Лінзи з технологією i.Scription®

Ще більше чіткості, контрасту і чистоти для ваших очей.

«Вночі я сліпий як кріт». Багато хто вимовляє цю фразу не замислюючись про причини. У багатьох людей вночі, на світанку або в сутінки зір погіршується, що пов'язано з розширенням зіниць. Однак перевірка рефракції суб'єктивним методом, як правило, проводиться при яскравому світлі, коли зіниці звужені. Єдиним способом визначити якість зору з розширеними зіницями є перевірка рефракції об'єктивним методом, який реалізується за допомогою технології хвильового фронту i.Profiler®plus від ZEISS. Це дозволяє лікарю проаналізувати профіль кожного окремого ока і підібрати для вас оптимальні лінзи з технологією i.Scription® від ZEISS. Вони можуть не тільки покращити поганий нічний і сутінковий зір, але і підвищити контрастність і чіткість зору.

Переваги для людей, які носять окуляри

Нове покоління оптимізованих лінз

  • Використання технології хвильового фронту дозволяє вимірювати всі аберації очей людини (а також аберації вищого рівня).
  • У разі потреби ми можемо розробити і виготовити оптимізовані лінзи зі спеціальними властивостями для покращення зору в умовах низької контрастності, наприклад вночі, на світанку або в сутінки.
  • Як результат маємо підвищену контрастність і глибину поля зору.
  • Ще однією перевагою є додаткова безпека в умовах поганого освітлення.

Інноваційна технологія для покращення зору вночі і в сутінки

Нічний і сутінковий зір представляє особливу проблему для наших очей. Під час кермування в нічний час наші очі стикаються з великою кількістю відблисків, наприклад, від зустрічних автомобілів. Для багатьох людей кермування в нічний час є справжнім випробуванням.

Чи знаєте ви, що характеристики вашого зору можуть відрізнятися при кермуванні в нічний час, коли зіниці розширені? Перевірка рефракції об'єктивним методом дозволяє виміряти характеристики вашого зору в нічний час і підібрати оптимальний захист для очей за допомогою технології i.Scription.

Лінзи з технологією i.Scription® здатні покращити ваш зір в нічний час

How you see with traditional lenses How you see with i.Scription®
яку ви бачите через звичайні лінзи
яку ви бачите через лінзи з технологією i.Scription®

Рука об руку: i.Profiler®plus і i.Scription® від ZEISS

Як правило, рефракція суб'єктивним методом для визначення характеристик вашого зору проводиться при денному світлі. Пацієнти відіграють у цій процедурі активну роль і описують те, що вони бачать за допомогою різних тестових лінз. В умовах денного світла їх зіниці звужуються. Іншими словами, при вимірюванні враховується тільки денний зір пацієнта.

У свою чергу, вимірювання, яке проводиться за допомогою технології i.Profilerplus, носить об'єктивний характер. Пацієнт просто дивиться в вимірювальну систему протягом короткого часу. За лічені секунди технологія хвильового фронту аналізує 1500 точок вимірювання і відображає сітківку обох очей. Це дозволяє лікарю проаналізувати характеристики вашого зору в нічний час, коли зіниці розширені.

Завдяки цьому методу разом з показниками, що вимірюються під час перевірки рефракції суб'єктивним методом, при виробництві лінзи додатково враховуються 1500 індивідуальних вимірювань. Це дозволяє виготовити індивідуальні лінзи з технологією i.Scription, які можуть значно покращити не тільки нічний зір, але й сприйняття контрасту і кольору.

Рефракція об'єктивним методом за допомогою технології i.Profiler®
Рефракція об'єктивним методом за допомогою технології i.Profiler®
Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами