Зображення трьох лінз.
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Прогресивні лінзи ZEISS

Унікальні, як і кожен клієнт.

З прогресивними лінзами Freeform від ZEISS ваші клієнти отримають оптимізоване рішення, що задовольнить їх індивідуальні зорові потреби. Розробка компанією ZEISS прогресивних лінз преміумкласу та винятково високі стандарти виробництва забезпечують плавний перехід між різними зонами по всій лінзі для комфортного зору, незалежно від відстані та напрямку погляду.  

Крім того, наші прозорі лінзи ZEISS також гарантують повний захист від ультрафіолетового випромінювання.

Прогресивні лінзи ZEISS SmartLife

На сьогодні це наш найдосконаліший дизайн прогресивних лінз. Розроблені та виготовлені, щоб задовольнити зорові потреби клієнтів, чий спосіб життя – бути завжди на зв'язку та завжди в русі. Створені на основі технології ZEISS SmartView, яка враховує прикладні дослідження сучасного способу життя, зорові звички та індивідуальні вікові зорові потреби.

Прогресивні лінзи ZEISS DriveSafe

Спеціально створені, щоб задовольнити зорові потреби клієнтів, які носять окуляри з адидацією та хотіли б почуватися безпечніше й комфортніше під час кермування. Ці лінзи забезпечують швидке переведення фокуса між дорогою, дорожніми знаками та дзеркалами. Окрім кермування, власники окулярів DriveSafe також із задоволенням користуються ними для виконання інших повсякденних завдань.

Прогресивні лінзи ZEISS EnergizeMe

Створені для тих, хто носить контактні лінзи з додаванням у зоні для близкої відстані та потребує більшого розслаблення очей. Підійдуть клієнтам, які не хочуть робити вибір між контактними лінзами та окулярами. Їх зорові потреби вимагають використання обох рішень.

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.