ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Лінзи ZEISS BlueGuard

Лінзи, що ефективно блокують синє світло

Допоможіть своїм клієнтам комфортно бачити й гарно виглядати без неприємних синьо-пурпурових відблисків на окулярах, що блокують синє світло. Наші інноваційні лінзи, що блокують синє світло, захищають від потенційно шкідливого синього світла та забезпечують повний захист від ультрафіолетового випромінювання. Вони особливо підходить клієнтам, які багато часу проводять за комп’ютером або постійно користуються цифровими пристроями.

 • Захист очей від синього світла та ультрафіолетового випромінювання
 • Усунення цифрового напруження очей
 • Стильний вигляд, менше синьо-пурпурових відблисків

Чому захист від синього світла настільки важливий для ваших клієнтів?

 • 70%

  зростання використання смартфонів у всьому світі.3

 • 2/3

  До двох третин дорослих людей, які регулярно користуються цифровими пристроями, відчувають різні симптоми, пов’язані з цифровим напруженням очей.4

 • 80%

  8 із 10 вважають захист очей від синього світла важливим.5

Більший вплив синього світла – незалежно від віку.

Пандемія COVID-19 кардинальним чином вплинула на нашу роботу та приватне життя. Дослідження показали, що люди усіх вікових груп все більше часу проводять за цифровими пристроями. Окрім потенційно шкідливого синього світла, випромінюваного сонцем, люди також зазнають впливу синього світла, проводячи більше часу в приміщеннях, освітлюваних сучасними світлодіодними лампами. Це може призвести до розвитку цифрового напруження очей та погіршення сну.

Що таке цифрове напруження очей?

Чи потрібні клієнтам спеціальні лінзи для роботи за комп'ютером?

Нерідко ваші клієнти не помічають, наскільки часто вони дивляться на екрани протягом дня. Насправді вони постійно оточені джерелами світла, такими як цифрові пристрої чи світлодіодні лампи, що випромінюють непропорційну велику кількість синього світла. Потрапивши в око, синє світло зазвичай розсіюється склоподібним тілом, викликаючи так званий «візуальний шум».

Клієнти можуть сприймати його як неприємне засліплення та зниження сприйняття контрастів. Крім того, синє світло викликає поздовжні аберації, що можуть спричиняти розмитість зображень. Такий несфокусований «візуальний шум» може викликати зоровий дискомфорт і симптоми, що асоціюються з цифровим напруженням очей.

Часто спостерігаються такі симптоми цифрового напруження очей (DES):

 • головний біль
 • нечіткість зору
 • сухість або печіння очей

На щастя, типові симптоми можна полегшити, доклавши зовсім незначних зусиль. Люди, які страждають від них, можуть спробувати скоротити час перебування перед екраном, а також користуватися окулярами з лінзами, що блокують синє світло.

Як синє світло впливає на сон?

Синє світло значною мірою впливає на наш цикл "сон-неспання". Це пояснюється тим, що спектр видимого світла також містить промені синього світла певної довжини хвилі, які допомагають нам залишатися бадьорими та уважними протягом дня.

Коли сонце заходить, відсутність світла сприймається організмом як сигнал, що запускає вироблення мелатоніну. Цей гормон викликає в нас відчуття втоми й ми засинаємо. Синє світло, наприклад, від смартфонів або ноутбуків, може перешкоджати вивільненню мелатоніну. У результаті нерідко виникають проблеми з засинанням та сном упродовж всієї ночі. Тепер ви можете рекомендувати своїм клієнтам високоякісні лінзи, що блокують синє світло, а саме певну частину спектру синього світла.

Як працюють лінзи для захисту від синього світла?

Частина світла, випромінюваного сонцем, належить до синього спектру. Крім того, майже всі сучасні цифрові пристрої та світлодіодні лампи також випромінюють синє світло. Око людини не здатне блокувати видиме синє світло, тому його надмірна експозиція може сприяти появі відчуття втоми очей та нечіткості зору. Окуляри, що блокують синє світло, здатні блокувати ту частину спектру синього світла, яка є потенційно шкідливою й дратівною для людини.

За допомогою лінз ZEISS, що блокують синє світло, ви можете допомогти своїм клієнтам підвищити якість життя в цілому.

Лінзи ZEISS BlueGuard: наступне покоління лінз, що блокують синє світло

У продуктах попередніх поколінь, як-от покриття ZEISS  BlueProtect  , блокування синього світла досягається шляхом нанесення на лінзи покриття, що містить фільтр синього світла.

Лінзи BlueGuard®  від ZEISS виготовляються з матеріалу, який вже сам має цю властивість завдяки особливому хімічному складу. Окрім блокування потенційно шкідливого синього світла від сонця, він також відфільтровує дратівне синє світло від екранів цифрових пристроїв, яке може впливати на очі ваших клієнтів.

Лінзи ZEISS BlueGuard: наступне покоління лінз для захисту від синього світла
Діаграма з важливими показниками лінз ZEISS BlueGuard порівняно з аналогічними продуктами.

Що робить лінзи для блокування синього світла ZEISS BlueGuard унікальними?

 • Здатність блокувати синє світло є невід’ємною властивістю матеріалу лінз завдяки його особливому хімічному складу.
 • Блокують до 40%1  потенційно шкідливого й дратівного синього світла.
 • Технологія UVProtect забезпечує повний захист від УФ-випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні до 400 нм.

Підтверджена задоволеність клієнтів лінзами ZEISS BlueGuard

Випробування за участю споживачів, а також відгуки наших клієнтів свідчать про високу оцінку задоволеності лінзами ZEISS BlueGuard:

 • 90%

  користувачів лінз для окулярів задоволені прозорістю лінз ZEISS BlueGuard.6

 • 93%

  користувачів помітили, що вони менше відчувають цифрове напруження очей завдяки лінзам ZEISS BlueGuard.6

 • 92%

  користувачів лінз стверджують, що вони менше відчувають такі симптоми, як втома або сухість очей, завдяки лінзам ZEISS BlueGuard.6

 • 72%

  клієнтів стверджують, що в лінзах ZEISS BlueGuard відблиски сприймаються менш інтенсивними, ніж у лінзах із покриттям DuraVision BlueProtect.7

 • 95%

  користувачів віддають перевагу лінзам ZEISS BlueGuard перед своїми попередніми лінзами.6

 • 9 out of 10

  користувачів рекомендували б лінзи ZEISS BlueGuard своїм друзям і членам сімей.6

Доцільність використання та доступність лінз ZEISS BlueGuard

Лінзи ZEISS  BlueGuard   підходять людям будь-якого віку і доступні в більшості відповідних дизайнів ZEISS, за винятком таких:  

 • Біфокальні й трифокальні лінзи
 • Лінзи DriveSafe  
 • Спортивні лінзи  
 • Лінзи для корекції міопії.  

Ви можете пропонувати своїм   клієнтам лінзи   BlueGuard   із усіма індексами матеріалу для пластикових лінз.

Відмінний баланс між захистом, зоровим комфортом та естетичним виглядом

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

 • 1

  Створений на основі технології ZEISS UVProtect, матеріал для виготовлення лінз ZEISS BlueGuard забезпечує повний захист від ультрафіолетового випромінювання, а тепер ще й додатково блокує до 40% потенційно шкідливого та дратівного синього світла. Джерело: внутрішні вимірювання та розрахунки на основі стандарту BVB (блокування синьо-фіолетового світла). Аналіз, проведений відділом технологій та інновацій, ZEISS Vision Care, Німеччина, 2020 рік.

 • 2

  Щоб забезпечити власнику стильний вигляд як у мережі, так і в реальному житті, лінзи ZEISS BlueGuard на 50% зменшують відблиски синього світла від екранів цифрових пристроїв порівняно з покриттям ZEISS DuraVision BlueProtect. Джерело: внутрішні вимірювання та розрахунки на основі стандарту DBRLED (зменшення відблисків синього світла від цифрових пристроїв). Аналіз, проведений відділом технологій та інновацій, ZEISS Vision Care, Німеччина, 2020 рік.

 • 3

  збільшення використання смартфонів на 70%; Джерело: Watson A. (2020). Споживання засобів масової інформації в домашніх умовах через спалах коронавірусу серед користувачів інтернету в усьому світі станом на березень 2020 року за країнами. www.statista.com, URL https://www.statista.com/statistics/1106498/home-media-consumption-coronavirus-worldwide-by-country.

 • 4

  До двох третин дорослих людей, які регулярно користуються цифровими пристроями, відчувають різні симптоми, що асоціюються з цифровим напруженням очей. Джерело: Звіт Американської ради з проблем зору, 2016 рік.

 • 5

  8 із 10 вважають захист очей від синього світла важливим. Джерело: дослідження вибору споживачів за участю N= 101 людей, які носять окуляри, проведене в Німеччині у вересні 2021 року зовнішнім інститутом маркетингових досліджень.

 • 6

  Приймальне випробування за участю споживачів – результати для 2 кращих груп, що складалися з n=187 користувачів лінз для окулярів, які придбали &лінзи ZEISS BlueGuard у Китаї, травень 2021 року.

 • 7

  Дослідження вибору споживачів за участю N= 101 людей, які носять окуляри, проведене в Німеччині у вересні 2021 року зовнішнім інститутом маркетингових досліджень (суб’єктивна візуальна оцінка на білому тлі, освітлюваному типовими світлодіодними лампами для приміщень).