Сонцезахисні лінзи з дзеркальним покриттям:
DuraVision® Mirror від ZEISS.

Стильне і зручне доповнення.

Для кого призначені сонцезахисні лінзи з дзеркальним покриттям?

Ці окуляри допоможуть вам створити унікальний образ, і не просто модний, а і абсолютно функціональний: сонцезахисні лінзи з дзеркальним покриттям DuraVision Mirror від ZEISS подарують вам ідеально чіткий зір і значно зменшать кількість дратівливих відблисків. Підвищений комфорт як в екстремальних умовах освітлення, наприклад, в горах або в засніженій місцевості, на пляжі або в парку, так і під час походу до магазину або занять спортом. Це стало можливим завдяки двом спеціальним покриттям: просвітлююче покриття на задній поверхні лінзи і дзеркальне покриття на передній поверхні лінзи. Сонцезахисні лінзи з дзеркальним покриттям DuraVision® Mirror також мають брудовідштовхуючі властивості і легко очищуються.

Модна порада: для задоволення будь-яких ваших потреб дзеркальні покриття доступні у п’яти різних кольорах: від червоного, зеленого і синього до сріблястого і золотого. Лінзи з дзеркальним покриттям прекрасно підходять для металевих оправ будь-якої форми, а також для оправ панто.

Увага: не всі варіанти тонування підходять для водіїв.
Незалежно від ваших потреб, проконсультуйтеся з лікарем, який допоможе вам підібрати відповідний варіант тонування.

І звичайно ж сонцезахисні лінзи з покриттям DuraVision Mirror від ZEISS забезпечують повний захист від УФ-променів спектру А і В.

Кольори покриття DuraVision® Mirror

Покриття DuraVision Mirror від ZEISS доступне у п’яти різних кольорах.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами