Сонцезахисні лінзи з поляризацією.

Комфортний зір без дратівливих відблисків.

На що здатні сонцезахисні лінзи з поляризацією?

Сонцезахисні лінзи з поляризацією є не тільки обов'язковим аксесуаром для любителів лиж і водних видів спорту, а й гарант оптимального зору. Спеціальне покриття зменшує кількість дратівливих відблисків, що виникають в результаті потрапляння сонячного світла на мокру дорогу, сніг, воду або металеві поверхні. В той же час особливе тонування підвищує сприйняття контрастності і кольору. 

В результаті на поверхні лінзи утворюється менша кількість дратівливих відблисків, а ви отримуєте можливість насолоджуватися особливо чітким і комфортним зором навіть при яскравому сонячному світлі. Це корисне доповнення ідеально підходить не тільки для людей, очі яких чутливі до відблисків, а й для тих, хто проводить багато часу за кермом, на пляжі, займається спортом або іншою повсякденною діяльністю – сонцезахисні лінзи з поляризацією гарантують додатковий комфорт для кожного.

Принцип роботи поляризації.

Природне світло поширюється у всіх напрямках. Тому воно вважається неполяризованим. При взаємодії світлових променів з поверхнею, що відбиває, наприклад, при їх потраплянні на поверхню води, снігу, мокрої дороги або лінз, світло відбивається в певному напрямку. Іншими словами, воно поляризоване. 

Більша частина цього світла поляризується у вертикальному напрямку, тобто промені розташовуються вертикально. Поляризаційний фільтр в лінзі розташований вертикально і тому блокує відбите світло, практично повністю усуваючи відблиски від води, мокрої дороги або снігу.

Without Polarisation Filter With Polarisation Filter
Без поляризаційного фільтра
З поляризаційним фільтром

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами