Монофокальні лінзи

Від економічного товару до сучасного виробу

Ви повністю задоволені своїми окулярами? Незалежно від того, чи потрібні вам лінзи для читання або для далини, незамінним рішенням стануть монофокальні лінзи. ZEISS пропонує чотири категорії якості, починаючи з традиційних сферичних і закінчуючи індивідуалізованими лінзами. Сучасна технологія ZEISS дозволяє створювати надзвичайно тонкі і легкі лінзи, навіть для складних рецептів. Лікар допоможе скоригувати нові лінзи відповідно до ваших особистих потреб.

Переваги для людей, які носять окуляри

Монофокальні лінзи здатні задовольнити будь-які ваші потреби

  • Монофокальні лінзи від ZEISS мають чотири категорії якості, розроблені спеціально для задоволення будь-яких ваших зорових потреб.
  • Оптимізація лінз, зокрема для складних рецептів, дозволить насолоджуватися зручними і комфортними окулярами, а також привабливо виглядати.
  • Завдяки своїй міцності, лінзи ідеально підходять для занять спортом і дітей.
  • Покращений нічний зір: ви також можете замовити прогресивні лінзи від ZEISS з технологією i.Scription® – для найкращого сприйняття контрасту та яскравості кольору.
  • Доступні також додаткові покриття для лінз, зокрема преміальне покриття DuraVision Platinum®, кольорові лінзи або лінзи, що затемнюються самостійно, з технологією PhotoFusion®.

Як обрати категорію якості?

Чіткий зір, привабливий зовнішній вигляд і комфорт при носінні

Монофокальні лінзи мають тільки одну діоптрійну силу. Залежно від вашого рецепта ми можемо підібрати для вас найтонші та найлегші лінзи, виготовлені з різних матеріалів.

ZEISS Single Vision Sph: The traditional lens

1// ZEISS Single Vision Sph

традиційні лінзи

ZEISS Single Vision Sph – це сферичні лінзи з точковим фокусним зображенням. Для забезпечення високої якості зображення можна мінімізувати ступінь розмиття по периметру. Ці лінзи можуть бути виготовлені з пластику або зі скла, а також можуть використовуватися як для складних, так і для простих рецептів, як для далини, так і для читання. Сучасні методи виробництва дозволяють виготовляти надзвичайно легкі лінзи. Пластикові монофокальні лінзи можуть зменшити вагу окулярів до 40 відсотків у порівнянні зі скляними лінзами.

ZEISS Single Vision AS: the lens for a better appearance

2// ZEISS Single Vision AS

більш естетична лінза

Сильно вигнуті лінзи – ні, дякую! Завдяки своїй обертально-симетричній асферичній передній поверхні, лінзи ZEISS Single Vision AS характеризуються невеликою кривизною і забезпечують високу якість зображення. Вони ідеально підходять для людей зі складними рецептами. Ми можемо виготовити лінзи на 20% легше і тонше, не збільшуючи при цьому їх кривизну, що робить зовнішній вигляд окулярів ще більш привабливим.

Саме так ми робимо наші лінзи тоншими і легшими

1.5

0%

1.5

0%

1.6

20%

1.6

20%

1.7

35%

1.67

40%

1.9

40%

1.74

50%
Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами