmology. 2016;123(5):1036–1042.

 • 2

  Chen M, Wu A, Zhang L, et al. The increasing prevalence of myopia and high myopia among high school students in Fenghua city, eastern China: a 15-year population-based survey. BMC Ophthalmol. 2018;18(1):159. doi: 10.1186/s12886-018-0829-8.

 • 3

  Xiong S, Sankaridurg P, Naduvilath T, Zang J, Zou H, Zhu J, Lv M, He X, Xu X. Time spent in outdoor activities in relation to myopia prevention and control: a meta-analysis and systematic review. Acta Ophthalmol. 2017; 9 5 ( 6 ):551- 5 6 6 . d o i: 10 .1111/ a o s .13 4 0 3.

 • 4

  Проспективне подвійне сліпе рандомізоване контрольоване клінічне дослідження тривалістю два роки, проведене офтальмологічною лікарнею при медичному університеті Wenzhou в Китаї у 2021 році за участю 78 короткозорих дітей, які носили рецептурні лінзи ZEISS MyoCare, 72 короткозорих дітей, які носили рецептурні лінзи ZEISS MyoCare S, та 76 короткозорих дітей, які носили монофокальні лінзи ZEISS протягом 12 місяців. Неопубліковані результати.