Повний захист від УФ-випромінювання в прозорих лінзах.

Лінзи ZEISS з технологією UVProtect

УФ-випромінювання (UV) присутнє завжди. Цілий рік, весь день, чи то взимку чи влітку, на сонці або навіть у похмурі дні, коли випромінювання може досягати 70-75% на рівні землі. Насправді УФ-випромінювання в певній мірі сприятливо впливає на нас, зокрема вироблення вітаміну D відбувається завдяки його впливу на шкіру. Воно також стимулює вироблення меланіну, індивідуального захисту тіла від сонячних опіків, що викликають засмагу.

Однак якщо незахищена шкіра довгий час піддається УФ-випромінюванню, це може завдати шкоди, наприклад, призвести до фотостаріння шкіри, появи зморшок, а в деяких випадках виникнення раку шкіри.

УФ-камера показує те, що не видно неозброєним оком.
Photograph taken with a normal camera.

Фотографія, зроблена звичайною камерою.

Photograph taken with a UV camera, showing skin damage due to UV exposure.

Фотографія, зроблена УФ-камерою, яка показує пошкодження шкіри через УФ-випримінювання.

Не ризикуйте здоров'ям ваших очей

Для захисту шкіри ми наносимо захисний крем від сонця, але коли мова йде про захист очей від шкідливих УФ-променів, варіантів, насправді, не так багато. Ми часто забуваємо, що УФ-промені шкідливі для здоров'я очей і можуть травмувати область навколо очей. На жаль, тільки 1 з 5 лінз повністю блокує УФ-випромінювання з довжиною хвилі до 400 нм. Це означає, що решта 4 з 5 лінз зовсім не блокують або тільки в незначній мірі блокують УФ-випромінювання. В результаті УФ-промені проникають через лінзу і можуть зашкодити як очам, так і шкірі навколо очей.

Відсутність захисту може привести до серйозних захворювань очей і швидкого старіння тканин в області навколо очей, таким як:

Фотокератити

Сонячний опік рогівки в результаті
надмірного УФ-випромінювання.

Фотостаріння і зміна ДНК шкіри

83996997

Фотостаріння повік призводить до витончення шкіри і появи виражених зморшок. В 5-10% випадків рак шкіри виникає на повіках.1

Катаракта

Помутніння кришталика ока, часто в результаті надмірного УФ-випромінювання. Захворювання починається зі зниження сприйняття контрастності і втрати гостроти зору, а на останній стадії може закінчитися сліпотою. Його можна зупинити тільки операцією і заміною кришталика.2 Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) приблизно в 20% випадків катаракта виникає або загострюється в результаті УФ-випромінювання.3

48% випадків
сліпоти у всьому світі
викликано катарактою²

Технологія UVProtect у всіх прозорих лінзах ZEISS

Рекомендований захист від шкідливих УФ-променів з довжиною хвилі до 400 нм. Саме тому з цього року ZEISS створює новий стандарт захисту, шляхом включення повного УФ-захисту в усіх прозорих пластикових лінзах ZEISS.

УФ-камера показує, що це означає: прозорі лінзи ZEISS з технологією UVProtect виглядають такими ж темними, як і сонцезахисні окуляри, оскільки лінза повністю блокує УФ-промені.

Технологія UVProtect підвищує прийняті стандарти до більш високого рівня УФ-захисту, який дозволяє прозорим лінзам ZEISS блокувати УФ-промені з довжиною хвилі до 400 нм. Такий самий стандарт УФ-захисту забезпечують сонцезахисні окуляри преміум-класу.

Що обіцяє компанія ZEISS

Повний УФ-
захист

UV rays up to 400nm are blocked by the lens.

Лінза блокує УФ-промені з довжиною хвилі до 400 нм.

Повний УФ-захист очей і шкіри навколо очей.

Clear, all-day spectacle lenses offer the same UV protection as premium sunglasses.

Прозорі лінзи для повсякденного використання забезпечують такий самий УФ-захист, як і сонцезахисні окуляри преміум-класу.

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами