ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Цифрове центрування від ZEISS

Оцініть новий вимір точності.

Компанія ZEISS вперше створила системи для центрування ще в 1992 році. Відтоді, завдяки нашій технології, ми зберігаємо лідерство у цій сфері. Скористайтеся перевагами нашого досвіду, щоб отримати вищу точність і спростити робочий процес. Запропонуйте своїм клієнтам найкращі персоналізовані окуляри, вибравши сучасний підхід до центрування. Прилади для цифрового центрування від ZEISS повністю інтегруються в систему керування пацієнтами (PMS)1 через платформу ZEISS VISUCONSULT 500.

 • Поштовх для розвитку вашого бізнесу та унікальний досвід для пацієнтів
 • Ідеально підібране персоналізоване рішення для ваших пацієнтів
 • Запропонуйте своїм пацієнтам виняткову ефективність

Діджиталізація змінює вашу галузь.

З кожним днем пацієнти стають все більш вимогливими, потребуючи уважнішого обслуговування та індивідуальних оптичних рішень. Внаслідок цього спеціалістам у сфері піклування про зір потрібно вирізнятися з-поміж інших. ZEISS полегшує ваше завдання, пропонуючи вам свій досвід і високоякісні прилади, які дозволять вашій оптиці виділитися серед конкурентів.

Належне обслуговування. Висока якість.

З приладами для цифрового центрування від ZEISS ви впроваджуєте новітні технології у свою щоденну практику, досягаючи нового рівня швидкості й зручності як для вас, так і для ваших пацієнтів. А найкраще те, що ви отримуєте дуже точні результати. Таким чином компанія ZEISS допомагає вам запропонувати пацієнтам максимально ефективні окуляри, підвищити якість ваших послуг та зміцнити свою професійну репутацію офтальмолога, що заслуговує на довіру.

Запропонуйте своїм пацієнтам виняткову ефективність.

 • 43%

  пацієнтів цікавляться питаннями відновлення природного зору, здоров'я очей та індивідуалізованого лікування.2

 • 69%

  пацієнтів віддали б перевагу оптиці, в якій використовуються цифрові технології консультування, перед тією, що пропонує звичайні послуги.3

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

 • 1

  Попросіть регіонального торгового представника надати вам список інтегрованих PMS/EMR.

 • 2

  Carl Zeiss Vision, внутрішнє міжнародне дослідження користувацьких уподобань та звичок цифрової комунікації, січень 2016 року, n=17 264

 • 3

  Carl Zeiss Vision, внутрішнє міжнародне маркетингове дослідження уподобань споживачів, жовтень 2017 року, n=900