ZEISS Digital Enablement training
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Зробіть свій бізнес помітним у мережі.

Отримайте нові знання з цифрового маркетингу.

Цифрові засоби масової інформації впливають на нашу поведінку. Це повною мірою стосується і ваших клієнтів. Щоб потенційні клієнти могли знайти вас, а також щоб ви могли підтримувати контакти з наявними клієнтами, вам, як власнику бізнесу, вкрай важливо бути видимим у мережі. Насправді це просто необхідно, щоб залишатися в полі зору ваших клієнтів.

Ми допоможемо вам стати помітнішими в мережі, щоб клієнти легко знаходили вашу оптику.

На нашому тренінгу ви дізнаєтеся, як підготуватися до майбутнього та як будувати й підтримувати стосунки зі своїми клієнтами, використовуючи можливості цифрових технологій.

Ключові факти й цифри, що підкреслюють важливість цифрових каналів

 • 7.9

  Мільярдів людей на нашій планеті1

 • 4.7

  Мільярдів користувачів соціальних мереж2

 • 63%

  активних користувачів інтернету3

 • 90%

  активних користувачів інтернету використовують мобільні пристрої4

 • 81%

  клієнтів вдаються до пошуку в мережі5

Ви невидимка, якщо вас немає в мережі

Споживачів приваблюють не тільки вітрини магазинів. Перш ніж вирушити на шопінг, вони нерідко шукають у мережі інформацію, наприклад, про години роботи магазинів чи доступність брендів, особливо коли йдеться про ті покупки, які робляться не щодня.

 • Усі інструменти, необхідні, щоб стати видимими.

  Тренінг ZEISS Digital Enablement фокусується на отриманні цифрових знань шляхом виконання практичних завдань. Ми розглянемо основні інструменти, які ви зможете легко й ефективно впровадити в свої робочі процеси. Навчання спеціально структуроване відповідно до вашої повсякденної роботи. Наша мета – зробити впровадження цифрових технологій якомога простішим і водночас максимально ефективним для вас.

 • Маркетинг у соціальних мережах

  Маркетинг у соціальних мережах

  Майже 4 мільярди людей користуються соціальними мережами, наприклад Facebook, Instagram або WhatsApp. Соціальні мережі можуть стати потужними інструментами для приваблення нових покупців — навіть тих, хто не шукає вашу оптику активно. Дізнайтеся, як правильно будувати взаємодію з ними та як знаходити й приваблювати нових клієнтів.

 • Оптимізація веб-сайту

  Удосконалюйте свій веб-сайт, щоб клієнти легше знаходили вас, шукаючи рішення тих чи інших проблем, товари або послуги за допомогою пошукової системи Google. Дізнайтеся, як поліпшити дизайн веб-сайту, надавати привабливий контент та як підвищити рейтинг у пошуку Google, застосовуючи алгоритм пошукової оптимізації (SEO).

 • Брендовані інструменти ZEISS

  Скористайтеся інструментами ZEISS, такими як застосунки MyVisionProfile, StoreLocator або Appointment Scheduler, щоб із легкістю приваблювати клієнтів та скеровувати їх до вашої оптики. Дізнайтеся, як інтегрувати ці інструменти в свій веб-сайт, щоб допомогти потенційним клієнтам у пошуку певних товарів чи послуг.

 • Маркетинг через пошук

  Дізнайтеся, як допомогти клієнтам навколо знайти вас. Переконайтеся, що вашу оптику включено в місцеві каталоги, як-от бізнес-профіль Google, та просувайте свій бізнес за допомогою Google Ads.

 • Ваша оптика

  Збільшуйте відвідуваність вашої оптики.

  Запрошуйте нових відвідувачів, підвищуючи ефективність каналів цифрового маркетингу.

Цифровий тренінг, адаптований до ваших потреб.

Коротко про переваги наших тренінгів

 • Індивідуалізація
  Ми враховуємо ваші індивідуальні потреби.
 • Ефективність
  Ми визначаємо важливі точки дотику та фокусуємося на відповідних маркетингових інструментах.
 • Продуктивність
  Допоможіть потенційним клієнтам знайти вашу оптику та розвивайте свій бізнес.
 • Розуміння
  Ми допоможемо вам краще розуміти своїх клієнтів і повніше задовольняти їх потреби.

Незалежно від того, новачок чи експерт ви у сфері цифрового маркетингу

Ми допоможемо вам розвивати свій бізнес у мережі й повністю розкрити його потенціал.

 • Новачок у цифровому маркетингу

  Новачок

  Якщо ви новачок у цифровому маркетингу, ми визначимо ваші можливості пошуку клієнтів у мережі й покажемо вам, як підвищити мережеву видимість через найважливіші цифрові точки взаємодії.

 • Експерт у цифровому маркетингу

  "Просунутий" рівень

  Якщо ви вже є експертом у цифровому маркетингу, ми проаналізуємо вашу присутність у мережі і покажемо, як підвищити її ефективність.

Проблеми, пов'язані з вашою відсутністю в мережі

Якщо вас не видно в мережі, потенційні клієнти не зможуть дізнатися про вас. Сьогодні споживачі користуються пошуком онлайн. Вони шукають оптики поблизу або дізнаються про їх робочі години, порівнюють та шукають інформацію про товари, послуги та бренди, перш ніж щось придбати, а також намагаються знайти в мережі рішення своїх проблем. Уявіть себе на місці своїх клієнтів, щоб краще зрозуміти їх поведінку:

ZEISS - ваш партнер та експерт у сфері цифрового маркетингу

ZEISS – ваш партнер

та експерт у цифровому маркетингу

Ми прагнемо, щоб ви стабільно випереджали своїх конкурентів. Від самого моменту заснування компанії ZEISS у 1846 році ми разом із нашими клієнтами незмінно диктуємо тенденції в науці та суспільстві. Наше прагнення нових знань, наші пристрасть і точність змушують відкривати нові перспективи, що змінюють наші погляди та поведінку. Від самого початку ми навчилися перетворювати проблеми на можливості й сьогодні зберігаємо цю здатність.

Все це стосується і впровадження цифрових технологій. А отже, ми об'єднаємо наші зусилля з вашими і допоможемо вам максимально ефективно використовувати нові цифрові можливості. Ми поділимося з вами своїм досвідом світового лідера в галузі технологій: на тренінгу ZEISS Digital Enablement ми запропонуємо вам рішення, які підійдуть саме для вашого бізнесу, а також відповідатимуть вашим регіональним потребам.

Зареєструйтеся просто зараз

і станьте видимими в мережі

Триває завантаження форми…

Компанія ZEISS Vision Care скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних