ZEISS AntiVirus Lens
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Лінзи ZEISS з антивірусним покриттям

Знищують 99,9% вірусів і бактерій.1

Так чи інакше, глобальна пандемія зачепила всіх нас, і ваші клієнти неминуче усвідомлюють загорозу, яку несуть із собою віруси. Компанія ZEISS пропонує рішення, що допоможе впоратися із цим зростаючим занепокоєнням: високоефективне антимікробне покриття.  

 • Покращена гігієна лінз для окулярів
 • Повний захист від ультрафіолетового випромінювання
 • Гарний вигляд. Міцність. Легкість очищення.

Ряд вірусів можуть залишатися життєздатними на поверхнях протягом кількох днів.

 • 72 години

  Саме стільки часу деякі віруси зберігають життєздатність та інвазивність на пластикових поверхнях.2

 • 47%

  користувачів лінз для окулярів погоджуються, що віруси можуть залишатися живими на лінзах окулярів.3

Велика кількість дотиків означає високу ймовірність забруднення.

Бактерії та віруси присутні на предметах, до яких людина часто торкається, зокрема на окулярах. Лінзи легко забруднюються внаслідок безпосередніх контактів та осідання на них крапель.

Віруси можуть виживати протягом тривалого часу.

Деякі віруси залишаються життєздатними на поверхнях від кількох годин до кількох днів. Інші можуть зберігати свою здатність інфікувати протягом 2 місяців або навіть довше. Як правило, патогенні віруси довше виживають на непористих матеріалах (наприклад, пластикових поверхнях), ніж на пористих, таких як текстиль.4

Вірус, що спричиняє COVID-19 (SARS-CoV-2), також може виживати на поверхнях певний час. Останні дослідження показали, що цей вірус може залишатися життєздатним і заразним до 72 годин на нержавіючій сталі та пластику.2

Висока обізнаність про небезпеку вірусів стимулює розробку антимікробних покриттів.

Ваші клієнти стають все більш обізнаними в питаннях небезпеки вірусів та відповідної гігієни лінз для окулярів. Люди розуміють, наскільки важливими є антивірусні та антибактеріальні покриття, і їх обізнаність про ці покриття зростає.

Лінзи ZEISS із покриттям DuraVision AntiVirus Platinum UV: додатковий рівень довіри від бренду, якому довіряють ваші клієнти.

Компанія ZEISS запропонувала рішення у відповідь на зростаюче занепокоєння користувачів окулярів. Наше рішення також допоможе вам повернутися до бізнесу, включивши в свою пропозицію продукт, актуальний для кожного клієнта. Запропонуйте перше антивідблискове, антивірусне та антибактеріальне покриття від ZEISS, що задовольнить сьогоднішні потреби клієнтів. Це сприятиме підвищенню вашої репутації та залученню нових покупців до вашої оптики.    

Покриття ZEISS DuraVision AntiVirus Platinum UV підходить людям будь-якого віку й доступне з будь-якими рецептурними лінзами, із якими пропонується покриття ZEISS DuraVision Platinum. Ви можете рекомендувати його своїм клієнтам із усіма пластиковими лінзами з будь-яким індексом, незалежно від того, йдеться про прозорі лінзи чи лінзи іншого типу.

Випробувано й перевірено

Відповідно до встановлених стандартів ISO для випробувань на антивірусну чи антибактеріальну дію незалежними лабораторіями та інститутами, розташованими в Китаї, Німеччині та Канаді, продукт перевірено та підтверджено, що
 • 99,9%

  покриття ZEISS DuraVision AntiVirus Platinum UV знищує 99,9% вірусів та бактерій, присутніх на поверхні лінз для окулярів.1

 • 62%

  До 62% клієнтів хотіли б придбати цей продукт за його наявності.5

Покриття ZEISS DuraVision AntiVirus Platinum UV

Пояснення технології.

В основу цієї інновації покладено антимікробний засіб із доведеною ефективністю, включений у преміальне антивідблискове покриття, а також новітні розробки технології вакуумного напилення та інновації в галузі матеріалознавства.

 • Використання срібла як антимікробного засобу

  Цілющі властивості срібла відомі протягом багатьох століть і широко використовуються в науці та медицині. Компанія ZEISS розробила технологію для використання цього доведено ефективного підходу як ще однієї функції антивідблискового покриття преміумкласу. Завдяки антимікробному покриттю віруси та бактерії, які потрапляють на поверхню лінзи, інактивуються й гинуть.

 • Вакуумне напилення та матеріалознавство

  За допомогою спеціального процесу вакуумного напилення срібло наноситься на поверхню лінзи за високої температури. Покриття ZEISS DuraVision AntiVirus Platinum містить антимікробне срібло, включене в саму структуру покриття. Срібло всередині покриття виділяє іони срібла (Ag+). Доведено, що іони срібла чинять антивірусну та антибактеріальну дію на поверхні лінз.

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

 • 1

  Покриття ZEISS DuraVision AntiVirus Platinum UV знищує 99,9% вірусів та бактерій, присутніх на поверхні окулярних лінз. Джерело: випробування відповідно до стандарту ISO 21702:2019(E) для вірусів із оболонкою та відповідно до стандарту ISO 22196:2011(E) для грамнегативних і грампозитивних бактерій. Ефективність доведено через 24 години, як передбачено стандартами ISO.

 • 2

  Недавні дослідження показали, що вірус, який є збудником COVID-19 (SARS-CoV-2), може залишатися життєздатним і заразним до 72 годин на нержавіючій сталі та пластику. Джерело: van Doremalen N., Bushmaker T., Morris D.H., Holbrook M.G., Gamble A., Williamson B.N., Tamin A., Harcourt J.L., Thornburg N.J., Gerber S.I., Lloyd-Smith J.O., de Wit E., Munster V.J. (2020).Aeorsol and surface stability of SARS-CoV-2 as compared with
  SARS-CoV-1. New England Journal of Medicine, 382:16.

 • 3

  Маркетингові дослідження показали, що 47% людей, які носять окуляри, погоджуються, що віруси можуть виживати на лінзах для окулярів. Джерело: дослідження споживчого ринку за участю N=4239 користувачів окулярних лінз у 5 країнах (Китай, Бразилія, США, Німеччина, Франція), проведене у вересні 2020 року.

 • 4

  Як правило, деякі віруси залишаються життєздатними на поверхнях від кількох годин до кількох днів, інші ж можуть зберігати здатність до інфікування на поверхнях протягом 2 місяців або навіть довше. Джерело: Boone & Gerba (2007). Significance of fomites in the spread of respiratory and enteric viral disease. Applied and Environmental Microbiology, 73(6): 1687-1696; Thompson & Bennett (2017). Persistence of influenza on surfaces. Journal of Hospital Infection, 95:194–9.

 • 5

  До 62% споживачів хотіли б придбати цей продукт за його наявності. Джерело: дослідження споживчого ринку за участю N=4 239 користувачів окулярних лінз у 5 країнах (Китай, Бразилія, США, Німеччина, Франція), проведене у вересні 2020 року.