Офісні лінзи:

насолоджуйтеся комфортним зором на роботі.

ЗАРАЗ!
Повний УФ-захист у
всіх прозорих лінзах ZEISS

Ви завжди можете розраховувати на цього помічника: офісні лінзи ZEISS були розроблені спеціально для роботи за комп'ютером, дозволяючи знизити навантаження на очі протягом робочого дня. Ці лінзи допоможуть вам зосередитися на роботі, не навантажуючи очі.

Офісні лінзи ZEISS.

Все видно відмінно.

Люди зазвичай помічають зміни після 35 років: при роботі за комп'ютером і при переведенні погляду, наприклад, з клавіатури на монітор або з календаря на телефон, очі напружуються сильніше. Щоб чітко бачити на різних відстанях, люди часто несвідомо приймають незручне положення, наприклад, нахиляються вперед або піднімають голову. Серед можливих наслідків цього можуть бути болі в спині і шиї, а також сухість очей або сльозотеча. Офісні лінзи ZEISS дозволяють уникнути напруження очей: вони адаптовані до конкретних зорових особливостей користувача під час роботи і, на відміну від лінз для читання або прогресивних лінз, оптимізовані для всіх відстаней під час роботи за комп'ютером.

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Lenses for computer glasses
Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Адаптовані з урахуванням особливостей вашої роботи і ваших очей.

Насолоджуйтесь оптимальним зором, і не тільки при роботі за комп'ютером.

Подаруйте собі комфортний зір в офісі, незалежно від того, куди ви дивитеся. Офісні лінзи ZEISS мають широке поле зору для близьких і середніх відстаней і адаптовані до ваших вимог на роботі, аж до останнього сантиметра. Ці лінзи оптимізовані, наприклад, для відстані між очима та екраном комп'ютера, відстані до клієнта або колеги або ідеальної відстані для читання, що дозволяє вашим очам розслабитися і забезпечує більш природне положення тіла. Ви помітите позитивний ефект навіть після роботи.

Окуляри для читання

Reading glasses

Прогресивні лінзи

Progressive Lenses

Офісні лінзи

Office Lenses

Головні болі, проблеми зі спиною, ознаки втоми.

Чому лінзи для читання та прогресивні лінзи не завжди є ефективною заміною.

Окуляри зі стандартними лінзами для читання або прогресивними лінзами зазвичай не підходять для роботи за комп'ютером, оскільки вони не оптимізовані для роботи в офісі. Окуляри для читання, наприклад, забезпечують оптимальний зір тільки на близькій відстані, яка є недостатньою для роботи за комп'ютером або робочим столом. При використанні прогресивних лінз їх власник дивиться на монітор через нижню область лінзи і повинен піднімати голову, щоб чітко бачити екран. В обох випадках людина приймає неприродне положення під час сидіння, що може призвести до напруження м'язів шиї, плечей і спини, а також до головного болю.

У цифровому світі. Лінзи для роботи в сучасних умовах.

Ваш надійний помічник. Офісні лінзи ZEISS створені з використанням технології Digital Inside®: спеціальним чином оптимізована зона поблизу гарантує швидке і комфортне фокусування – наприклад, при переведенні погляду з мобільного телефону на екран комп'ютера і назад. Ці лінзи не тільки забезпечують чіткий зір без напруження при роботі з цифровими пристроями, але також ідеальні для читання книг і журналів. Вони сприяють природному положенню голови та спини, дають відпочинок вашим очам і зменшують "цифрове" напруження очей.

Ваші зорові потреби на робочому місці. В яких умовах ви працюєте?

Залежно від робочих умов, нашим очам доводиться справлятися з різними завданнями. Як правило, розрізняють три типи робочих умов.

Робоче місце, оснащене  для читання

Робоче місце для читання

призначене для людей, які на роботі в основному читають документи – наприклад, архітектори, редактори або податкові консультанти. Офісні лінзи для таких працівників повинні бути адаптовані до діапазону від відстані для читання до одного метра. Більший діапазон відстаней забезпечує власнику значно більший комфорт під час читання, на відміну від традиційних окулярів для читання, які зазвичай оптимізовані для відстані 40-50 см.

Комп’ютерний монітор

Робоче місце, обладнане комп'ютером

ці працівники переважно переводять свій погляд з клавіатури на екран, наприклад, програмісти, журналісти або співробітники колл-центру. Їх офісні лінзи повинні забезпечувати чіткий, природний зір в діапазоні від відстані для читання до двох метрів – це ідеальний варіант для офісу.

Робоче місце у приміщенні

Робоче місце у приміщенні в умовах великої кількості контактів з клієнтами

ці працівники часто особисто контактують з клієнтами, неодноразово встають і відходять від свого робочого місця, а також працюють за комп'ютером, наприклад, в роздрібній торгівлі або на виробництві. Оптимальна конструкція лінз забезпечить природний зір в діапазоні від відстані для читання до чотирьох метрів.

Тепер всі прозорі лінзи ZEISS мають повний УФ-захист. Спеціальні властивості лінзи блокують шкідливі УФ-промені та забезпечують вашим очам надійний захист.

Додатковий комфорт при штучному освітленні. Забудьте про втому і напруження очей.

При використанні смартфона, світлодіодної лампи, монітора, телевізора, планшета або електронної книги ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше. Багато хто вважає це світло неприємним і виснажливим, оскільки воно негативно впливає на наші біоритми і навіть може бути небезпечним для наших очей. Спеціальний фільтр синього кольору, яким оснащені лінзи для окулярів, забезпечує більш комфортний зір.

Надзвичайно тонкі і легкі. Менша вага, більший комфорт.

Незалежно від того, зроблені лінзи з пластику або скла: сучасні технології виробництва дозволяють виготовляти неймовірно тонкі і легкі лінзи, навіть для людей зі складним рецептом і особливими порушеннями зору. Ви навряд чи відчуєте на собі ці легкі лінзи.

Забудьте про подряпини і бруд. Ще більш міцні.

Завдяки високоефективним покриттям, ці лінзи надзвичайно стійкі до подряпин або часток бруду. Перевага: ваші лінзи довше не забруднюються, що значно полегшує їх очищення. Кращий зір, більш привабливий зовнішній вигляд – частково завдяки найсучаснішому просвітлюючому покриттю.

Абразивостійке

Aнтирефлексне

Гідро- і олеофобне

5 порад для комфортного зору при використанні офісних лінз

Comfortable vision in the near and intermediate zones

1. Комфортний зір на близьких і середніх відстанях необхідний не тільки для роботи за комп'ютером. Ви також можете використовувати свої окуляри в повсякденному житті: займайтесь своїми улюбленими справами, рукоділлям, вишивкою або в'язанням, музикою, декоративно-прикладним мистецтвом, кулінарією або домашнім господарством.

Maintain an optimum posture and have suitable lighting

2. При інтенсивній роботі за комп'ютером не забувайте про ідеальну поставу і достатнє освітлення.

Computer screen is at eye level or slightly below

3. В ідеалі верхній край монітора комп'ютера повинен знаходитися на рівні очей або трохи нижче рівня очей. Для досягнення ідеальної висоти, відрегулюйте висоту стільця.

Relax your eyes over the course of the day

4. Давайте своїм очам відпочити протягом дня, наприклад, кожну годину протягом п'яти хвилин дивіться у вікно або вдалину, не фокусуючись на предметах.

Prevents irritated or dry eyes

5. Часто трапляється так, що при виконанні напруженої роботи ви починаєте рідше моргати. Рішення: частіше закривайте очі на короткий час. Це запобігає роздратуванню або сухості очей.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами