Окулярні лінзи EnergizeMe від ZEISS

Настав час дати своїм втомленим очам відпочити.

Новинка!
Для носіїв
контактних лінз

Відпочинок для втомлених очей, зняття навантаження, чіткий і гострий зір: лінзи EnergizeMe від ZEISS – це перші в світі окуляри, розроблені спеціально для носіїв контактних лінз.

Універсальне комплексне рішення для ненапруженого зору після зняття контактних лінз: інноваційний дизайн лінз, адаптований до зорових звичок носіїв контактних лінз, в поєднанні з технологією і покриттям лінз, оптимізованими для використання цифрових пристроїв. Окуляри для носіїв контактних лінз – подаруйте своїм очам особливе відчуття комфорту.

Лінзи EnergizeMe від ZEISS.

Перші окулярні лінзи, виготовлені для відпочинку очей після носіння контактних лінз.

В наш час кожен з носіїв контактних лінз має принаймні одну пару окулярів, призначених для того, щоб дати очам відпочити після тривалого носіння контактних лінз. Часте використання смартфонів, планшетів та інших цифрових пристроїв створює додаткове навантаження на очі. Але чи знаєте ви, що ці окуляри можуть значно більше?

Насолоджуйтесь більш комфортним зором при зміні контактних лінз на окуляри. Лінзи EnergizeMe від ZEISS пропонують кожному з носіїв контактних лінз дещо більше, ніж звичайну пару окулярів. Вони оптимізовані з урахуванням зорових звичок та особливостей зору носіїв контактних лінз при роботі з цифровими пристроями.

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Комфортний зір без напруження.

Зніміть напруження з очей за допомогою окулярних лінз, розроблених спеціально для носіїв контактних лінз.

Кому не знайоме це відчуття? Після тривалого носіння контактних лінз ви відчуваєте втому і погіршення зору. В такій ситуації найкращим рішенням будуть окуляри. Завдяки спеціальній конструкції лінз, розробленій з урахуванням зорових звичок носіїв контактних лінз, лінзи EnergizeMe від ZEISS стануть для вас справжнім помічником і дозволять вашим очам відпочити. Дайте своїм очам відпочити і підготуйтесь до подальшої роботи.

9 з 10

людей, що брали участь у випробуванні, відповіли, що після використання лінз EnergizeMe від ZEISS1)

Комфортний зір без напруження.

Зніміть напруження з очей за допомогою окулярних лінз, розроблених спеціально для носіїв контактних лінз.

Кому не знайоме це відчуття? Після тривалого носіння контактних лінз ви відчуваєте втому і погіршення зору. В такій ситуації найкращим рішенням будуть окуляри. Завдяки спеціальній конструкції лінз, розробленій з урахуванням зорових звичок носіїв контактних лінз, лінзи EnergizeMe від ZEISS стануть для вас справжнім помічником і дозволять вашим очам відпочити. Дайте своїм очам відпочити і підготуйтесь до подальшої роботи.

9 з 10

людей, що брали участь у випробуванні, відповіли, що після використання лінз EnergizeMe від ZEISS1)

Ви так довго боролися з цифровим напруженням очей!

Інноваційна технологія від ZEISS дозволить вам насолоджуватись комфортним зором при використанні смартфона, ноутбука або планшета.

Незважаючи на те, що не всі на «ти» з цифровими пристроями, ми все частіше використовуємо їх у повсякденному житті. Така тенденція докорінно змінила наші зорові звички: оскільки для читання з цифрових пристроїв потрібна менша відстань, нашим очам доводиться дуже часто переміщуватися між близькими і далекими предметами. Зокрема, тривале використання смартфона, планшета або аналогічного цифрового пристрою може призвести до напруження або надмірної втоми очей. У лінзах EnergizeMe від ZEISS використовується спеціальна технологія, яка полегшує читання і використання будь-яких цифрових пристроїв, що дозволяє уникнути цифрового напруження очей.

So long digital eye strain!

Додатковий комфорт при штучному освітленні. Забудьте про втому і напруження очей.

При використанні смартфона, світлодіодної лампи, монітора, телевізора, планшета або електронної книги ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше. Багато хто вважає це світло неприємним і виснажливим, оскільки воно негативно впливає на наші біоритми і навіть може бути небезпечним для наших очей. Спеціальний фільтр синього кольору, яким оснащені лінзи для окулярів, забезпечує більш комфортний зір.

Тепер всі прозорі лінзи ZEISS мають повний УФ-захист. Спеціальні властивості лінзи блокують шкідливі УФ-промені та забезпечують вашим очам надійний захист.

Забудьте про подряпини і бруд. Ще більш міцні.

Завдяки високоефективним покриттям, ці лінзи надзвичайно стійкі до подряпин або статичних частинок пилу. Перевага: ваші лінзи довше не забруднюються, що значно полегшує їх очищення. Те ж саме стосується і лінз EnergizeMe від ZEISS: крім спеціального фільтра синього світла вони мають ультрасучасне міцне покриття і покриття Clean Coat.

Індивідуалізовані лінзи, що враховують ваші зорові звички.

Ідеальне рішення для носіїв контактних і прогресивних лінз.

Лінзи EnergizeMe від ZEISS для носіїв контактних лінз доступні в трьох варіантах, розроблених з урахуванням способу життя і віку кожного користувача. Лікар з радістю допоможе підібрати рішення для задоволення ваших потреб:

For contact lens wearers in their 20s or early 30s, there's ZEISS EnergizeMe Single Vision spectacle lenses

Для носіїв контактних лінз у віці від 20 до 30 років

ZEISS розробив лінзи EnergizeMe Single Vision:

Лінзи EnergizeMe Single Vision ідеально підходять для соціально активних людей у віці від 20 до 30 років, які активно взаємодіють з цифровими пристроями. Завдяки покриттю DuraVision BlueProtect і технології Digital Inside, вони ідеально підходять для молодих очей.

For contact lens wearers in their 30s or 40s, we offer ZEISS EnergizeMe Digital

Для носіїв контактних лінз у віці від 30 до 40 років, ми пропонуємо

лінзи EnergizeMe Digital:

Лінзи EnergizeMe Digital ідеально підходять для носіїв контактних лінз у віці від 30 до 40 років. Завдяки покриттю DuraVision BlueProtect і технології Digital Inside, вони подарують вашим очам відчуття комфорту.

For contact lens wearers 40 years old and up, there's ZEISS EnergizeMe Progressive

Для носіїв контактних лінз у віці 40 років і старше,

ZEISS розробив лінзи EnergizeMe Progressive:

Це ідеальний варіант для людей старше 40 років, які носять прогресивні або мультифокальні контактні лінзи. Лінзи EnergizeMe Progressive з покриттям DuraVision BlueProtect і технологією Digital Inside подарують вам чіткий зір і комфорт для очей.

Надзвичайно тонкі і легкі. Менша вага, більший комфорт.

Незалежно від того, зроблені лінзи з пластику або скла: сучасні технології виробництва дозволяють виготовляти неймовірно тонкі і легкі лінзи, навіть для людей зі складним рецептом і особливими порушеннями зору. Ви навряд чи відчуєте на собі ці легкі лінзи.

5 поради щодо покращення комфорту для носіїв контактних лінз

Ask your optician for advice on digital eyestrain

1. Добре підібрані контактні лінзи та окуляри є ідеальною командою. Однак мало хто знає, що контактні лінзи слід підбирати так само ретельно, як і окуляри, тому обов'язково потрібно перевірити зір. Ідеальний зір і відмінний комфорт – два фактори, необхідні для покращення якості життя.

Contact lenses just shouldn't be worn 24/7

2. Контактні лінзи не можна носити цілодобово. Очам потрібен відпочинок і трохи свіжого повітря. Зазвичай спеціалісти не радять носити контактні лінзи довше восьми годин.

Only use the cleaning agent recommended by your optician for cleaning

3. Обов'язково очищуйте контактні лінзи кожен день! Для очищення, зберігання та ополіскування контактних лінз використовуйте тільки засіб для очищення, рекомендований лікарем. Щодня змінюйте розчин у контейнері для зберігання контактних лінз і привчіть себе кожні три-шість місяців замінювати сам контейнер.

Make sure you have a pair of sunglasses handy when wearing contacts

4. При носінні контактних лінз не забувайте про пару сонцезахисних окулярів: контактні лінзи не забезпечують достатнього захисту від УФ-випромінювання, оскільки вони закривають тільки частину ока. Ось чому носії контактних лінз завжди повинні мати при собі хорошу пару сонцезахисних окулярів із захистом від УФ-випромінювання спектру А і В.

Make sure you relax your eyes regularly over the course of the day

5. Протягом дня регулярно давайте очам відпочити. В цій ситуації допоможе правило 20-20-20: кожні 20 хвилин протягом 20 секунд дивіться на предмет, розташований на відстані 20 метрів.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами