Покриття лінз для окулярів.

Гарний зовнішній вигляд і комфортний зір.

ЗАРАЗ!
Повний УФ-захист
у всіх прозорих
лінзах ZEISS

Високі технології для ваших очей. Покриття для лінз допомагають вам отримати максимально комфортний зір, полегшуючи догляд за лінзами і захищаючи ваші окуляри від подряпин. Зокрема, з правильним покриттям пластикові лінзи стають універсальним рішенням.

Покриття для лінз DuraVision® Premium від ZEISS.

Оптимальний зір і максимальний комфорт.

Високотехнологічне покриття для лінз дає багато переваг. Воно робить поверхню лінзи міцнішою, більш стійкою до пошкоджень і бруду, зменшує кількість відблисків і спрощує процес очищення. Покриття для лінз DuraVision® Premium від ZEISS – це першокласне покриття для лінз, що відповідає найвищим вимогам і поєднує в собі всі ці переваги.

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Найкращий захист від подряпин. Ще міцніші.

Найміцніше покриття для лінз, яке коли-небудь виготовляв ZEISS, гарантує найкращий захист від подряпин. Покриття також гарантує тривалий комфорт, відмінний зір і довговічність ваших окулярів.

protection against scratches protection against scratches

У три рази міцніші завдяки технології іонного бомбардування.

Наука в дії. Покриття DuraVision® Premium виробляється за допомогою спеціальної технології іонного бомбардування. Ця технологія найкращим чином зчіплює окремі шари, забезпечуючи виняткову твердість і роблячи лінзи в три рази стійкішими до подряпин, ніж пластикові лінзи зі стандартними покриттями ZEISS, і на 35% міцнішими, ніж наші скляні лінзи з просвітлюючим покриттям. Додаткова перевага: гладка, міцна поверхня робить лінзу більш стійкою до забруднень і значно полегшує її очищення.

Краще бачити і краще виглядати. Завдяки ідеальному просвітлюючому покриттю.

 

Лінзи з просвітлюючим покриттям гарантують чіткий і комфортний зір. Лінзи дозволяють мінімізувати кількість відблисків, наприклад, від відбиваючих поверхонь, ламп, мокрої поверхні доріг або фар зустрічних автомобілів, залишаючись при цьому прозорими. Завдяки цьому лінзи більш комфортні для очей і роблять ваш зовнішній вигляд привабливим для оточуючих: лінзи з покриттям DuraVision® Premium від ZEISS зменшують кількість відблисків на 20% як по передній, так і по задній поверхні.* Ви виглядаєте природно без відволікаючих відблисків у приміщенні або на вулиці, вдень або вночі.

* У порівнянні з окулярними лінзами ZEISS зі стандартним просвітлюючим покриттям із зеленим залишковим рефлексом.

perfect anti-reflective coating perfect anti-reflective coating

Жодних дратівливих відблисків. Тільки чіткий зір – ясний погляд без напруження.

Традиційні лінзи з просвітлюючим покриттям мають зелений залишковий рефлекс, що пов'язано з процесом виробництва. Однак зелений колір не зменшує кількість відблисків: лінза пропускає меншу кількість світла, що призводить до збільшення кількості відблисків по її поверхні. Завдяки застосуванню найсучаснішого процесу нанесення просвітлюючого покриття, лінзи з покриттям DuraVision® Premium мають синій залишковий рефлекс. Це збільшує пропускання світла та ефективно зменшує кількість відблисків, що робить лінзи ще прозорішими, практично невидимими, повністю усуваючи відблиски.

Здатність відштовхувати частинки пилу, води і бруду, а також легкість очищення.

Лінзи довше залишаються прозорими. Гладке покриття Clean Coat має брудо і водовідштовхувальні властивості, а антистатичний шар запобігає накопиченню пилу і ворсу, довше зберігаючи лінзи чистими і полегшуючи їх очищення.

Dust- and water-repellent Dust- and water-repellent
Тепер всі прозорі лінзи ZEISS мають повний УФ-захист. Спеціальні властивості лінзи блокують шкідливі УФ-промені та забезпечують вашим очам надійний захист.

Додатковий комфорт при штучному освітленні. Запобігання втомі очей і цифровому перенапруження очей.

При використанні смартфона, світлодіодної лампи, монітора, телевізора, планшета або електронної книги ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше. Багато хто вважає це світло неприємним і виснажливим. У такій ситуації вам допоможуть лінзи з покриттям DuraVision BlueProtect від ZEISS, оскільки вони мають спеціальний фільтр синього світла, спеціально розроблений для захисту від небезпечного випромінювання.

Забудьте про дратівливі відблиски при кермуванні завдяки спеціальному покриттю для лінз, яке подарує вам додаткову безпеку при кермуванні вночі.

Ймовірно, це найважливіша функція для безпеки у вашому автомобілі. Лінзи з покриттям DuraVision® DriveSafe зменшують кількість дратівливих відблисків від яскравих фар сучасних автомобілів при кермуванні вночі. Це покриття знижує ризик аварії, не впливаючи на властивості лінз для кермування і на природне сприйняття сигналів світлофорів.

Less irritating glare when driving thanks to a special lens coating – enjoy greater safety at night.
A stunning look with greater comfort – also for sunglasses.

Приголомшливий зовнішній вигляд і винятковий комфорт - тепер і в сонцезахисних окулярах.

Вони виглядають стильно і забезпечують відмінний і комфортний зір: сонцезахисні окуляри з покриттям DuraVision® Mirror зменшують кількість дратівливих залишкових відблисків завдяки спеціальному покриттю по задній поверхні лінзи. Крім того, вони доступні у наймодніших відтінках.

5 порад щодо забезпечення довговічності ваших окулярів 


If you've started having trouble with your vision, get in touch with your optician immediately.

1. При виборі покриття враховуйте всі потреби і не покладайтеся на волю випадку. Попросіть лікаря детально пояснити переваги та недоліки окремих покриттів.

Select a good lens coating when buying children's glasses, because small scratches and reflections also damage young eyes.

2. При купівлі окулярів для дітей вибирайте гарне покриття для лінз, оскільки дрібні подряпини і відблиски здатні пошкодити дитячі очі.

Clean your glasses regularly using good lens cleaning products which don't damage the lens.

3. Регулярно очищуйте окуляри за допомогою хороших засобів для очищення лінз, які не пошкоджують лінзу.

It might be convenient, but don't clean your glasses with your sleeve, T-shirt or a tissue. The reason: there are microscopic dust particles which can scratch the lens over time.

4. Хоча це і може бути зручно, але ніколи не протирайте окуляри рукавом, футболкою або тканиною. Причина полягає в тому, що мікроскопічні частинки пилу, які містяться в них, з часом можуть пошкодити поверхню лінзи.

Put your glasses in a case when storing them for the night.

5. Користуйтеся чохлом для зберігання окулярів вночі. Окуляри не призначені для використання в екстремально високих або екстремально низьких температурах. Слід також уникати тепла в автомобілі в спекотний літній день. Те ж саме стосується використання в сауні або поряд з системами опалення.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами