ZEISS i.Scription Technology
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Технологія ZEISS i.Scription

Запропонуйте своїм пацієнтам кращий зір – удень і вночі.

Технологія i.Scription®  дозволяє створити індивідуальний "зоровий відбиток" за допомогою програми ZEISS i.Profiler plus, щоб запропонувати кожному пацієнту саме ті лінзи, які забезпечать йому кращий зір удень і вночі.

 • Краща контрастність зору
 • Кращий кольоровий зір
 • Кращий зір вночі та в умовах недостатнього освітлення

Лінзи ZEISS із технологією i.Scription®

Запропонуйте пацієнтам ідеальну корекцію зору з лінзами ZEISS, виготовленими з використанням технології i.Scription®. Вони зменшують ефекти засліплення, додають яскравості та посилюють контрастність. Ці лінзи преміальної якості дають вашій оптиці шанс вирізнитися з-поміж конкурентів.

Чи знали ви?

 • 90%

  пацієнтів хотіли б відновити природний зір і занепокоєні станом здоров'я очей.1

 • 95%

  користувачів віддали перевагу індивідуальним монофокальним лінзам ZEISS, оптимізованим за допомогою технології i.Scription®, перед індивідуальними монофокальними лінзами ZEISS без l технології i.Scription®.2

Чи наше розуміння рефракції все ще є актуальним?

Чому наш підхід до рефракції є важливим.

Традиційна рефракція все ще залишається основою для призначення окулярів. Вона є результатом процесу, що складається з двох частин:

 • Об'єктивна рефракція: спершу помилки рефракції ока об’єктивно оцінюються за допомогою ретиноскопії або авторефракції.  

 • Суб'єктивна рефракція: рецепт суб'єктивно уточнюється оптометристом, який дає пацієнту можливість порівняти свій зір у пробних лінзах та без, використовуючи головку рефрактора або пробну оправу.  

В процесі суб'єктивної рефракції використовуються окулярні лінзи різної потужності для корекції помилок рефракції ока (таких як міопія, гіперметропія чи астигматизм), що називаються абераціями низького рівня (АНР).  

Однак, через зміни розміру зіниці залежно від змін умов освітлення   виникають інші види аберацій, які впливають на якість зору. Вони погіршують остаточну якість зору, яку сприймає пацієнт. Ці аберації називаються абераціями високого рівня, АВР (наприклад, кома, трилисник та сферична аберація).  

Як працює технологія i.Scription®?

В основі технології i.Scription®  від ZEISS лежить система вимірювання ока ZEISS, яка називається i.Profiler®  plus. Вона спеціально створена для отримання точних "відбитків" очей і дозволяє виконувати унікальні вимірювання параметрів очей пацієнтів.  

У призначеннях, що робляться за допомогою технології ZEISS  i.Scription  , враховується вплив аберацій низького та високого рівнів на якість зображення на сітківці завдяки вимірюванню до 1500 точок на кожному оці. Це робиться, щоб отримати кращу корекцію і забезпечити оптимальну якість зору в межах ширшого діапазону рівнів освітлення – навіть у таких складних умовах, як, наприклад, під час кермування вночі.  

Технологія i.Scription® аналізує коло розсіювання й дозволяє отримати найточніший можливий рецепт.

Як працює технологія i.Scription®?
Як працює технологія i.Scription?

Поглянемо глибше.

Аберації хвильового фронту являють собою зручний спосіб визначення характеристик комплексних оптичних помилок, створюваних оптичною системою. У будь-якій точці апертури оптичної системи, наприклад зіниці, помилка хвильового фронту створює ефективне оптичне розмежування між реальним аберованим хвильовим фронтом та ідеальним еталонним хвильовим фронтом.  

Загальну форму аберації хвильового фронту можна змоделювати та кількісно визначити математично, а також змоделювати, використовуючи поліноми. Для визначення характеристик оптичних аберацій ока використовуються поліноми Зерніке.  

Що таке аберації низького рівня (АНР)?

Що таке аберації низького рівня (АНР)?

АНР асоціюються зі сферичною та циліндричною оптичною силою ока або лінзи; до них належать розфокусування та косий астигматизм, а також астигматизм із правильним/неправильним положенням. Вони найбільше впливають на якість зору і традиційно коригуються за допомогою окулярних або контактних лінз.

Що таке аберації високого рівня (АВР)?

Що таке аберації високого рівня (АВР)?

АВР   характеризують   менш помітні відхилення аберованого хвильового фронту відносно ідеальної форми. Загалом вони менше впливають на якість зору, ніж АНР. Однак в умовах недостатнього освітлення, коли зіниці людини розширені (наприклад, під час кермування вночі), вплив АВР на якість зору посилюється.  

Технологія i.Scription® дозволяє об'єднати інформацію про аберації низького рівня (АНР) та аберації високого рівня (АВР) і створити максимально точний рецепт для кращого зору вдень і вночі, аналізуючи якість зображення на сітківці.

Чому технологія i.Scription® особливо корисна в умовах поганого освітлення?

Традиційна маніфестна рефракція виконується в добре освітлюваних приміщеннях, внаслідок чого значення у рецепті забезпечують хороший зір за денного світла. Однак, оскільки в умовах недостатнього освітлення зіниця розширюється, периферійні аберації ока можуть зумовити рефракційні зсуви, внаслідок чого традиційні окуляри стають неефективними.  

Чому технологія i.Scription® особливо корисна в умовах поганого освітлення?

Оптимальний зір удень і вночі

Технологія i.Scription®  здатна об'єднувати інформацію про периферійні аберації, отриману за допомогою програми i.Profiler® plus, із даними маніфестної рефракції. В результаті отримуємо оптимізований індивідуалізований рецепт на окуляри, що забезпечує пацієнту оптимальний зір удень і вночі.

І лікар, і пацієнт обов'язково відчують переваги

Переваги для офтальмологів:

 • Індивідуальна корекція зору для кожного пацієнта.
 • Hайкраще призначення для пацієнта, яке покращує його зір та загальне зорове сприйняття.
 • Високоточна рефракція з точністю до 1/100 діоптрії.
 • Зменшення тривалості обстеження завдяки оптимальній рефракції.
 • Чудова можливість вирізнитися з-поміж конкурентів.
І лікар, і пацієнт обов'язково відчують переваги

Переваги для пацієнта

Немає двох людей, які бачили б світ абсолютно однаково. Будьте впевнені, що можете запропонувати кожному пацієнту індивідуальне рішення для зору, яке ідеально відповідатиме його потребам. 

Переваги, які отримують пацієнти від найкращої технології ZEISS: 

 • Кращий зір удень і вночі

 • Вища роздільна здатність, більша контрастність та яскравіші кольори

 • Зменшення ефектів засліплення

Ефективність лінз із технологією i.Scription® переконала наших клієнтів.

 • Учасники дослідження вище оцінили лінзи ZEISS із технологією i.Scription®  для зору на віддалі, зору вночі, а також у відношенні сприйняття кольорів.3

 • Лінзи ZEISS із технологією i.Scription®  також продемонстрували в середньому кращі показники, ніж традиційні окулярні лінзи, у відношенні гостроти зору в сутінках та чутливості до контрастів.3

 • Учасники дослідження з низькими та помірними ступенями порушення зору частіше віддавали перевагу лінзам ZEISS із технологією i.Scription®  у відношенні зору на віддалі, активного спостереження, гостроти, зміни фокусу та загальної якості зору.4

 • Пацієнти частіше віддавали перевагу лінзам ZEISS із технологією i.Scription®  у відношенні зору вночі, яскравості кольорів та зменшення кількості відблисків.4

 • Лінзи ZEISS із технологією i.Scription®  також продемонстрували кращі показники порівняно з традиційними лінзами для окулярів у відношенні гостроти зору в умовах низької контрастності в сутінках – приблизно наполовину.4

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

 • 1

  Дослідження IMW-KÖLN, 2015 рік, користувачі окулярів (n = 11 845).

 • 2

  Kevin Reeder, OD, Earl Sandler, OD, Joel Cook, OD, and Lynette Potgieter, B. Optom (RSA) – The Carmel Mountain Study (Orange County, California), double-blind test on preference between ZEISS i.Scription Lenses and comparable ZEISS free-form test lenses (n=37), 2016.

 • 3

  InSight Eyecare, Missouri. Клінічне дослідження з подвійним маскуванням (n=40).

 • 4

  Центр клінічних досліджень оптометричної школи при Каліфорнійському університеті. Берклі. Клінічне дослідження (n=30).