ZEISS Dgital Lenses
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Лінзи ZEISS Digital Допоможіть своїм клієнтам подолати цифрове напруження очей.

Оптимізовані для динамічного сучасного цифрового способу життя. Лінзи, розроблені для вирішення зорових проблем, які трапляються у клієнтів віком 30-40 років, в тому числі у тих, хто вперше носить окуляри і відчуває зоровий дискомфорт на близьких відстанях.

 • Швидка фіксація при переведенні погляду з близьких предметів на далекі
 • Комфортний зір без напруження впродовж усього дня під час користування цифровими пристроями
 • Прискорена адаптація для пацієнтів з емметропією і тих, хто носить монофокальні окуляри
Погляд через лінзу ZEISS Digital на залу аеропорту

Цифрові лінзи

Лінзи ZEISS Digital забезпечують чіткий зір без напруження під час користування смартфонами та іншими цифровими пристроями. Лінзи ZEISS Digital значно покращують адаптаційну реакцію у пацієнтів, які носять окуляри для корекції передпресбіопії. Лінзи доступні в двох різних рівнях дизайну:

 • Лінзи ZEISS Digital
 • Kінзи ZEISS Digital Individual

Чому компанія ZEISS розробила лінзи для роботи з цифровими пристроями? Відповідь на зорові виклики цифрового світу.

 • 75%

  користувачів комп’ютерів можуть відчувати різноманітні симптоми, пов’язані із зором, в тому числі напруження очей, головний біль, нечіткість зору на  ближчих відстанях та розмитість віддалених предметів. Користувачі комп’ютерів також можуть відчувати біль у шиї чи плечах, коли надають тілу неприродного положення, щоб краще бачити екран цифрового пристрою.1

 • 4,8
  мільярда

  людей користуються інтернетом станом на початок 2020 року.2

 • 5,19 мільярда

  На сьогоднішній день понад 5,19 мільярда людей користуються мобільними телефонами; впродовж минулого року кількість користувачів зросла на 124 мільйони.3

Наша здатність зосереджуватися на цифрових пристроях і почуватися комфортно протягом тривалого часу з віком слабне.

Прогресуюча втрата еластичності кришталиком ока зрештою призводить до розвитку пресбіопії, внаслідок чого око більше не здатне зручно утримувати фокус на бажаній відстані для читання.

Наша здатність комфортно зосереджуватися на мобільних телефонах і цифрових пристроях протягом тривалого часу з віком слабне.
Цифрове напруження очей внаслідок надто тривалого перебування перед екраном

Цифрове напруження очей внаслідок надто тривалого перебування перед екраном.

Ми стаємо все більш залежними і все інтенсивніше користуємося комп’ютерами та мобільними пристроями, що створює підвищене навантаження на зорову систему. Це може призвести до ранньої появи симптомів, пов’язаних із розладами зору на близьких відстанях. У багатьох пацієнтів вони проявляються навіть у віці, що традиційно асоціюється з передпресбіопією.

Чоловік дивиться на свій телефон

Лінзи, розроблені для підтримки природного положення тіла, дозволяють клієнтам насолоджуватися чітким зором без стресів та напруження очей.

 • Створені для цифрового способу життя впродовж цілого дня й забезпечують більш комфортний зір без напруження під час користування мобільними телефонами та іншими цифровими пристроями.
 • Оптимізований дизайн лінз забезпечує кришталево чіткий зір в окулярах з рецептом будь-якої складності.
 • Великі зони огляду забезпечують комфортний зір. Ці зони відповідають зоровій поведінці, до якої могли звикнути клієнти і значно полегшують адаптацію.
 • Стиснута середня зона сприяє плавнішому перефокусуванню погляду з далеких предметів на близькі, що дозволяє переглядати текст на екрані мобільного телефону чи цифрового пристрою, мінімально рухаючи головою/очима.
 • Змінна оптична сила на близьких відстанях забезпечує саме те, що потрібно вашим клієнтам.

Відгуки клієнтів

Інновації, на основі яких розроблено лінзи ZEISS Digital Пояснення технології.

 • Технологія ZEISS Digital Inside

  Технологія ZEISS Digital Inside забезпечує чіткий ненапружений зір для тих, хто часто користується цифровими пристроями. Швидке переведення  фокуса на близьку дистанцію дозволяє клієнтам дивитися на екран цифрового пристрою, мінімально рухаючи головою/очима.

 • Технологія ZEISS FaceFit

  Індивідуальні лінзи ZEISS Digital включають технологію FaceFit від ZEISS, що дозволяє оптимізувати лінзи з урахуванням фізіологічних особливостей обличчя власника окулярів. Ця технологія передбачає оптимізацію зон огляду з урахуванням даних оправи, положення очей та посадки оправи на носі й вухах. Індивідуалізований дизайн лінз із урахуванням особливостей очей та обличчя.

 • Технологія ZEISS UVProtect

  Вищий рівень захисту від УФ-випромінювання дозволяє прозорим лінзам ZEISS блокувати шкідливі УФ-промені з довжиною хвилі до 400 нм. Це такий самий стандарт захисту від ультрафіолетового випромінювання, який забезпечують сонцезахисні окуляри преміумкласу.

Лінзи ZEISS Digital Лінзи для вашого цифрового способу життя

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

 • 1

  Salibello C. & Nilsen E. (1995). Is there a typical VDT patient? A demographic analysis. J Am Optom Assoc. 66(8), 479-83

 • 2

  DIGITAL 2021 JULY GLOBAL STATSHOT REPORT https://datareportal.com/reports/digital-2021-july-global-statshot

 • 3

  DIGITAL 2020: GLOBAL DIGITAL OVERVIEW, SIMON KEMP JANUARY 30, 2020 https://datareportal.com/reports/digital-2020-global-digital-overview