Лінзи з технологією i.Scription від ZEISS.

Насолоджуйтесь більш чистим і чітким зором з підвищеною контрастністю і насиченими кольорами навіть вночі і в сутінках.

Зараз!
Повний УФ-захист
у всіх прозорих
лінзах ZEISS

Лінзи з технологією i.Scription від ZEISS адаптуються до найдрібніших деталей, щоб ви могли отримати більш чіткий і чистий зір з підвищеною контрастністю. Насолоджуйтесь чітким, покращеним зором, особливо вночі і в сутінках.

Лінзи з технологією i.Scription®.

Більш чіткий і чистий зір з підвищеною контрастністю навіть вночі.

Зір виняткової якості. При виробництві лінз з технологією i.Scription від ZEISS проводиться детальний об'єктивний аналіз профілю зору конкретного замовника за допомогою спеціальної автоматизованої комп'ютерної системи ZEISS i.Profilerplus. Цей профіль може враховуватися при розробці і виробництві лінз, що дозволяє виправити раніше не виявлені дефекти зору. Як результат ви отримуєте більш чіткий, чистий зір вночі і в сутінках, зменшення кількості відблисків (наприклад, від фар зустрічних автомобілів), більш яскраві кольори і поліпшене сприйняття контрастності.  

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Більш чіткий зір вночі.

Багато власників окулярів зазнають труднощів із зором вночі або в сутінках, що зумовлено розширенням зіниць в умовах недостатнього освітлення. В результаті зменшується глибина простору і обмежується просторовий зір, а відблиски і низька контрастність створюють навантаження на очі. Конструкція лінз з технологією I.Scription® враховує розширення зіниць в нічний час, що сприяє покращенню зору в умовах недостатнього освітлення.

Without i.Scription technology With i.Scription technology
Без технології i.Scription
Із технологією i.Scription

Аналіз очей всього за кілька секунд. Настільки ж детальний, як відбиток пальця.

Для виробництва лінз з технологією i.Scription від ZEISS проводиться не тільки стандартна перевірка зору (перевірка рефракції суб'єктивним методом), але і об'єктивний аналіз за допомогою спеціального автоматизованого комп'ютерного обладнання ZEISS i.Profilerplus. На відміну від стандартної перевірки, в рамках цього аналізу враховуються особливості вашого зору з розширеними зіницями, при цьому технологія хвильового фронту дозволяє створити індивідуальний зоровий профіль всього за кілька секунд. В результаті ви отримуєте зоровий профіль такий же унікальний, як і відбиток пальця, що дозволяє точно визначити типові дефекти зору (наприклад, короткозорість чи далекозорість), а також будь-які аберації високого порядку – дефекти, які суттєво впливають на якість вашого зору вночі і в сутінках.

Більше комфорту, більше безпеки.

Оптимізація і підбір з високою точністю.

При виробництві лінз з технологією i.Scription® вони можуть бути оптимізовані і адаптовані з урахуванням особливостей вашого зору. Ця технологія дозволяє виготовляти високоточні лінзи з найкращими коригувальними властивостями. Це дозволить підвищити візуальний комфорт (не тільки для людей з незначною нічною сліпотою), а також почуття безпеки в умовах недостатнього освітлення. Переконайтеся в цьому особисто.

Without i.Scription technology With i.Scription technology
Кольоровий зір
Without i.Scription technology With i.Scription technology
Контрастний зір
Тепер всі прозорі лінзи ZEISS мають повний УФ-захист. Спеціальні властивості лінзи блокують шкідливі УФ-промені та забезпечують вашим очам надійний захист.

Лінзи, що затемнюються самостійно. Лінзи з всебічним захистом. Зручні та надійні.

Одні окуляри на всі випадки життя: лінзи, що затемнюються самостійно, також виконують функцію сонцезахисних окулярів. Вони затемнюються за лічені секунди, а просвітлюються всього за кілька хвилин. Вони також забезпечують 100% УФ-захист.

Забудьте про подряпини і бруд. Ще більш міцні.

Завдяки високоефективним покриттям, ці лінзи надзвичайно стійкі до подряпин або часток бруду. Перевага: ваші лінзи довше не забруднюються, що значно полегшує їх очищення. Кращий зір, більш привабливий зовнішній вигляд – частково завдяки найсучаснішому просвітлюючому покриттю.

Абразивостійке

Aнтирефлексне

Гідро- і олеофобне

5 порад для покращення зору

If you've started having trouble with your vision, get in touch with your optician immediately.

1. Поганий зір є одним з найбільших ризиків для безпеки під час кермування. Всі водії повинні регулярно (не рідше одного разу на два роки) перевіряти зір.

When you go to your optician, make sure you discuss your personal vision needs. Don't forget to tell your optician if you drive a lot or if you experience special vision problems when driving at night or at twilight. They'll be able to help.

2. При відвідуванні лікаря, не забудьте обговорити з ним свої особисті потреби. Також не забудьте повідомити, якщо ви багато часу проводите за кермом або відчуваєте особливі проблеми із зором при кермуванні вночі або в сутінках. Він вам допоможе.

Wear your new glasses regularly

3. Регулярно надягайте свої нові окуляри – починаючи з моменту їх придбання. Так ви можете швидше до них звикнути. Якщо дискомфорт від нових окулярів не проходить протягом 14 днів, зверніться в оптику. Там вам допоможуть.

If you feel the alignment of your glasses is almost, but not quite, 100%, you should have them straightened right away by your optician and checked so that you enjoy everything your glasses have to offer.

4. Якщо ви відчуваєте, що окуляри підходять вам не на 100%, зверніться в оптику, щоб перевірити їх, і ви змогли насолоджуватися всіма перевагами окулярів.

Lens cleaning

5. Хоча це і може бути зручно, але ніколи не протирайте окуляри рукавом, футболкою або тканиною. Причина полягає в тому, що мікроскопічні частинки пилу, які містяться в них, з часом можуть пошкодити поверхню лінзи. Для очищення окулярів ми рекомендуємо використовувати засіб для очищення від ZEISS.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами