Окулярні лінзи EnergizeMe від ZEISS

Настав час дати своїм втомленим очам відпочити.

Вперше, лінзи для окулярів допоможуть вам відпочити після носіння контактних лінз і захистять очі від додаткового напруження. Одягніть лінзи EnergizeMe від ZEISS після носіння контактних лінз.

ZEISS EnergizeMe - це результат унікальної, успішно випробуваної комбінації нового дизайну лінз, інноваційної технології та високоякісного покриття, що допомагає втомленим очам розслабитися та запобігає додатковому навантаженню очей.1)

Переваги для носіїв контактних лінз

Окулярні лінзи EnergizeMe від ZEISS спеціально розроблені для носіїв контактних лінз. Насолоджуйтесь відпочинком після носіння контактних лінз.

  • Відпочинок для втомлених очей
  • Захист від додаткового напруження
  • Чіткий і гострий зір

9 з 10 людей, що брали участь у випробуванні, відповіли, що вони відчули зменшення втоми очей і зниження цифрового напруження
після використання лінз EnergizeMe від ZEISS 1

Для використання після зняття контактних лінз!

Ваші очі втомилися і сверблять? Відчуваєте дискомфорт від використання контактних лінз? Відчуваєте цифрове напруження очей? – Окулярні лінзи EnergizeMe від ZEISS дозволять вашим втомленим очам відпочити після зняття контактних лінз.

Носіння контактних лінз протягом періоду, що перевищує зазначений, викликає сильне подразнення очей.
Носіння контактних лінз протягом періоду, що перевищує зазначений, викликає сильне подразнення очей.2

Робота та ігри на комп'ютерах та інших цифрових пристроях, таких як смартфони та планшети, для багатьох вже стали повсякденною реальністю. Однак інтенсивне використання цифрових пристроїв, особливо при тривалому носінні контактних лінз, викликає додаткову втому очей, також відому як дискомфорт від використання контактних лінз і цифрове напруження очей.2, 3

Більшість носіїв контактних лінз надягають окуляри для того, щоб дати очам відпочити після інтенсивного носіння контактних лінз. Однак звичайні лінзи не дозволять забезпечити необхідний рівень відпочинку втомленим очам.4

ZEISS розробив перші окулярні лінзи, які призначені саме для носіїв контактних лінз.

88% носіїв окулярів, які проводять перед цифровими пристроями більше двох годин на день, відчувають цифрове напруження очей.3)

Лінзи EnergizeMe від ZEISS доступні для всіх вікових груп:

Лінзи EnergizeMe Single Vision

Лінзи EnergizeMe Single Vision

Лінзи EnergizeMe Digital

Лінзи EnergizeMe Digital

Лінзи EnergizeMe Progressive

Лінзи EnergizeMe Progressive
ZEISS has investigated together with eye care professionals to find a spectacle lens solution meeting the needs of contact lens wearers for a better eye health care.

Лінзи EnergizeMe від ZEISS – це нові лінзи з інноваційною технологією Digital Inside і високоякісним покриттям DuraVision BlueProtect від ZEISS, спеціально розроблені для носіїв контактних лінз.

ZEISS спільно з офтальмологами провів дослідження для розробки окулярних лінз, які б відповідали потребам носіїв контактних лінз і забезпечували їм кращий догляд за очима.

Лінзи EnergizeMe від ZEISS – справжній помічник для ваших очей

Лінзи EnergizeMe від ZEISS – це зручні лінзи для носіїв контактних лінз, які користуються лінзами більше 3-5 днів на тиждень і хочуть дати своїм втомленим очам відпочити.

1//

Конструкція лінз EnergizeMe від ZEISS

ZEISS EnergizeMe Design

Спеціальна конструкція адаптована до особливостей зору носіїв контактних лінз і допомагає знизити навантаження на очі, яке виникає в результаті інтенсивного носіння контактних лінз.

ZEISS EnergizeMe Design
  • Широке поле зору і комфортний зір

94% учасників випробувань відзначили дуже широке поле зору.1)

2//

Технологія Digital Inside від ZEISS

ZEISS Digital Inside Technology

Ця інноваційна технологія була спеціально розроблена для оптимізації конструкції лінзи для читання звичайних друкованих носіїв (38 см) і цифрових пристроїв (35 см), що дозволяє уникнути додаткового напруження очей.

ZEISS Digital Inside Technology
  • Чіткий зір без напруження

93% учасників випробувань відзначили гарний і гострий зір, як при використанні контактних лінз.1)

3//

Покриття DuraVision BlueProtect від ZEISS

ZEISS DuraVision BlueProtect

Це покриття, що наноситься на передню і задню поверхні лінзи, дозволяє знизити ступінь засліплення і напруження очей, що виникає під впливом синього світла, що випромінюється цифровими приладами і джерелами штучного світла.

ZEISS DuraVision BlueProtect
  • Зниження ступеню засліплення і напруження очей

91% учасників випробувань відзначили зменшення кількості відблисків під впливом світла, що випромінюється цифровими пристроями.1)

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами