Woman with black hair and glasses watches smiling into a laptop
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Професійна освіта і тренінги від ZEISS

Станьте експертом ZEISS.

Досягніть високого рівня залучення клієнтів завдяки навчанню та підвищенню професійного рівня персоналу. Наша модульна онлайн-академія пропонує інтерактивні тренінги, присвячені використанню лінз та обладнання ZEISS. Крім того, доступні вебінари ZEISS. Можливо навіть забронювати сеанс того чи іншого тренінгу ZEISS або надати запит щодо тренінгу, який відповідав би вашим потребам.

  • Понад 60 навчальних модулів онлайн
  • Доступно у режимі 24/7, 365 днів на рік
  • Беріть участь у вебінарах у реальному часі або перегляньте їх у записі

Оптична галузь і цифрові тенденції постійно еволюціонують.

Діджитал простір еволюціонує так швидко, що буває складно встигати за більшістю подій у мережі. Незалежно від мети перебування в мережі – робота, зустрічі чи цифрова освіта й тренінги, ваша присутність у ній є вирішальною для підвищення впізнаваності бренду та успішного залучення клієнтів.

Онлайн-тренінги ZEISS доступні в режимі 24/7 із будь-якого пристрою. Де б ви не були.

Програми тренінгів онлайн від ZEISS Vision Care Academy пропонують вам знання, доступні будь-коли і будь-де. Зробіть вибір із широкого спектру професійних тем, беріть участь у зручний для вас час, пройдіть цікаві інтерактивні тренінги та отримайте офіційний сертифікат на підтвердження успішного проходження тренінгу.

Сюзанна, оптик і власник магазину, Лондон

На вебінарах ZEISS я отримала цінні рекомендації, й одразу почала використовувати нові знання на практиці.

Сюзанна

Оптик і власник магазину, Лондон

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.