Profile, side view, close up portrait with copy space, empty place for advertisement of confident, joyful, cheerful, stylish guy having headset with mic on head, isolated on grey background
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Ваш зір — наша пристрасть Наша мета — партнерство заради спільного успіху.

  • Індивідуалізована підтримка бізнесу — для вашого успіху
  • Виділяйтеся за рахунок індивідуальних рішень для піклування про зір
  • Сервіс, що перевищує очікування

Надійний бізнес-партнер.

Сьогодні і в майбутньому.

Ми розуміємо наскільки ви віддані своїй справі та своїм клієнтам, і хочемо підтримати вас на кожному кроці вашого шляху. Чому варто вибрати нас? Компанія ZEISS – це організація з потужною культурою досліджень, прогресу, чесності й турботи про довкілля. Ця культура поширюється на всі наші партнерські відносини, а це означає, що ми бачимо свою місію в тому, щоб допомогти вам створити для ваших клієнтів незрівнянні враження від придбання окулярів.

Зверніться  до нас і отримайте індивідуалізовану програму бізнес-партнерства.

Ми надамо вам усю необхідну підтримку, щоб ваш бізнес вирізнявся з-поміж інших.

Рішення ZEISS для піклування про зір створюються, щоб вивести ваш бізнес на новий рівень. Маючи партнерів по всьому світу, ми здатні допомогти вам у пошуку найкращих опцій для продажу саме на вашому ринку.

Сервіс, що перевищує ваші очікування.

Ми розуміємо ваші труднощі й підтримуємо вас, надаючи не тільки інноваційні лінзи та оптичне обладнання, але й комплексні послуги, доступні в режимі 24/7. Ми хочемо бути впевненими, що ви та ваша команда володієте всіма необхідними інструментами й навичками для забезпечення економічно ефективних процесів, простої процедури закупівель та здобуття бездоганної репутації.  

Обслуговування

Професійна освіта й навчання.

Ми пропонуємо інтерактивний та цікавий навчальний контент онлайн, що дає змогу здобути необхідні практичні вміння в сферах оптики, продукції, продажів, а також навички комунікації. На додачу до модулів онлайн-навчання, цей контент також фокусується на інтегрованих концепціях самостійного навчання, що містять практичні навчальні вправи для офтальмологів та оптометристів. Це допоможе вам збільшити обсяг знань, вдосконалити навички в оптиці, безперервно самовдосконалюватися, набуваючи нових вмінь, і незмінно залишатися топ-гравцем у своїй сфері.

ZEISS VISUSTORE

Платформа для замовлення онлайн

Легкий, швидкий, розумний: сучасний спосіб замовлення лінз. Розміщуйте замовлення онлайн – незалежно від того, якою операційною системою користуєтеся.

Перехід на VISUSTORE® та користування новою системою замовлення онлайн від ZEISS є безкоштовними.

ZEISS Digital Enablement training

Цифрові можливості ZEISS

Зробіть свій бізнес помітним у мережі.

Тренінг Цифрові можливості ZEISS фокусується на отриманні цифрових знань шляхом виконання практичних завдань. Ми розглянемо основні інструменти, які ви зможете легко й ефективно впровадити в свої робочі процеси. Навчання спеціально структуроване відповідно до вашої повсякденної роботи. Наша мета – зробити діджиталізацію якнайпростішою та водночас максимально ефективною для вас.

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.