VISUCONSULT 100
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

ZEISS VISUCONSULT 100 Ваш цифровий помічник для індивідуального консультування.

Програма розроблена, щоб допомогти вам перетворити процес консультування на незабутній досвід.

  • Аналіз зорових потреб
  • Демонстрація лінз ZEISS
  • Простий процес замовлення з VISUSTORE

Запропонуйте своїм пацієнтам індивідуальні зорові рішення.

Із ZEISS VISUCONSULT 100 для цього потрібно зробити лишень три прості кроки.

  • Спершу невідоме стає відомим за допомогою анкети для аналізу зорових потреб. Ви отримуєте детальний аналіз способу життя, зорових звичок та поведінки пацієнта, що допомагає вам вибрати найбільш підходящий варіант лінз.
  • Далі ви робите невидиме видимим для пацієнта, даючи йому можливість випробувати ваші рекомендації щодо лінз.
  • Нарешті, ви завершуєте процес в один клік, щоб замовити унікальні індивідуалізовані лінзи ZEISS.
  •   
    Завантажте безкоштовну програму ZEISS VISUCONSULT 100 на планшети iOS із App Store та отримайте доступ до свого цифрового помічника для індивідуального консультування.

Аналіз зорових потреб та рекомендація лінз

Ви можете рекомендувати своїм пацієнтам найбільш підходящий тип лінз лише тоді, коли чітко розумієте їхні зорові потреби. Імпорт даних пацієнтів для аналізу профілю зору з програми Мій зоровий профіль відбувається шляхом сканування QR-коду. Крім того, платформа ZEISS VISUCONSULT 100 з аналізом зорових потреб дозволить вам проводити поглиблений аналіз зорових звичок та способу життя ваших пацієнтів. В обох випадках профіль зору супроводжується принаймні двома рекомендаціями індивідуально підібраних лінз ZEISS, що відповідають унікальним зоровим потребам пацієнта.

Демонстрація лінз ZEISS на планшеті iPad в режимі доповненої реальності (AR).

Демонстрація лінз ZEISS на планшеті iPad в режимі доповненої реальності (AR).

Споживачі не орієнтуються в характеристиках та реальних перевагах тих чи інших лінз. Функція демонстрації лінз у програмі ZEISS VISUCONSULT 100 допомагає зробити вибір лінз більш зрозумілим. Це інтерактивний інструмент для консультування з простою для розуміння візуалізацією продуктів, рядом функцій та переваг.

Пояснення щодо лінз та збільшення продажів ще ніколи не були такими простими.

  

Демонстрація лінз ZEISS на планшеті iPad в режимі доповненої реальності (AR).

Цифрове напруження очей внаслідок надто тривалого перебування перед екраном

Демонстрація позиції носіння окулярів

Цей модуль дозволяє демонструвати індивідуальні параметри облич та оправ за допомогою інтерактивної рухомої головки. Ви легко зможете пояснити клієнту переваги індивідуалізованих лінз.

Цифрове напруження очей внаслідок надто тривалого перебування перед екраном

Демонстрація товщини

Демонстрація товщини – це простий спосіб показати, як впливає на товщину лінзи використання різних матеріалів і високих індексів рефракції. Перемикаючись між різними матеріалами, індексами та діоптріями, ви робите зменшення товщини й ваги лінзи наочним для вашого клієнта.

Завершення консультації з даними рефракції, звітом пацієнта та простим процесом замовлення через VISUSTORE

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

1. Отримання фінального рецепта та даних центрування

Введіть остаточний рецепт вашого пацієнта та дані центрування оправи. Це дозволить вам переглянути його в консультативному висновку, а також перенести до VISUSTORE.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

2. Сторінка консультативного висновку

Простий для розуміння звіт, в якому зібрано всі отримані в процесі консультації дані пацієнта та інформацію про вибрані продукти в одному місці, який можна роздрукувати або надіслати електронною поштою. Продукти, вибрані під час демонстрації лінз, також відображатимуться в консультативному висновку.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

3. Простий процес замовлення онлайн із VISUSTORE

Одним натисканням кнопки надішліть усі отримані в процесі консультації дані пацієнта до VISUSTORE, де можна розмістити замовлення. Ви можете здійснювати розрахунки, оптимізувати та переглядати товщину і точні характеристики лінз для окулярів ZEISS ваших пацієнтів.

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.