Покриття DuraVision® BlueProtect від ZEISS. Захист ваших очей від синього світла.

ЗАРАЗ!
Повний УФ-захист у
всіх прозорих лінзах ZEISS

Покриття DuraVision BlueProtect від ZEISS. Для людей, які проводять багато часу в приміщенні і відчувають дискомфорт від світла, що випромінюється світлодіодними лампами, телевізорами або моніторами комп'ютерів.

Покриття DuraVision® BlueProtect від ZEISS. Захист ваших очей від синього світла.

Сучасні джерела світла та екрани випромінюють надмірну кількість синього світла. Незважаючи на те, що певна кількість синього світла потрібна організму людини для контролю циклів сну, надмірна кількість «шкідливого» синього світла може становити небезпеку для здоров'я і призводити до захворювання очей. Лінзи з покриттям DuraVision BlueProtect від ZEISS мають спеціальний фільтр, який забезпечує комфортний зір навіть при великій кількості синього світла.

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Фільтр потенційно шкідливого синього світла.

Смартфони, світлодіодні лампи, телевізори, монітори комп'ютерів, електронні книжки та планшети випромінюють велику кількість синього світла. Випромінювання великої кількості синього світла є однією з причин цифрового напруження очей. Покриття DuraVision® BlueProtect з фільтром синього світла затримує певну кількість синього світла. Багато людей, що носили окуляри з покриттям DuraVision® BlueProtect, зізналися, що з цим покриттям вони відчували більший комфорт для очей.

Постійний захист. В приміщенні і на вулиці.

Сонцезахисні лінзи, наприклад ZEISS Skylet або лінзи ZEISS PhotoFusion, що затемнюються самостійно, забезпечують 100% УФ-захист. Додаткова опція для людей, які знаходяться в приміщенні: DuraVision® BlueProtect. Це покриття, нанесене на прозорі лінзи також відсікає шкідливе синє світло.

Двома словами: які існують джерела синього світла?

Існує кілька способів впливу синьо-фіолетового світла на очі. Це світло не тільки входить до складу сонячного світла, але також з різною інтенсивністю випромінюється екранами мобільних телефонів, моніторами комп'ютерів і телевізорами, а також світлодіодними та енергозберігаючими лампами.

In brief: what are the sources of blue light?
Тепер всі прозорі лінзи ZEISS мають повний УФ-захист. Спеціальні властивості лінзи блокують шкідливі УФ-промені та забезпечують вашим очам надійний захист.

Лінзи, що затемнюються самостійно. Лінзи з всебічним захистом. Зручні та надійні.

Одні окуляри на всі випадки життя: лінзи, що затемнюються самостійно, також виконують функцію сонцезахисних окулярів. Вони затемнюються за лічені секунди, а просвітлюються всього за кілька хвилин. Вони також забезпечують 100% УФ-захист.

Зробіть роботу за комп'ютером комфортнішою для ваших очей. Більше концентрації, менше зорового напруження, ясний розум.

Ви завжди можете розраховувати на цього помічника. ZEISS Office Lenses спеціально оптимізовані для роботи за комп'ютером (також доступні з покриттям DuraVision® BlueProtect). З ними ваш робочий день пройде простіше, а ви зможете насолодитися бездоганним зором.

Запобігайте виснаженню очей за допомогою цифрових лінз із функцією DuraVision BlueProtect.

Печіння або перевтома очей, головний біль та біль в області шиї: постійне використання смартфона, читання на планшеті часто призводять до цифрового напруження очей. Цифрові лінзи можуть допомогти. Вони підтримують ваші очі й забезпечують більш комфортне бачення завдяки спеціально оптимізованій зоні поблизу. Разом із покриттям DuraVision BlueProtect ця комбінація запобігає перенапруженню очей – забезпечує кращий зір.

5 порад для вирішення проблеми з синім світлом

Take a moment to look off into the distance regularly

1. Регулярно дивіться вдалину, особливо при роботі за комп'ютером або при частому використанні планшета або смартфона.

Blue light controls our biorhythm.

2. Синє світло контролює наш біоритм. Згідно з дослідженнями, синє світло, зокрема, дуже важливе для регулювання рівня мелатоніну в організмі людини і для контролю циклу сну людини і його самопочуття. При виборі окулярів з фільтром синього світла проконсультуйтесь з лікарем.

Too much blue light (e.g. when reading on your tablet) and bright artificial light in the evening are not advisable

3. Рекомендується уникати надмірної кількості синього світла (наприклад, при читанні на планшеті) і яскравого штучного світла ввечері, оскільки вони можуть викликати безсоння. Запам'ятайте: ввечері використовуйте м'яке світло і уникайте занадто яскравого світла. Розслабтеся, наприклад, при свічках.

Daylight contains a lot of blue light.

4. Денне світло містить велику кількість синього світла. Згідно з різними дослідженнями, тривалий вплив інтенсивного синього світла може пошкодити сітківку, збільшуючи ризик вікової макулярної дегенерації. Найкращим рішенням будуть сонцезахисні лінзи з 100% УФ-захистом від випромінювання спектру А і В або лінзи ZEISS, що затемнюються самостійно.

Do you suffer from burning eyes in the evening?

5. Ввечері страждаєте від печіння очей? У вас болить голова, шия або спина? Причиною може бути цифрове перенапруження очей. Перевірте зір в оптиці  оптики ZEISS.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами