Прогресивні лінзи ZEISS.

Унікальні, як ніколи раніше. Подібно вам, ці лінзи – єдині в своєму роді.

Насолоджуйтесь відмінним зором з прогресивними лінзами.

Рано чи пізно, це трапляється практично з кожним з нас. Більшість людей звертають на це увагу років у 45: раптово стає важко читати дрібний шрифт, читання при недостатньому рівні освітлення створює сильне напруження на очі, а символи або текст на екрані смартфона виглядають розмитими – все це симптоми пресбіопії, тобто поступової вікової втрати здатності фокусуватися на близьких предметах. Під час цього природного процесу кришталик втрачає свою еластичність, а з нею і здатність чітко фокусуватися на предметах, розташованих на різних відстанях. Найкращим рішенням у такій ситуації стануть прогресивні лінзи.

Філософія прогресивних лінз ZEISS

Філософія прогресивних лінз ZEISS базується на простому принципі: чим точніше пара прогресивних лінз адаптована до потреб замовника, тим краще і природніше стає ваш зір. Прогресивні лінзи ZEISS враховують не тільки ваші зорові звички, а й риси обличчя і навіть спосіб життя. При їх виготовлені враховується велика кількість факторів. Секрет високої якості нашої продукції полягає не тільки у використанні високоточних інструментів під час обстеження пацієнта і підбору окулярів. Ми також використовуємо велику базу даних, що містить інформацію про замовника і дозволяє створити особливо тонкі лінзи навіть при відсутності даних про конкретну людину. Завдяки цій технології ми отримали можливість створювати прогресивні окуляри для кожного пацієнта з урахуванням його особливих потреб. Завдяки 165-річному досвіду роботи в таких областях, як мікроскопія, макроскопія і оптика для відео приладів, а також постійній еволюції нашої продукції з урахуванням результатів останніх наукових досліджень, нам вдалося досягти безпрецедентної якості продукції.

Не має значення, чи замовляєте ви свої перші окуляри, змінюєте окуляри для читання на окуляри з прогресивними лінзами, або до цих пір користуєтеся тільки окулярами для далі, лікар допоможе вам підібрати нову пару окулярів з прогресивними лінзами, розробленими в рамках одного з чотирьох дизайнів і з застосуванням однієї з семи технологій ZEISS – процес не менш складний, ніж придбання нового автомобіля.

Переваги

Precision
Pure1

Precision
Plus2

Precision
Superb3

Individual 24

Кращий природний зір для щоденних справ

 

 

 

• 

Кращий природний зір вдень та вночі

 

 

 

• 

Кращий зір, що розкриває весь потенціал 3D-зору

 

 

• 

• 

Швидка адаптація в будь-якій оправі

 

• 

• 

• 

Необмежений вибір оправ

 

• 

• 

• 

Безперешкодний та чіткий зір для друкованих ЗМІ та цифрових пристроїв

• 

• 

• 

• 

Швидке фокусування, чіткий та динамічний зір протягом усього дня, тонкі та легкі лінзи

1 Precision Pure: Оптимізовано до очей
2 Precision Plus: Оптимізовано до очей + оправи
3 Precision Superb: Оптимізовано до очей + оправи + обличчя
4 Individual 2: Оптимізовано до очей + оправи + обличчя + щоденних справ

Прогресивні лінзи – невеликі витвори мистецтва

Всі прогресивні лінзи ZEISS виготовлені із застосуванням технології Precision Technology. Ця технологія заснована на трьох ключових принципах і гарантує вам гарний і максимально чіткий зір:

  • Точна оптика – ZEISS Precision: чіткий і природний зір. Завдяки складній імітації взаємодії очей і лінзи, ми можемо вибірково оптимізувати кожну окрему точку, в якій користувач дивиться крізь окуляри. Це гарантує оптимальний зір по всій поверхні лінзи.
  • Динамічна оптика – філософія дизайну лінз ZEISS: чіткий і комфортний динамічний зір, який дозволяє швидко фокусуватися на предметах, розташованих на будь-якій відстані і в будь-якому напрямку. Ці лінзи оптимізовані для ідеальної взаємодії між очима, пропонуючи ширший діапазон зору і кращі можливості для сприйняття простору.
  • Тонка оптика – естетичний зовнішній вигляд лінз ZEISS. Оптимальний баланс між точною оптикою і тонкими, легкими лінзами.

стандартний дизайн
індивідуальний дизайн

Ідеальний зір вночі і в умовах недостатнього освітлення

Наступне покоління оптимізації лінз – лінзи, як відбиток вашого ока: у разі потреби лікар допоможе вам підібрати прогресивні лінзи, вироблені на основі спеціальної технології i.Scription® від ZEISS. Перевага: завдяки так званій технології хвильового фронту, тобто спеціальному процесу аналізу, ми можемо враховувати та інтегрувати в наші лінзи всі особливості зору кожного замовника, забезпечуючи відмінний зір вночі і в умовах недостатнього освітлення, а також покращене сприйняття контрастності і кольору при денному світлі.

Передові технології для індивідуалізованих та інноваційних прогресивних лінз

Прогресивні лінзи ZEISS доступні в чотирьох дизайнах – всі вони підходять для задоволення ваших індивідуальних потреб і профілю зору. Кожен наступний дизайн включає в себе всі переваги попереднього.

Прогресивні лінзи Precision Pure від ZEISS і технологія Digital Inside®

Постійне використання цифрових пристроїв створює навантаження на наші очі: для читання тексту з екрану смартфонів та планшетів потрібна менша відстань, ніж для читання книги або інших друкованих носіїв, що обумовлює необхідність частої і швидкої зміни фокусу між предметами, що знаходяться на різних відстанях, наприклад, від смартфона до газети і назад. Це перемикання навантажує очі і може призвести, наприклад, до печіння очей, напруження очей або навіть головного болю і болю в шиї. Прогресивні лінзи ZEISS змінюють ваші зорові звички завдяки спеціально оптимізованій зоні для близьких відстаней. Технологія Digital Inside® від ZEISS дозволяє створювати прогресивні лінзи, призначені для зручного перемикання фокусу між предметами, що розташовані на різних відстанях, а також прогресивні окуляри для роботи з цифровими пристроями, що дозволяє протягом тривалого часу насолоджуватися комфортним зором.

Прогресивні лінзи Precision Plus від ZEISS, технології Adaptation Control і FrameFit®+

Модні тенденції змінюються швидко, особливо коли йдеться про оправи. Кожного сезону в моду входять нові форми, розміри та стилі. У той же час, можна виділити один найважливіший аспект щодо прогресивних лінз: йдеться про звичку, оскільки люди хочуть дивитися крізь свої окуляри так само, як вони це робили завжди. Завдяки прогресивним лінзам Precision Plus від ZEISS і технологіям Adaptation Control і FrameFit®+, як і при використанні старих окулярів, для того, щоб побачити близькі предмети потрібно просто опустити очі, що виключає необхідність звикання і гарантує максимальний комфорт. Це можна робити не тільки у разі заміни оправи, але і у разі заміни рецепту. Насолоджуйтесь великим вибором оправ – від екзотичних до ексклюзивних. І не забувайте про те, що гарний зір робить ваш зовнішній вигляд більш привабливим. Ці лінзи ідеально підходять для всіх, хто любить змінювати свій образ.

Прогресивні лінзи Precision Superb від ZEISS і технологія FaceFit – оптимальний зір за рахунок врахування анатомії обличчя користувача.

На комфорт користувача і якість прогресивних окулярів впливають різні фактори. Одним з факторів є гармонійне поєднання оправи, лінзи і їх користувача. Також слід враховувати відстань між зіницями (PD), форму обличчя та поставу, оскільки двох однакових людей не існує, що і створює необхідність враховувати анатомію обличчя користувача при виготовленні прогресивних окулярів. Як людина дивиться крізь окуляри? Що таке відстань між зіницями? Як окуляри сидять на носі? Як вони кріпляться за вухами? Завдяки комп’ютеризованому розрахунку прогресивних лінз Precision Superb від ZEISS з використанням технології FaceFit, додатково оптимізується потенційна ефективність прогресивних окулярів, що забезпечує гарний зір в умовах недостатнього освітлення і краще сприйняття простору.

Прогресивні лінзи Individual 2 від ZEISS, технології IndividualFit® і Luminance Design®

– найкраще рішення для власників прогресивних окулярів. Прогресивні лінзи Individual 2 від ZEISS, а також технології IndividualFit® і Luminance Design® ідеально враховують як анатомію користувача, так і спосіб його життя. Наші хобі та робота диктують стиль повсякденного життя, а також визначають вимоги до дизайну. Наприклад, зорові звички спортсмена, архітектора або поліцейського відрізняються. Технологія IndividualFit® від ZEISS враховує ці особливості, а також об'єднує всі вищезгадані технології у повсякденному візуальному профілі користувача: на якій відстані він переважно бачить предмети? Він частіше переводить погляд з близької на далеку відстань або з близької на середню відстань?

Крім того, протягом дня змінюється кількість світла, а отже, і розмір наших зіниць. Технологія Luminance Design® враховує різний діаметр зіниць, який змінюється залежно від умов освітлення. Крім забезпечення чіткого зору, ця технологія дозволяє покращити контрастність і зменшити спотворення по периферії, що характерно для традиційних прогресивних лінз. Результат: найкращий дизайн прогресивних лінз завдяки передовим технологіям і детальній консультації з лікарем, зокрема відмінний нічний зір і винятковий комфорт протягом дня.

Додаткові варіанти для ще більшого комфорту та безпеки

Перетворіть прогресивні окуляри в пару сонцезахисних окулярів, які захищають ваші очі від відблисків і УФ-випромінювання. Захист для літа.

Сонцезахисні лінзи ZEISS

Для всіх видів активного відпочинку.

Завдяки прогресивним лінзам, що затемнюються самостійно, окуляри підходять для будь-якої ситуації. Затемнюються з рекордною швидкістю.

Прогресивні лінзи забезпечують гарний зір вночі і в умовах недостатнього освітлення, а також краще сприйняття контрастність і кольору при денному світлі.

Технологія i.Scription

Більш чіткий і чистий зір з підвищеною контрастністю навіть вночі.

Прогресивні лінзи зі спеціально оптимізованими зонами зору для кращої безпеки і комфорту під час кермування.

Окулярні лінзи для кермування.

Безпечна і комфортна дорога.

Прогресивні лінзи для спортсменів – вигнуті спортивні окуляри забезпечують ідеальний захист та оптимальний зір, навіть в периферійних зонах.

Спортивні сонцезахисні лінзи.

Захистіть очі і насолоджуйтеся чітким зором по всій поверхні лінзи.

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами