DuraVision® BlueProtect - ідеальне рішення для тих, хто багато часу проводить у приміщенні

Спеціалізований захист від синього світла за допомогою прозорих лінз

В даний час широко обговорюється питання про вплив синього світла на зір людини. Це викликано ти, що ми піддаємося впливу синіх світлових хвиль як в приміщенні, так і на вулиці. З одного боку, синє світло потрібно для підтримки здоров'я і гарного самопочуття. З іншого боку, синє світло може бути небезпечним, особливо при яскравому сонячному світлі. Для захисту від його впливу ми використовуємо сонцезахисні окуляри. Однак сьогодні ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше, через такі сучасні джерела світла, як світлодіодне освітлення та екрани. Ви працюєте за комп'ютером кожен день протягом тривалого періоду часу і в приміщеннях з сучасними системами освітлення? Деякі люди помічають, що синє світло, що випромінюється лампами та екранами, викликає почуття втоми і дискомфорту. Прозорі лінзи з покриттям DuraVision BlueProtect від ZEISS мають не тільки міцне покриття і технологію Clean Coat для полегшення догляду за окулярами, а і фільтр синього світла, який блокує синє світло з довжиною хвилі в діапазоні від 390 до 440 Нм.

Переваги

Переваги для людей, які носять окуляри

  • Захист від шкідливого синьо-фіолетового випромінювання за допомогою прозорих лінз.
  • Призначені для людей, яких турбує проблема потенційно шкідливого впливу синьо-фіолетового світла в приміщенні і які шукають надійний захист від нього.
  • DuraVision BlueProtect від ZEISS – це нове покриття для прозорих лінз з фільтром синього світла, який блокує синє світло з довжиною хвилі в діапазоні від 390 до 440 Нм.
  • При цьому він пропускає «корисне» синє світло, потрібне для нашого здоров'я. Дослідження показали, що синє світло з довжиною хвилі в діапазоні від 400 до 520 Нм (з максимумом при 460 Нм) має важливе значення для регулювання рівня мелатоніну, контролю біоритму і підтримки гарного самопочуття людини.
  • Міцне покриття і технологія CleanCoat – все що потрібно для легкого очищення.

Для кого призначене покриття DuraVision BlueProtect®?

Захист від синьо-фіолетового світла, зокрема в приміщеннях

DuraVision BlueProtect від ZEISS – це спеціальне покриття для лінз, призначене для людей, які проводять багато часу в приміщенні і піддаються впливу потенційно шкідливого синього світла, що випромінюється світлодіодними лампами, телевізорами, екранами комп'ютерів або планшетів і відчувають від цього дискомфорт.

Protection against blue-violet light, also indoors

Корисне і шкідливе світло

Надмірний вплив світла в ультрафіолетовому і синьо-фіолетовому діапазонах може завдати непоправної шкоди людському оку. Крім хворобливого запалення кон'юнктиви і рогівки, він також може привести до пошкодження кришталика ока (наприклад, катаракта) і особливо сітківки (макулярна дегенерація). Саме тому при яскравому сонячному світлі так важливо носити сонцезахисні окуляри з 100% УФ-захистом, особливо при наявності великої кількості відблисків, наприклад на воді або на засніжених гірських схилах.

Який вплив надають джерела світла з високим спектральним вмістом синього світла?

В даний час все більше уваги приділяється яскравому синьому світлу від світлодіодних ламп, енергозберігаючих ламп і випромінюванню від екранів, наприклад екранів смартфонів, комп'ютерів, планшетів та електронних книг.

Гарна новина полягає в тому, що жодне з проведених досліджень не довело, що тривала робота за комп'ютером або спостереження за цими новими джерелами світла здатне пошкодити сітківку ока. Важливо пам'ятати, що, під час перебування протягом однієї години на вулиці в звичайний похмурий день, наші очі отримують в 30 разів більше синього світла, ніж при роботі за комп'ютером протягом тієї ж години.

Тим не менш, вплив синього світла, що випромінюється джерелами світла або екранами, все ж може викликати у деяких людей роздратування або втому очей. В таких ситуаціях незамінним помічником стануть лінзи DuraVision® BlueProtect від ZEISS. Вони блокують синє світло з довжиною хвилі в діапазоні від 390 до 440 Нм, однак при цьому зберігають позитивні властивості синього світла з довжиною хвилі в діапазоні від 450до 500 Нм.

Короткий огляд: переваги і недоліки синього світла

Переваги
Недоліки

Контроль біоритму
Дослідження показали, що синє світло з довжиною хвилі в діапазоні від 400 до 520 Нм (з максимумом при 460 Нм) має важливе значення для регулювання рівня мелатоніну, контролю біоритму і підтримки гарного самопочуття людини.

Підвищений ризик розвитку захворювань сітківки ока
Деякі дослідження показали, що тривалий вплив синього світла з довжиною хвилі менше 460 Нм (з максимумом при 440 Нм) може призвести до фотохімічного пошкодження сітківки. У довгостроковій перспективі
таке пошкодження може стати причиною розвитку макулярної дегенерації.

Фільтри синього світла від ZEISS.

Ідеальне рішення для захисту від потенційно шкідливого синьо-фіолетового світла – для кожного

ZEISS пропонує широку лінійку продукції для захисту від потенційно небезпечного синього світла, в якій кожен знайде для себе ідеальне рішення.

Лінзи Skylet і PhotoFusion від ZEISS – це тоновані лінзи, що затемнюються самостійно і фільтрують синє світло різної інтенсивності, забезпечуючи при цьому 100% УФ-захист. Тепер в лінійці продукції також присутній і DuraVision BlueProtect – спеціальне функціональне покриття, призначене для зниження впливу синього світла. Ідеально підходить для використання в приміщеннях з низьким рівнем синього світла.

Короткий огляд

Blue light filter solutions from ZEISS.
Завантажити інфографіку
Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами