Покриття DuraVision® Premium

Краще бачити і краще виглядати

Завдяки покриттям пластикові лінзи перетворюються на витвори мистецтва і можуть використовуватися на щоденній основі. Ці покриття збільшують міцність пластикових лінз, роблячи їх більш стійкими до забруднення, і спрощують процес догляду за ними. Але і це ще не все. Не менш важливим є наявність просвітлюючого покриття. Спробуйте універсальне покриття DuraVision Premium від ZEISS. Ці покриття випускаються у двох виконаннях: Platinum and Silver. DuraVision Platinum має не тільки всі характеристики покриття DuraVision Silver, а й перевищує їх за рахунок своєї міцності! Це стало можливим завдяки використанню спеціального виробничого процесу.

Переваги для людей, які носять окуляри

Захист, додаткові функції і, що не менш важливо, останні модні тенденції

  • Чіткий і комфортний зір завдяки більш прозорим лінзам.
  • Покращений зовнішній вигляд завдяки зменшенню кількості дратівливих відблисків на лінзах.
  • Найсучасніше просвітлююче покриття по передній і задній поверхнях лінзи.
  • Висока міцність і стійкість до подряпин.
  • Лінзи легко очищуються завдяки антистатичному покриттю і покриттю CleanCoat

Покриття DuraVision®Premium
– це найкращий захист для ваших лінз від ZEISS

Покриття лінз від ZEISS задовольняють будь-які ваші вимоги

Лінзи повинні бути стійкими до багатьох факторів. В умовах щоденного стресу і напруження лінзи повинні бути довговічними, стійкими до забруднення і легко очищуватися. Преміальні покриття лінз від ZEISS відповідають цим вимогам і виготовляються у двох виконаннях: Silver and Platinum. Для тих, хто шукає оптимальне покриття для лінз.

1// DuraVision® Silver

Краще бачити і краще виглядати

DuraVision Silver – це найекономічніше покриття з асортименту покриттів DuraVision Premium від ZEISS. Як і покриття DuraVision Platinum, покриття DuraVision Silver має відмінні просвітлюючі властивості. Це дає вам дві переваги: хороший зір без відблисків і гарний зовнішній вигляд, оскільки ваш співрозмовник зможе бачити ваші очі так, ніби на вас взагалі немає окулярів.

Це стало можливим завдяки новій технології просвітлюючого покриття:

Нове просвітлююче покриття використовується з покриттями Silver і Platinum з лінійки DuraVision Premium. Це можна побачити по залишковому рефлексу синього відтінку, якщо ви поглянете на окуляри під кутом на білому тлі. Кожна лінза з просвітлюючим покриттям має такий залишковий рефлекс, який у багатьох традиційних лінзах має зелений відтінок. Для своїх покриттів преміум-класу ZEISS використовує саме синій відтінок, який, хоча і є більш складним у виробництві, пропускає більшу кількість світла і підвищує якість зору. Таке покриття дозволяє на 20%** зменшити кількість відблисків по передній і задній поверхнях лінзи.

Відмінні просвітлюючі властивості завдяки синьому залишковому рефлексу

Чіткий зір

Підвищений коефіцієнт пропускання світла для більш чіткого зору.**

Чіткий зір

На 20% менше дратівливих відблисків по задній поверхні лінзи для бездоганного зору.**

Гарний зовнішній вигляд

На 20% менше відблисків по передній поверхні лінзи для гарного зовнішнього вигляду.**

** У порівнянні зі скляними лінзами від ZEISS зі стандартним просвітлюючим покриттям із зеленим залишковим рефлексом.

Anti-reflective qualities
Порівняння: без покриття DuraVision® Premium (ліворуч) і лінза з покриттям DuraVision® Premium (праворуч).

Просвітлюючі властивості

Менш помітний залишковий рефлекс синього відтінку підвищує коефіцієнт пропускання світла і забезпечує більш чіткий зір. Це майже непомітне покриття синього кольору дозволяє на 20% підвищити ступінь світлопропускання лінзи в порівнянні зі стандартними просвітлюючими покриття від ZEISS із зеленим залишковим рефлексом, наприклад, з покриттям LotuTec.

Брудовідштовхуючі лінзи
Порівняння: без покриття DuraVision® Premium (ліворуч) і лінза з покриттям DuraVision® Premium (праворуч). Брудовідштовхуючі лінзи

Брудовідштовхуючі лінзи

Запатентоване антистатичне покриття запобігає накопиченню статичного заряду. Оскільки бруд і ворсинки не пристають до поверхні лінз, вони довше залишаються чистими.

Лінзи, які легко очищувати
Порівняння: без покриття DuraVision® Premium (ліворуч) і лінза з покриттям DuraVision® Premium (праворуч). Лінзи, які легко очищувати

Лінзи, які легко очищувати

Завдяки ультра-гладкому покриттю CleanCoat ці лінзи дуже легко очищувати. Лінзи з покращеними водовідштовхувальними властивостями завдяки великому контактному куту.

2// DuraVision® Platinum

Найдовговічніші лінзи з усього асортименту лінз ZEISS

Лінзи DuraVision Platinum мають всі характеристики лінз DuraVision Silver. Однак при цьому вони ще довговічніші! Покриття DuraVision Platinum – це найміцніше покриття з асортименту покриттів компанії ZEISS.

Для тих, хто обирає тільки найкраще

Які характеристики покриттів лінз є найбільш важливими? 7 з 10 респондентів відповіли, що найбільш важливими є стійкість до подряпин і довговічність. Це і не дивно, оскільки лінзи повинні йти в ногу з нашим сучасним життям і бути досить міцними, щоб впоратися з будь-якими складними життєвими ситуаціями, які можуть виникнути на роботі або під час відпочинку.

Покриття DuraVision Platinum від ZEISS – це покриття абсолютно нового рівня міцності. Спеціальний виробничий процес дозволяє зробити наші пластикові лінзи довговічнішими, ніж будь-коли раніше. Внутрішні вимірювання показали, що покриття DuraVision Platinum від ZEISS дозволить створювати лінзи, які будуть в три рази міцнішими, ніж попередні варіанти.

Міцніші лінзи
Порівняння: без покриття DuraVision® Platinum (ліворуч) і лінза з покриттям DuraVision® Platinum (праворуч).

Міцніші лінзи

Лінзи від ZEISS з покриттям DuraVision Platinum в три рази міцніші, ніж стандартні пластикові лінзи від ZEISS і на 35% міцніші, ніж скляні лінзи з просвітлюючим покриттям від ZEISS.*

 

**Лінзи від ZEISS з покриттям DuraVision® Platinum і показником заломлення 1,5 у порівнянні зі скляними монофокальними сферичними лінзами від ZEISS з показником заломлення 1,5 і покриттям SUPER ET. Виміри проводилися за допомогою тесту Байєра з використанням стандартної процедури лабораторії COLTS і абразиву, рекомендованого лабораторією COLTS.

Чому покриття DuraVision® таке міцне

Вся справа в іонах!

Покриття кожної лінзи DuraVision Platinum складається з дев'яти ультратонких шарів: спочатку на скляну основу наноситься тверде покриття, потім різні просвітлюючі покриття, зокрема антистатичне покриття, і, нарешті, шар CleanCoat. Цей верхній шар герметизує лінзу і створює ідеально гладку поверхню. Бруд і волога не пристають до поверхні, що забезпечує легке очищення лінзи.

Нові ультратонкі покриття  DuraVision Platinum (натисніть на зображення для детального перегляду)
Нові ультратонкі покриття DuraVision Platinum (натисніть на зображення для детального перегляду)

Секрет виняткової міцності лінз DuraVision® Platinum полягає у використанні спеціальної технології нанесення покриттів. Під час виробництва лінзи багаторазово бомбардуються спеціальними іонами. Іони передають лінзі свою кінетичну енергію, ущільнюючи шари та формуючи з них єдине покриття. Ця технологія забезпечує оптимальне зчеплення окремих шарів один з одним. Як результат, ми отримуємо поверхню лінзи, яка в три рази міцніше, ніж поверхня у попереднього покоління пластикових лінз від ZEISS.* Саме ця гладка і міцна поверхня робить лінзи довговічнішими, стійкими до забруднень і простими в очищенні.


*ZЛінзи від ZEISS з технологією DuraVision® Platinum з показником заломлення 1,67 у порівнянні з покриттям LotuTec з показником заломлення 1,67.

Стандартна технологія

Зріз лінзи під мікроскопом, зроблений з використанням стандартної технології. Відсутнє повне щільне зчеплення між покриттями.d.

Технологія покриття DuraVision® Platinum

Вигляд лінзи з технологією DuraVision® Platinum під мікроскопом. Щільне зчеплення між покриттями.

Download Infographic
ZEISS coating portfolio
Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами