Прогресивні окуляри – все в одному:

подаруйте собі гарний зір на будь-якій відстані.

Прогресивні лінзи ZEISS забезпечують оптимальну підтримку зору на близьких і далеких відстанях. Адаптовані до всіх потреб замовника, ці лінзи стануть для вас ідеальним помічником, подарують максимальний комфорт і чіткий зір, а також дозволять швидше звикнути до них.

Прогресивні лінзи ZEISS:

подібно вам, ці лінзи – єдині в своєму роді.

Завдяки широкому вибору прогресивних лінз, лікар зможе підібрати оптимальні прогресивні окуляри неперевершеної якості з урахуванням ваших індивідуальних потреб. Передові комп'ютерні технології дозволяють виміряти характеристики вашого зору і підібрати лінзи саме під вашу оправу. Одна лінза об'єднує зони для зору на близьку, середню і далеку відстані з плавними переходами. Ці лінзи створені з урахуванням форми вашого обличчя, способу життя, роботи і зорових звичок. Подібно вам, ці лінзи – єдині в своєму роді.

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Максимальний комфорт і практично миттєва адаптація. Для оптимального зору.

При виробництві прогресивних лінз ZEISS враховується безліч факторів, технологій та інформації про замовника, що дозволяє скоротити період адаптації до нових окулярів, у порівнянні з лінзами попередніх поколінь. Незалежно від того, чи маєте ви досвід носіння прогресивних окулярів або надягаєте їх вперше: прогресивні окуляри розробляються спеціально для вас і стануть оптимальним рішенням, яке подарує вам природний зір найвищої якості.

Чіткий та ідеальний зір незалежно від того, куди ви дивитеся.

Ці лінзи мають складну, але максимально зручну конструкцію: з прогресивними лінзами ZEISS ви зможете насолоджуватися чітким зором незалежно від того, на що ви дивитеся. Ви оціните плавну зміну фокусу і зможете, нарешті, забути про розмиті предмети, розташовані на середній відстані.

Standard Progressive Lenses Individualised Progressive Lenses
Стандартний дизайн
Індивідуальний дизайн

Робота з цифровими пристроями. Прогресивні лінзи для використання у сучасному світі.

Сьогодні ми постійно використовуємо смартфони або планшети, проте ці цифрові пристрої створюють проблему для наших очей. Завдяки оптимізованій зоні зору на близькі відстані, прогресивні лінзи ZEISS є чудовим рішенням для швидкої і комфортної зміни фокусу незалежно від напрямку погляду. Ці лінзи ідеально підходять не тільки для роботи з цифровими пристроями, а й для читання книг і журналів, а також допоможуть вам забути про незручне положення голови і тіла.

Підходять для будь-яких оправ. Ваш стиль, ваш вибір.

Думаєте про придбання нової і модної оправи? Оцініть різноманіття нашого асортименту. Лікар зможе підібрати прогресивні лінзи навіть для нестандартних оправ (наприклад, окулярів-авіаторів) з урахуванням ваших зорових звичок і допоможе вам уникнути тривалої адаптації.  

Надзвичайно тонкі і легкі. Менша вага, більший комфорт.

Незалежно від того, зроблені лінзи з пластику або скла: сучасні технології виробництва дозволяють виготовляти неймовірно тонкі і легкі лінзи, навіть для людей зі складним рецептом і особливими порушеннями зору. Ви навряд чи відчуєте на собі ці легкі лінзи.

1082827998
Протягом усього дня чіткий зір на близьких та далеких відстанях. Приміть виклик і насолоджуйтеся усім, з чим стикаються ваші очі сьогодні, за допомогою лінз ZEISS SmartLife.
Протягом усього дня чіткий зір на близьких та далеких відстанях. Приміть виклик і насолоджуйтеся усім, з чим стикаються ваші очі сьогодні, за допомогою лінз ZEISS SmartLife.

Забудьте про подряпини і бруд. Ще більш міцні.

Завдяки високоефективним покриттям, ці лінзи надзвичайно стійкі до подряпин або часток бруду. Перевага: ваші лінзи довше не забруднюються, що значно полегшує їх очищення. Кращий зір, більш привабливий зовнішній вигляд – частково завдяки найсучаснішому просвітлюючому покриттю.

Абразивостійке

Aнтирефлексне

Гідро- і олеофобне

Додатковий комфорт при штучному освітленні. Забудьте про втому і напруження очей.

При використанні смартфона, світлодіодної лампи, монітора, телевізора, планшета або електронної книги ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше. Багато хто вважає це світло неприємним і виснажливим, оскільки воно негативно впливає на наші біоритми і навіть може бути небезпечним для наших очей. Спеціальний фільтр синього кольору, яким оснащені лінзи для окулярів, забезпечує більш комфортний зір.

Універсальність: прогресивні лінзи і захист від сонця. З рекордною швидкістю.

Одні окуляри на всі випадки життя: лінзи, що затемнюються самостійно, також виконують функцію сонцезахисних окулярів. Вони затемнюються за лічені секунди, а просвітлюються всього за кілька хвилин. Вони також забезпечують 100% УФ-захист.

Сонцезахисні прогресивні лінзи.

Ідеальна команда для літа.

Звичайні окуляри перетворюються у сонцезахисні окуляри, забезпечуючи ідеальний УФ-захист та оптимальний зір. Ці лінзи виправдають всі ваші очікування: покращене сприйняття контрастності, зменшена кількість відблисків та просвітлююче покриття. І жодних компромісів.

5 порад для користувачів прогресивних лінз

If you've started having trouble with your vision, get in touch with your optician immediately.

1. У разі виникнення проблем із зором негайно зверніться до лікаря. Чим раніше ви почнете носити прогресивні лінзи, тим легше ви зможете перейти на їх постійне використання.

Personal consultation on progressive lenses and frames

2. Ключові елементи візиту до лікаря: персональна консультація щодо прогресивних лінз та оправ, ретельне обстеження та отримання лінзи, адаптованих саме до ваших потреб.

Let your eyes adjust to your new progressive glasses immediately

Дозвольте вашим очам швидко пристосуватися до нових прогресивних лінз. Це означає, що носити їх потрібно постійно і, можливо, потрібно буде трохи потерпіти!

В найближчий час ваші очі почнуть пристосовуватися до нових лінз. Якщо через 14 днів проблеми все ще існують, зверніться в оптику. Якщо, дивлячись вперед, зображення не чітке або краї предметів, що знаходяться на великій відстані, розмиті, то ваші лінзи, ймовірно, занадто високо відцентровані. Якщо ж для того, щоб побачити предмети, розташовані поблизу, вам потрібно опускати очі, ваші лінзи, ймовірно, занадто низько відцентровані. У будь-якому випадку вам слід звернутися в оптику, де швидко допоможуть вирішити цю проблему.

People wearing progressive lenses

4. Як правило, люди, які вперше надягли нові окуляри з прогресивними лінзами, відзначають покращення зору на далекі відстані.

Коли ви читаєте, опустіть очі, не нахиляючи голову. Коли ви йдете, дивіться вперед, а не вниз. Коли ви піднімаєтеся по сходах, нахиліть голову таким чином, щоб погляд був спрямований через верхню частину лінз, тобто через зону для далі, так ви зможете чітко бачити сходинки.

Glasses sit just as they were fitted by your optician.

5. Навіть якщо у ваших окулярах з прогресивними лінзами є незначне порушення центрування, негайно зверніться в оптику і попросіть виконати коригування. Вирівнювання лінз щодо очей є правильним тільки в тому випадку, коли вони розташовуються так само, як і під час підбору у спеціаліста.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
знайдіть оптику поряд з вами