Монофокальні лінзи

– це найпопулярніший тип лінз для окулярів.

Насолоджуйтесь ідеальним зором на близькі і далекі відстані. Монофокальні лінзи ZEISS – це найкраще рішення для людей, що страждають на короткозорість і далекозорість. Ці лінзи адаптовані до потреб конкретного замовника і забезпечать гарний зір навіть по периферії. Крім того, вони тонкі і мають привабливий зовнішній вигляд.

Монофокальні лінзи ZEISS.

Ці лінзи подарують вам безпрецедентний комфорт.

Ідеальний варіант для використання як перша пара окулярів, окуляри для дітей або стандартні повсякденні окуляри: монофокальні лінзи ZEISS використовуються як для далі, так і для читання, оскільки це дві найбільш поширені причини придбання окулярів. У чому ж різниця? В окулярах для читання монофокальні лінзи оптимізовані для зору на близькій відстані і розраховані на стандартну відстань для читання для користувачів з далекозорістю. Ці лінзи ідеально підходять не тільки для читання книг, але і для читання дрібних шрифтів на смартфоні або планшеті. Люди, що страждають на далекозорість, зазвичай мають розмитий зір в зоні для близьких відстаней, а іноді і при погляді на далекі відстані. 

Далекозорість виникає через те, що зображення фокусується за сітківкою, що призводить до його розмитості. При короткозорості об'єкти на відстані здаються розмитими через те, що око фокусує зображення перед сітківкою, а не на ній. Завдяки оптимально підібраній парі лінз для зору на далекі відстані, ви зможете чітко бачити навіть найвіддаленіші предмети.

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Короткий період адаптації, відмінний зір. Ви навіть не помітите ці окуляри.

Лікар допоможе підібрати монофокальні лінзи ZEISS відповідно до ваших потреб і звичок читання. 

Безкомпромісно точні – незалежно від того, чи йде мова про лінзи для читання або для далі, вони гарантують вам максимальний комфорт і короткий період адаптації.

Лінзи, оптимізовані для гарного зору, навіть у зоні периферії.

Насолоджуйтесь кришталево чітким зором.

Лінзи доступні в 4 дизайнах і можуть бути оптимізовані до особливостей ваших очей і обраної вами оправи відповідно до форми вашого обличчя. Монофокальні лінзи ZEISS можуть бути адаптовані до унікальних зорових звичок користувача для задоволення його потреб, навіть у разі складного рецепту або інших порушень зору (наприклад, астигматизм або гетерофорія). Це гарантує виняткову якість зору без розмиття або спотворення предметів по периферії зору.

Standard design Individual design
Стандартний дизайн
Індивідуальний дизайн

Надзвичайно тонкі і легкі. Менша вага, більший комфорт.

Незалежно від того, зроблені лінзи з пластику або скла: сучасні технології виробництва дозволяють виготовляти неймовірно тонкі і легкі лінзи, навіть для людей зі складним рецептом і особливими порушеннями зору. Ви навряд чи відчуєте на собі ці легкі лінзи.

ZEISS SmartLife Lenses
Чіткий та комфортний зір цілий день. Насолоджуйтесь усім, з чим стикаються ваші очі сьогодні з лінзами ZEISS SmartLife.
Чіткий та комфортний зір цілий день. Насолоджуйтесь усім, з чим стикаються ваші очі сьогодні з лінзами ZEISS SmartLife.

Плоска лінза, що не змінює розмір очей – запорука природного зовнішнього вигляду.

Неважливо, чи маєте ви складний рецепт або особливі порушення зору, ви завжди зможете підібрати естетично привабливі і неймовірно плоскі монофокальні лінзи ZEISS. Видима кривизна лінзи, яка призводить до зміни розміру очей, повністю усувається або, принаймні, зводиться до мінімуму. Таким чином, зберігається природний вигляд очей, не збільшуючи і не зменшуючи їх.

Далекозорість

Короткозорість

Насолоджуйтесь оптимальним зором вночі,
підвищеною контрастністю і насиченими кольорами.

При виготовленні монофокальних лінз ZEISS очі користувача обстежуються з використанням передових комп'ютерних технологій. Ці технології дозволяють отримати ідеальне зображення, таке ж унікальне, як і відбиток пальця, і врахувати порушення зору, які не можна виявити за допомогою стандартних обстежень. Ця інформація дозволяє розробити дизайн лінз з урахуванням індивідуальних особливостей замовника: кращий зір вночі і в умовах поганого освітлення, підвищена контрастність і насичені кольори.

Enjoy optimum vision at night, sharper contrasts and more vibrant colours.

Монофокальні лінзи з УФ-захистом і тонуванням.

Для найкрасивіших днів року.

Звичайні окуляри перетворюються у сонцезахисні окуляри, забезпечуючи ідеальний УФ-захист та оптимальний зір. Ці лінзи виправдають всі ваші очікування: покращене сприйняття контрастності, зменшена кількість відблисків та антиблікове покриття. І жодних компромісів.

Лінзи, що затемнюються самостійно. Лінзи з всебічним захистом. Зручні та надійні.

Одні окуляри на всі випадки життя: лінзи, що затемнюються самостійно, також виконують функцію сонцезахисних окулярів. Вони затемнюються за лічені секунди, а просвітлюються всього за кілька хвилин. Вони також забезпечують 100% УФ-захист.

Додатковий комфорт при штучному освітленні. Забудьте про втому і напруження очей.

При використанні смартфона, світлодіодної лампи, монітора, телевізора, планшета або електронної книги ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше. Багато хто вважає це світло неприємним і виснажливим, оскільки воно негативно впливає на наші біоритми і навіть може бути небезпечним для наших очей. Спеціальний фільтр синього кольору, яким оснащені лінзи для окулярів, забезпечує більш комфортний зір.

Забудьте про подряпини і бруд. Ще більш міцні.

Завдяки високоефективним покриттям, ці лінзи надзвичайно стійкі до подряпин або часток бруду. Перевага: ваші лінзи довше не забруднюються, що значно полегшує їх очищення. Кращий зір, більш привабливий зовнішній вигляд – частково завдяки найсучаснішому просвітлюючому покриттю.

Абразивостійке

Aнтирефлексне

Гідро- і олеофобне

5 порад для вибору лінз для далі і для читання.

Benefits

1. Гарний зір суттєво впливає на те, як ми бачимо світ навколо нас. Чим раніше ви перевірите зір у спеціаліста і виправите існуючі проблеми, тим краще. Які переваги? Ви уникнете подальшого погіршення зору, вам буде легше пристосуватися до окулярів і ви будете насолоджуватися кращим життям.

Extensive analysis of your visual needs

2. Обговоріть з лікарем лінзи та оправи, пройдіть ретельну перевірку зору та ідеально відцентруйте окуляри – це єдиний спосіб використати весь потенціал ваших лінз.

Visual impairments are often the cause of frequent headaches.

3. Порушення зору є причиною головного болю. Візьміть за правило перевіряти зір кожні два роки.

Wear your new glasses regularly

4. Регулярно надягайте свої нові окуляри – починаючи з моменту їх придбання. Так ви можете швидше до них звикнути. Якщо дискомфорт від нових окулярів не проходить протягом 14 днів, зверніться в оптику. Там вам допоможуть.

You glasses only work optimally when they sit perfectly on your nose.

5. Відрегулюйте посадку оправи в оптиці. Окуляри ідеально підходять вам тільки тоді, коли вони правильно сидять на носі. Також потрібно відвідати оптика у разі появи подряпин на лінзах або їх пошкодження – в цьому випадку вам необхідно максимально швидко замінити лінзи.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами