Гірськолижні маски ZEISS.

Ідеальний захист і гарний зір в будь-яких погодних умовах.

Спеціально розроблені для зимових видів спорту. Гірськолижні маски ZEISS ефективно захищають ваші очі від снігу, дощу і вітру, а також підвищеного рівня УФ-випромінювання спектру А і В у високогірних районах. Запатентована конструкція забезпечує максимальну зносостійкість, комфорт і збільшує поле зору. Насолоджуйтесь модним захистом і відмінним зором в будь-яких погодних умовах.

Гірськолижні маски ZEISS.

Ідеальний захист і гарний зір в будь-яких погодних умовах.

Під час катання на лижах і сноуборді наші очі працюють в екстремальних умовах. Сніг і лід на схилах відбивають сонячне світло, значно збільшуючи рівень УФ-випромінювання, в той час як холодний вітер і опади ускладнюють видимість. Гірськолижні маски ZEISS розроблені з урахуванням особливостей гірських видів спорту. Насолоджуйтесь ідеальним УФ-захистом, оптимальною посадкою, широким полем зору і підвищеною контрастність як при яскравому сонячному світлі, так і при розсіяному світлі. Ці окуляри надзвичайно міцні і легкі і можуть бути виготовлені у будь-якій оправі та у будь-якому відтінку на ваш вибір.

Гарантія якості ZEISS

Стиль на будь-який смак.

Колекція гірськолижних масок ZEISS включає в себе безліч різних моделей привабливих кольорів для жінок, чоловіків і дітей, а також широкий вибір лінз для будь-яких потреб. Всі гірськолижні маски ZEISS виготовлені відповідно до міжнародних стандартів

Гірськолижні маски ZEISS виготовлені з використанням технології ZEISS Ri-PelTM, що забезпечує водовідштовхувальні властивості і простоту в очищенні, а також гарантує найвищу ефективність.

Гірськолижні маски ZEISS виготовляються в Італії і доступні у 3 моделях:

 • Cylindrical – з циліндричними лінзами
 • Interchangeable – зі змінними лінзами
 • Junior – для дітей

Cylindrical

стильний зовнішній вигляд відповідно до найсучасніших тенденцій моди.
Сумісні з лінзами для корекції зору.

Cylindrical – стильний зовнішній вигляд відповідно до найсучасніших тенденцій моди. Сумісні з лінзами для корекції зору.

Interchangeable

мають в комплекті лінзи двох типів, що дозволяє створити власний образ і впоратися з будь-якими погодними умовами.

мають в комплекті лінзи двох типів, що дозволяє створити власний образ і впоратися з будь-якими погодними умовами.

Junior

безпека і комфорт для дітей.
Сумісні з лінзами для корекції зору.

безпека і комфорт для дітей. Сумісні з лінзами для корекції зору.

Гірськолижні маски ZEISS можна придбати тільки в оптиках.

Ефективний УФ-захист навіть при яскравому сонячному світлі.

Рішення ZEISS для захисту ваших очей

Сонячне світло і відблиски в горах значно інтенсивніші, що зумовлено відблисками від снігових або крижаних поверхонь. Ніде сонце або відблиски не засліплюють так, як в горах. В результаті ваші очі піддаються значно більшому впливу УФ-випромінювання спектру А і В, ніж зазвичай.

Гірськолижні маски ZEISS затримують 100% випромінювання з довжиною хвилі до 400 нанометрів, забезпечуючи надійний захист ваших очей від небезпек і можливих пошкоджень, викликаних сонячним світлом. Вони також забезпечують ідеальний зір в будь-яких погодних умовах, особливо в умовах поганої видимості. Це забезпечує додаткову безпеку, навіть при катанні на високих швидкостях або в незнайомій місцевості.

ZEISS пропонує широкий асортимент лінз для будь-яких погодних умов:
 
 • Для яскравого сонячного світла
  Темні відтінки і багатошарові дзеркальні покриття
 • Для умов поганої освітленості
  Світлі контрастні відтінки
 • Для складних умов освітлення: Серія SONAR від ZEISS
  Запатентований відтінок для підвищення контрастності

ZEISS SONAR: окуляри, що дозволяють краще бачити схили.

Інноваційний запатентований відтінок спеціально розроблений для покращення зору в засніженій місцевості і виявлення перешкод, покращення сприйняття кольорів і контрастності. На відміну від стандартних фільтрів синього кольору, спеціальна спектральна крива ZEISS SONAR блокує основну кількість синього світла, однак пропускає певні промені з довжиною хвилі 380-500 нм, що дозволяє розпізнавати нерівності на снігу, такі як горби і ями. Катання на лижах і сноуборді стає безпечнішим.

Великі щитки для найкращої видимості.

Для кожного користувача і в будь-яких погодних умовах.

Насолоджуйтесь безкомпромісною досконалістю: щитки для гірськолижних масок гарантують чудову видимість і дозволяють своєчасно помічати перешкоди під час катання на лижах або сноуборді, наприклад, дерева, зміни ландшафту, горби або ями.

Гірськолижні маски зі змінними лінзами від ZEISS мають запатентовану конструкцію*: тонка піниста вставка не тільки підвищує зносостійкість і комфорт, але і значно збільшує поле зору, у порівнянні з класичними масками з більш товстою пінистою вставкою.

Гірськолижні маски з циліндричними лінзами від ZEISS забезпечують максимальне поле зору під час катання

*Патент: EP2965728A1

Оптимальна посадка, ударостійкість.

Гарантія відмінного комфорту.

Better contrast vision, less glare. The optimum coating for your snow goggles.

Гірськолижні маски ZEISS оснащені щитками з міцного полікарбонату з додатковим твердим захисним покриттям. Ремінець з силіконовою підкладкою простий у використанні і забезпечує краще зчеплення з шоломом. На верхній частині оправи гірськолижних масок ZEISS знаходиться зйомний спойлер, що гарантує їх сумісність з більшістю шоломів.

5 порад щодо придбання та захисту гірськолижних масок

comfortable vision

1. Купуючи гірськолижну маску зверніть увагу на розмір, посадку, а також комфорт. Не поспішайте з вибором. Ретельно перевірте посадку і якість зору. Не соромтеся говорити те, що думаєте. Купуючи маску, візьміть з собою шолом або окуляри, які ви зазвичай використовуєте для катання на лижах або сноуборді. Для людей, які носять окуляри, підійде не кожна гірськолижна маска, оскільки вона може не підходити до вашого шолому.

UV Protection

2. Переконайтеся, що маска забезпечує повний УФ-захист і затемнення, що підходить для різних погодних умов і умов видимості.

Requirements

3. Гірськолижні маски повинні виконувати великий обсяг роботи. На сонці вони повинні затримувати яскраве світло, тоді як в умовах розсіяного світла вони повинні підвищувати контрастність зображення і контури об'єктів. Лінзи, які мають тільки тонування або дзеркальне покриття, не можуть задовольнити всі ци вимоги, тому ми рекомендуємо гірськолижні маски зі змінними лінзами. Для отримання більш детальної інформації, зверніться до лікаря.

Circulation and Antifog

4. Запитайте, чи має ваша гірськолижна маска функцію циркуляції повітря та захист від запотівання.

Cleaning your snow goggles

5. Будьте обережні при очищенні гірськолижної маски! Ніколи не протирайте маску тканиною або рукавичкою, якщо всередині вона стала вологою, оскільки це може пошкодити покриття, що захищає від запотівання. Після використання завжди струшуйте маску, а в теплу погоду залиште їх висихати. В жодному разі не кладіть їх на обігрівач. Промийте гірськолижну маску теплою водою з нейтральним милом. Під час очищення слідкуйте, щоб вода не потрапила в середину маски. Не використовуйте органічні розчинники або вологі серветки!

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами