Сонцезахисні лінзи: який відтінок підходить саме вам?

Що відрізняє хорошу пару сонцезахисних лінз?

Філософія сонцезахисних лінз ZEISS заснована на простому принципі: подібно повсякденним окулярам, сонцезахисні окуляри слід підбирати з урахуванням ваших вимог до зору, форми обличчя і способу життя. 

Важливим критерієм якості для сонцезахисних окулярів є повний захист від УФ-променів спектру A і B і відповідна інтенсивність тонування від 20 до 80 відсотків. 

Компанія пропонує безліч різних кольорів. Для того щоб ви змогли вибрати сонцезахисні лінзи та оправу, що ідеально вам підходять, ми пропонуємо широкий асортимент одноколірних, градієнтних і біколорних відтінків. Таким чином, ви можете вибрати лінзи більш традиційного коричневого, зеленого або сірого кольору або іншого кольору, що найкраще відповідає вашому особистому стилю і улюбленому вбранню. Можливості безмежні. 

Ці лінзи мають не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і високу функціональність. Сонцезахисні лінзи ZEISS забезпечують відмінне сприйняття кольору і контрастності, чіткий зір і захист від відблисків як при яскравому сонячному світлі, так і в умовах розсіяного світла. Завдяки мінімальній вазі і винятковій довговічності, ці лінзи подарують їх власнику особливий комфорт і безпеку, а також стануть ідеальним супутником для будь-яких видів активного відпочинку – занять спортом, походів або поїздок по місту.

Як правильно підібрати тоновані лінзи

У нашому асортименті представлено безліч кольорів, варіантів тонувань і виконань, однак які лінзи підійдуть саме вам? Вибір тільки за вами. Кольори визначають не тільки зовнішній вигляд ваших окулярів, але і значно впливають на ваші думки і почуття.

Асортимент ZEISS налічує безліч відтінків – одноколірні, градієнтні та біколорні лінзи. Проконсультуйтеся з лікарем і розкажіть йому про те, коли і де ви плануєте носити тоновані лінзи: У повсякденному житті? На роботі? Коли займаєтеся спортом? Для особливих випадків? Якщо ви плануєте носити окуляри регулярно або протягом тривалого часу, то вам слід обрати світлий відтінок. Ще одним важливим фактором є ваша чутливість до світла. Перед тим як вибирати відтінок жінки повинні заздалегідь зробити свій звичайний макіяж очей. Також подумайте про те, який одяг ви зазвичай носите. Все це допоможе лікарю підібрати вам правильний відтінок.

Лінзи з градієнтним тонуванням

Крім одноколірних лінз, ми також можемо виготовити градієнтні лінзи методом занурення, ступінь світлопроникності яких знижується від верхнього до нижнього краю лінзи. Сонцезахисні лінзи з градієнтним тонуванням ідеально підходять для ситуацій, коли умови освітлення змінюються при зміні напрямку погляду, наприклад, під час кермування: коли водій дивиться на панель приладів, він дивиться через злегка затемнену область лінзи. В той же час його очі захищені від відблисків, оскільки на дорогу він дивиться через сильно затемнену верхню частину лінзи

Звичайно, в нашому асортименті ви знайдете великий вибір лінз з градієнтним тонуванням – просто проконсультуйтеся з лікарем.

Біколорні лінзи

Біколорні лінзи перетворюють ваші окуляри в стильний аксесуар, що відповідає останнім тенденціям в світі моди і макіяжу. Біколорні лінзи мають кілька відтінків в одній лінзі. Ми пропонуємо наступні кольори:

  • Джинсовий – лінзи спортивного типу
  • Фісташковий – прекрасно доповнює будь-який молодіжний образ
  • Кориця – надає власнику традиційний, але елегантний вигляд
  • Камінь – для прихильників більш стриманого стилю

Тонування лінз, які підходять для водіїв

Сонцезахисні окуляри – обов'язковий літній аксесуар, особливо для водіїв. Однак водіям слід знати, що якщо лінза затемнена більш ніж на 90%, то такі лінзи є занадто темними і не підходять для кермування. У нічний час це значення не повинно перевищувати 25%. Тому водії повинні особливо ретельно вибирати відтінок.

Щоб водій міг легко розпізнавати знаки і сигнали світлофорів, сонцезахисні лінзи не повинні спотворювати кольори. Саме тому для кермування найкраще підходять зелені, коричневі та сірі відтінки.

Лінзи, що затемнюються самостійно, не завжди є найкращим вибором для водіїв. Оскільки лобове скло блокує більшу частину УФ-випромінювання, лінзи затемнюються не так сильно, як коли ви знаходитесь на сонячному світлі.

Якщо ви хочете значно зменшити кількість відблисків, що виникають при яскравому сонячному світлі, вам слід вибрати сонцезахисні окуляри з градієнтними або поляризаційними лінзами.

Дізнайтеся, на що здатне оптимально підібране тонування лінз

Сонцезахисні лінзи ZEISS покращують сприйняття кольору і контрастності, зменшуючи неприємні відблиски, що виникають при яскравому сонячному світлі або на мокрих або засніжених поверхнях. Це важливий фактор для комфортного і чіткого зору навіть в складних умовах освітлення, наприклад, під час занять вітрильним спортом, пішим туризмом, серфінгу або катання на лижах.

Тоновані лінзи також можуть покращити ваш зір при заняттях спортом і в певних погодних умовах. Бурштинові та рожеві відтінки особливо добре підходять для їзди на велосипеді, а також при відсутності або недостатності сонячного світла. Завдяки своїй контрастності, такі лінзи забезпечують контрастність поля зору. При поганому освітленні важливу роль відіграє тонування лінз, щоб ви могли швидко і точно розрізняти навіть найдрібніші деталі. Саме тому інтенсивність тонування необхідно підбирати з урахуванням потреб конкретного користувача, тобто коли і де будуть використовуватися окуляри.

Find out what an optimum lens tint can do for you

Під час їзди на велосипеді спортсмен дуже швидко переміщається між затемненими і сонячними ділянками. В цьому випадку ми не рекомендуємо вибирати сильно темні лінзи, оскільки очі не зможуть досить швидко адаптуватися до зміни умов освітлення.

Ми також радимо велосипедистам відмовитися від лінз, що затемнюються самостійно, оскільки ті не зможуть стати знов прозорими настільки швидко, як потрібно спортсменам.

Для таких ситуацій ми рекомендуємо використовувати злегка затемнені сірі лінзи, що зменшують кількість відблисків і зберігають природні кольори. Ці лінзи забезпечують гарний зір в будь-який час року, навіть при яскравому сонячному світлі. Жовті лінзи, затримують більшу частину синього світла, забезпечуючи кращу контрастність і дозволяючи власнику розрізняти нерівні поверхні.

Порада: проконсультуйтеся з лікарем і спробуйте різні варіанти! При прийнятті рішення вибирайте найяскравіший з комфортних для вас відтінків, щоб вам не доводилось жмуритися при потраплянні на лінзи сонячного світла. І незалежно від того, який відтінок ви виберете, переконайтеся, що ваші лінзи мають тверде покриття, здатне захистити їх від подряпин, а також просвітлююче покриття, що блокує дратівливі відблиски на лінзі.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами