Гірськолижні маски

Отримайте змогу розгледіти всі особливості схилів: чудова оптика в поєднанні з динамічними і модними гірськолижними масками

Лижні схили, чекайте на нас! Для багатьох зима – це улюблена пора року. Однак катання на лижах і сноуборді може негативно впливати на ваші очі: сильний вітер, низька температура, підвищений вплив ультрафіолету і до 90% збільшення кількості відбиттів сонячних променів від засніжених поверхонь. Це може мати вирішальний вплив на ваш зір, і навіть досвідчені лижники зазнають труднощів із зором при переміщенні з сонця до тіні. Гірськолижні маски від ZEISS дозволять вам розслабитися після катання без почервоніння, сльозоточивості і втоми очей. Ми пропонуємо широкий спектр спеціалізованих технологій, відтінків та особливостей.

Переваги для людей, які носять окуляри

Для вашого улюбленого хобі

  • Надійний УФ-захист: відбиття від снігу значно посилює вплив УФ-випромінювання при катанні на лижах на великих висотах. Гірськолижні маски від ZEISS були спеціально розроблені для гірських лиж і тому забезпечують 100% захист від УФ-випромінювання спектру A і B з довжиною хвилі до 380 нанометрів.
  • Оптимальна посадка і захист: гірськолижні маски не повинні погіршувати зір лижника. Незалежно від того, чи любите ви спуски на швидкості, фрістайл, складні траси для сноуборду або просто хочете провести день на схилах з сім'єю, ви зможете підібрати для себе ідеальні гірськолижні маски від ZEISS, які доступні в широкому асортименті моделей для чоловіків і жінок, а також є моделі зі змінними лінзами. Всі вони забезпечують ідеальний захист не тільки від вітру, снігу та дощу, а ще й сонця.
  • Максимально чіткий зір завдяки чудовій оптиці від ZEISS і підвищеній контрастності: завдяки спеціальним технологіям покриття від ZEISS для гірськолижних масок, лижники зможуть бачити схили в будь-яку погоду. Це забезпечує додаткову безпеку, навіть при катанні на високих швидкостях і в незнайомій місцевості. Різні спеціальні відтінки, поляризаційні фільтри і дзеркальні покриття задовільнять вимоги будь-якого лижника.
  • Стильний зовнішній вигляд: гірськолижні маски від ZEISS – це не просто аксесуар, це модний предмет, який повинен відповідати особистому стилю власника. Завдяки широкому вибору кольорових лінз у поєднанні з модними оправами вам не доведеться йти на компроміси у питаннях свого зовнішнього вигляду.
  • Ці маски також ідеально підходять для власників окулярів: в маску можна встановити лінзи з вашими індивідуальними характеристиками, що забезпечує ідеальний і комфортний зір для кожного власника окулярів.

Що робить гірськолижні маски від ZEISS такими особливими?

Ви вже чули щось про SONAR?

ZEISS SONAR* – це інноваційний відтінок від ZEISS Sunlens в Італії. Він покращує зір при будь-якому освітленні на снігових схилах і підсилює кольори, яскравість і контрастність навіть при катанні на великій швидкості. Іншими словами, він робить катання на лижах безпечнішим.

На відміну від стандартних синіх фільтрів, спеціальна спектральна крива ZEISS Sonar пригнічує синє світло, але пропускає промені з довжиною хвилі 380-500 Нм. Це дозволяє розпізнавати нерівності на снігу, наприклад горби і ями. Катання на лижах та сноуборді стає безпечнішим.

Крім того, гірськолижні маски доступні з технологією ZEISS Sonar, при цьому чоловічі моделі можуть бути оснащені поляризаційними фільтрами. Гірськолижні маски ZEISS POL оснащені лінзами червоного відтінку, які пройшли термічну обробку. Вони мають наступні переваги:

  • Зменшують кількість відблисків від снігу і льоду
  • Забезпечують оптимальний зір і комфорт при носінні
  • Підвищують контрастність і забезпечують можливість розгледіти кожну деталь
  • Захищають від сонячних променів

Забезпечують додатковий захист і ще більше задоволення від заняття улюбленим видом спорту

* Патент на ZEISS Sonar: PCT/EP2013/000138.

без ZEISS Sonar з ZEISS SONAR
без ZEISS SONAR
з ZEISS SONAR

ZEISS Interchangeable: моделі зі змінними лінзами

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами