Enabling comprehensive eyecare, anywhere, anytime.
ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

ZEISS VISU360

Комплексні офтальмологічні послуги – де завгодно та коли завгодно.

Завдяки співпраці з компанією ZEISS ви зможете пропонувати високоякісну віддалену офтальмологічну допомогу за допомогою цифрової платформи ZEISS VISU360. Ця платформа дозволяє лікарю-офтальмологу підключатися до екосистеми приладів та служб ZEISS, підтримуючи віддалений контакт із пацієнтом.

 • Віддалена офтальмологічна допомога
 • Найвищий рівень безпеки
 • Інтеграція з усім процесом ZEISS Vision Analysis

Віддалене офтальмологічне обстеження практично з будь-якого місця та будь-коли.

Демографічні зміни та нові технології дуже впливають на ринок охорони здоров’я. Пацієнти розраховують на кращий сервіс, тоді як лікарі або зайняті, або їх немає поблизу. Крім того, новою нормою стало соціальне дистанціювання: ми більше дбаємо про своє здоров’я та здоров’я інших.

За допомогою ZEISS VISU360 лікар-офтальмолог може підключитися до екосистеми приладів та служб ZEISS, щоб постійно підтримувати дистанційний контакт із пацієнтом, починаючи від призначення візиту, збору анамнезу перед обстеженням та збору даних, упродовж повного віддаленого оптометричного обстеження та фахової консультації і до оформлення рахунків та обслуговування пацієнта після обстеження чи придбання ним окулярів.1

Ця зручна система віддаленої офтальмологічної допомоги дозволяє лікарям-офтальмологам продовжувати обслуговування своїх пацієнтів особисто, а також надає можливість бачити пацієнтів віртуально, коли це необхідно.

Найвищий рівень безпеки.

Платформа VISU360 від ZEISS може бути дуже корисною для лікарів-офтальмологів. Тепер у них є можливість подовжити робочі години своєї практики або працювати з дому, усуваючи перешкоди для придбання окулярів і, як наслідок, задовольняючи потреби своїх пацієнтів. Крім того, платформа ZEISS VISU360 підтримує найвищий рівень безпеки й відповідає чинним стандартам і нормам.

Функції платформи VISU360.

Безпека

ZEISS ID SSO* для автентифікації користувача.

* Єдиний вхід: після реєстрації в додатку ZEISS та отримання дозволу від компанії ZEISS той самий ідентифікатор можна використовувати для входу в будь-яку іншу ввімкнену та активовану програму ZEISS.

Модуль планування та сповіщень

Календар із легким доступом надає огляд призначених консультацій, а також доступних часових інтервалів. За бажанням можна активувати сповіщення в SMS або електронною поштою.

Вбудовані аудіо/HD-відео та чат

Стандартний інтерфейс скеровує пацієнта від початку й до кінця обстеження та надає можливість підключитися до відеоконференції з лікарем у режимі реального часу будь-коли, а також можливість спілкуватися в чаті та спільно переглядати екран.

Дистанційне керування, обмін файлами та етапи обстеження

Дозволяє лікареві працювати дистанційно, керуючи фороптером та синхронізуючи дії з лаборантом у будь-який момент, щоб дізнатися про об'єм і тип проведеного попереднього обстеження.

Гнучкість, можливість індивідуального налаштування та аналіз даних

Забезпечує гнучкий робочий процес для вибраних лікарем типів обстеження, створюючи звіти, в яких відстежуються часові позначки основних етапів та наведено огляд використання.

Електронний підпис для консультативних висновків та рецептів

Передбачено програму для підписання електронних рецептів та консультативних висновків.

Інтеграція з усім процесом Vision Analysis.

Задяки співпраці з компанією ZEISS ви зможете пропонувати високоякісні віддалені офтальмологічні послуги. Цифрові рішення ZEISS дозволяють дистанційно керувати всім процесом обстеження пацієнта, забезпечуючи переваги оптимізації робочого процесу та використання нових бізнес-моделей, а також зводячи прямий контакт з пацієнтами до мінімуму згідно з вимогами щодо соціального дистанціювання.

ZEISS VISU360 підтримує повну інтеграцію з усім процесом ZEISS Vision Analysis.

Інтеграція з усім процесом Vision Analysis.

Аналіз

Збирання анамнезу виконує спеціально Навчений асистент у місці, де проводиться обстеження.

Віддалене обстеження

Лікаря в кабінеті для обстеження немає, але він може проводити віддалене обстеження за допомогою платформи ZEISS VISU360.

Призначення візиту

Асистент перевіряє доступність лікаря та призначає візит.

Попереднє обстеження та скринінг

Асистент проводить ретельне попереднє обстеження та скринінг і завантажує дані до цифрової платформи.

Перегляд

Перш ніж приєднатися до телеконференції, лікар переглядає результати попереднього обстеження та скринінгу.

Оцінювання показників

У будь-який момент лікар може приєднатися до обстеження, щоб привітати пацієнта та прокоментувати результати вимірювання.

Суб'єктивне обстеження

Лікар дистанційно проводить суб'єктивне обстеження. Асистент залишається з пацієнтом на випадок, якщо знадобиться якась допомога.

Рецепт

Результат обстеження та рецепт підписуються цифровим підписом лікаря і доступні для обох користувачів за допомогою платформи ZEISS VISU360.

Вибір нових окулярів

Пацієнт може відразу підібрати та приміряти окуляри.

Платформа ZEISS VISU360 – відзначений нагородами інтерфейс користувача, інтуїтивно зрозумілий та зручний.

Платформа ZEISS VISU360 – відзначений нагородами інтерфейс користувача, інтуїтивно зрозумілий та зручний.

 • Щороку iF DESIGN AWARD нагороджує продукти та послуги, що відзначаються винятковим дизайном. У 2021 році платформа ZEISS VISU360 отримала одну з нагород завдяки ідеально розробленому процесу обслуговування.
 • У 2020 році платформа ZEISS VISU360 вже отримала німецьку нагороду UX Design Award, міжнародного конкурс дизайнерів, у фокусі якого враження користувачів та клієнтів.

ZEISS VISU360

Технічні характеристики

Обладнання ZEISS (кабінет для обстеження)
ZEISS VISUCONSULT 500, сервер ZEISS, ZEISS SRU (ZEISS VISUPHOR 500 & ZEISS VISUSCREEN 100/500)
Ноутбук / ПК (лікар і кабінет для обстеження)
Центральний процесор: Intel® CoreTM i3 або потужніший, мінімальна роздільна здатність екрана: 1366x768 пікселів, ОС: Microsoft Windows® 7, 8.1, 10; Apple® macOS 10.10 або новішої версії, веб-браузер: Google® Chrome, версія 70 або новіша (завжди рекомендуються останні версії), ZEISS ID: обліковий запис доступу до цифрової платформи VISU360
Підтримка відеодзвінків
Екран 27 дюймів із мінімальною роздільною здатністю 1366x768 пікселів (кабінет для обстеження), високоякісна веб-камера та підтримка звуку (лікар та кабінет для обстеження)
Підтримка мережі
Планшет iPad (кабінет для обстеження), WiFi-роутер із підключенням до швидкісного інтернету (мін. 10 Мбіт / затримка 100 мс)

Додаткове обладнання ZEISS
Завдяки підключенню до ZEISS VISUCONSULT 500 забезпечується безпосередня взаємодія усієї екосистеми 2, що складається з приладів ZEISS для попереднього обстеження, скринінгу4 та об'єктивної рефракції. Також можна обмінюватися зображеннями з іншими візуалізаційними та діагностичними системами4 (щілинними лампами, ОКТ, VFA тощо).

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.

Додаткова інформація

Продукт | Медичний виріб ZEISS

Офіційний виробник

Офіційний дистриб'ютор

Платформа VISUFIT 1000
CZV

Компанія Асферик

VISUFIT 1000 *
CZV

Компанія Асферик

VISUCONSULT 500
CZV

Компанія Асферик

VISUPLAN 500 *
CZM

Компанія Асферик

i.Profiler plus*
CZV

Компанія Асферик

VISUREF 150 *
CZM

Компанія Асферик

VISUPHOR 500
CZM

Компанія Асферик

VISUSCREEN 100/500
CZV

Компанія Асферик

Станція i.Terminal 2
CZV

Компанія Асферик

i.Terminal 2 *
CZV

Компанія Асферик

i.Terminal mobile *
CZV

Компанія Асферик

Щілинні лампи ZEISS
CZM

Компанія Асферик

VISULENS 550
CZM

Компанія Асферик

VISU360
CZV

Компанія Асферик

ATLAS Review для i.Profiler plus *
CZV

Компанія Асферик

Компанія Асферик

Продукт | Немедичний виріб ZEISS

Компанія Асферик

Віртуальна примірка
CZV

Компанія Асферик

Генерування аватара
CZV

Компанія Асферик

VISUSTORE
CZV

Компанія Асферик

i.Terminal go
CZV

Компанія Асферик

Міжнародне видання: для продажу тільки у вибраних країнах.
Звертайтеся до наших регіональних представників, щоб отримати докладнішу інформацію.

  
VISULENS, VISUCONSULT, VISUPLAN, VISUSCOUT,  i.Profiler, VISUREF, VISUPHOR, VISUSCREEN, VISUFIT, i.Terminal, VISU360 та VISUSTORE є торговельними марками або зареєстрованими торговельними марками компанії Carl Zeiss AG або інших компаній групи ZEISS в Німеччині та інших країнах.

  
iPad є торговельною маркою та/або зареєстрованою торговельною маркою корпорації Apple Inc. iOS є торговельною маркою та/або зареєстрованою торговельною маркою компанії Cisco в США та інших країнах і використовується за ліцензією. Windows® та логотип Windows є зареєстрованими торговельними марками корпорації Microsoft у США та/або інших країнах.

Carl Zeiss Vision GmbH © Усі права захищено. 2021

CZV
Carl Zeiss Vision GmbH
Turnstrasse 27
73430 Aalen
Німеччина
www.zeiss.com/vision

CZM
Carl Zeiss Meditec AG
Goeschwitzer Strasse 51-52
07745 Jena
Німеччина
www.zeiss.com/meditec

Компанія Асферик
Офіційний представник ZEISS в Україні
Лінзи для окулярів та збільшувальні оптичні прилади

просп. Науки, 28
Київ, 03028
Україна

e-mail: zeissorder@optic-dias.ua
Телефон: 0 800 217 111

 • 1

  Зверніться до свого торгового представника щодо переліку інтегрованих PMS/EMR.

 • 2

  Ознайомтеся зі списком пристроїв, інтегрованих із ZEISS VISU360 і ZEISS VISUCONSULT 500, які доступні у вашій країні, у вашого торгового представника.

 • 3

  iPad і macOS є торговельними марками та/або зареєстрованими брендами корпорації Apple Inc. iOS є торговельною маркою та/або зареєстрованою торговельною маркою компанії Cisco в США та інших країнах і використовується за ліцензією. Windows® і логотип Windows є зареєстрованими торговельними марками корпорації Microsoft Corporation у США та/або інших країнах. Intel і Core є торговельними марками та/або зареєстрованими брендами корпорації Intel. Google і Chrome є зареєстрованими торговельними марками компанії Google LLC.

 • 4

  Доступно лише в країнах, де послуга дозволена місцевими правилами.