ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Правове застереження, Загальні положення та умови

Правове застереження

Це правове застереження стосується даного вебсайту і доменів. Воно не стосується вебсайтів і доменів компаній ZEISS, які, наприклад, внесли зміни в правову інформацію, щоб забезпечити відповідність національному законодавству. Тому, будь ласка, звертайте увагу на правові застереження всіх вебсайтів компанії ZEISS, які ви відвідуєте, або програм, які ви використовуєте.

У деяких випадках вебсайти компанії ZEISS також містять посилання на вебсайти третіх сторін, що не належать до групи ZEISS, та до яких ці правові застереження не застосовуються.

Інформація, опублікована на доменах компанії ZEISS, може містити посилання на продукцію та послуги, які не рекламувалися і не були доступні у вашій країні. Така інформація не означає, що компанія ZEISS має намір пізніше запропонувати цю продукцію або послуги у вашій країні. За потреби ви можете звернутися в нашу регіональну торговельну організацію, яка радо надасть вам інформацію про наявність цієї продукції та послуг. Презентація продукції та послуг на нашому вебсайті не обов'язково є комерційною пропозицією.

Якщо програмне забезпечення пропонується для безкоштовного завантаження, компанія ZEISS не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті завантаження або використання програмного забезпечення. Користувач завантажує та використовує програмне забезпечення виключно на свій страх і ризик і без жодної відповідальності або гарантій, за винятком випадків будь-якого наміру чи грубої недбалості з боку компанії ZEISS.

У кількох місцях ми згадуємо та надаємо посилання на сторонні вебсайти. Ми робимо це тільки в тому випадку, якщо повністю впевнені в надійності постачальника. Однак компанія ZEISS не несе відповідальності за положення про захист даних або зміст цих вебсайтів.  

Компанія ZEISS зберігає за собою всі права на контент і макети своїх вебсайтів. Інтелектуальна власність, що міститься на наших Вебсайтах, а також наші торговельні марки є захищеними. Текст, зображення і графіка на наших Вебсайтах, їх макети тощо, а також анімація та програмне забезпечення захищені законом про авторське право та іншим захисним законодавством. Копіювання або відтворення всієї або частини інформації, викладеної тут, заборонено без нашого попереднього письмового дозволу. Цей вебсайт не надає жодних ліцензій на використання інтелектуальної власності. Компанія ZEISS залишає за собою право змінювати, призупиняти або закривати вебсайти будь-коли без попереднього повідомлення.

Незважаючи на ретельний підбір контенту нашого вебсайту, ми не несемо жодної відповідальності за його правильність, точність, повноту або за безперешкодний доступ до нього. Наскільки це дозволено законодавством, ми не несемо відповідальності за прямі або непрямі збитки, зокрема втрату прибутку, що виникли в результаті використання нашого вебсайту або у зв'язку з інформацією, розміщеною на вебсайті. Ми залишаємо за собою право будь-коли змінювати або доповнювати надану інформацію.

© Carl Zeiss AG – Остання зміна: квітень 2016 року