Зображення трьох лінз.
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Лінзи ZEISS Digital

Тепер ви можете запропонувати своїм клієнтам чіткий і комфортний зір під час читання навіть на близьких відстанях.

Категорія продукції, створена для задоволення потреб людей віком 30-40 років. Особливо підійдуть тим, хто часто користується цифровими та мобільними пристроями і вперше відчуває дискомфорт, дивлячись на розташовані поблизу предмети.

Наші прозорі лінзи забезпечують повний захист від ультрафіолетового випромінювання.

Лінзи ZEISS SmartLife Digital

Підійдуть клієнтам віком 30-40 років, які прагнуть чіткішого і комфортнішого зору, часто переходять від активності онлайн до реального життя та навпаки. В кінці дня в них може з'являтися відчуття напруження очей або втома очей. Створені на основі технології ZEISS SmartView, яка враховує прикладні дослідження сучасного способу життя, зорові звички та пов'язані з віком зорові потреби.

Лінзи ZEISS EnergizeMe Digital

Для тих, хто користується контактними лінзами, але потребує додаткової підтримки зору на близьких відстанях. Ці цифрові лінзи ідеально підійдуть тим, хто не хоче робити вибір між контактними лінзами та окулярами.

Лінзи ZEISS Digital

Спеціально створені, щоб задовольнити зорові потреби клієнтів віком 30-40 років, які вперше відчувають дискомфорт, дивлячись на розташовані поблизу предмети, незалежно від того, чи носять вони монофокальні окуляри, чи досі взагалі не носили окулярів. Це були перші цифрові лінзи, розроблені компанією ZEISS.

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.