Digital Lenses

– лінзи, спеціально розроблені для постійних користувачів цифрових пристроїв.

Зосередьтеся на сучасному житті. З ZEISS Digital Lenses ви інакше подивитеся на екран свого смартфона, планшета або телевізора. Ідеально підходять для цифрових пристроїв. Ваші очі будуть вам вдячні.

ZEISS Digital Lenses.

Лінзи ZEISS Digital Lenses Рішення проблеми цифрового напруження очей.

У середньому ми дивимося на екрани смартфонів, планшетів або екрани телевізорів майже по п'ять годин на день. А на мобільний телефон до 80 разів на день! І в майбутньому ці показники будуть тільки збільшуватись. Дрібний шрифт і постійне переведення погляду з близьких на далекі предмети змушують наші очі працювати на максимумі. Починаючи з 30 років, це може привести до цифрового напруження очей або, як кажуть фахівці, комп'ютерного зорового синдрому. Завдяки оптимізованій зоні для близьких відстаней, лінзи ZEISS Digital Lenses – чудове рішення для швидкого і комфортного переведення погляду незалежно від його напрямку. Ці лінзи ідеально підходять не тільки для роботи з цифровими пристроями, але і для читання книг і журналів.

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Особиста порада:

знайдіть оптику поряд з вами

Світ у пікселях – випробування для наших очей.

В умовах постійного використання смартфонів, навігаційних пристроїв, електронних книг і планшетів також змінюються і наші зорові звички: наші очі повинні пристосовуватися до нового діапазону зору на близькій відстані, оскільки цифрові пристрої ми тримаємо трохи ближче, ніж газету або книгу. Ми також постійно переводимо погляд між предметами, які розташовані на різних відстанях. Ця ситуація призводить до великого навантаження на очі: все більше і більше людей страждають на короткозорість або скаржаться на проблеми з очима або стан здоров'я в цілому.

Що таке цифрове напруження очей?

Використання цифрових технологій змушує наші очі працювати на максимумі. Всього за частку секунди погляд переміщується між близькими і далекими предметами: з віддалених предметів на маленькі дисплеї, дрібні шрифти і стислу інформацію, а потім назад. Це створює надзвичайне навантаження на циліарний м'яз і кришталик ока, яким доводиться постійно пристосовуватися, щоб гарантувати чіткий фокус на предметі. Це може призвести до головного болю і болю в шиї, печіння або втоми очей, причому з віком ймовірність настання подібних симптомів збільшується. У Німеччині, наприклад, 50% населення страждають від одного або декількох з цих симптомів, тобто від зорового напруження.

Розслаблений і комфортний зір. Завдяки лінзам для цифрових пристроїв.

Розслаблений і комфортний зір. Завдяки лінзам для цифрових пристроїв.

Лінзи ZEISS Digital Lenses головним чином призначені для використання цифрових пристроїв, наприклад, електронних книжок або смартфонів. Спеціальна оптимізована зона для близької відстані враховує типові рухи очей і скорочену відстань, яка потрібна при роботі з цими пристроями. Ця конструкція оптимально підтримує циліарний м'яз, спрощуючи процес фокусування на предметах, які знаходяться на різних відстанях. І тому ці лінзи можуть дійсно запобігти появі симптомів втоми. Окуляри ідеально підходять для повсякденного використання, і не тільки для постійних користувачів цифрових пристроїв.

Правильне рішення для кожного.

Чим відрізняються цифрові лінзи, офісні лінзи і прогресивні лінзи?

Готові до будь-якої ситуації. Цифрові лінзи ZEISS Digital Lenses були спеціально оптимізовані для зору на близькій відстані і підходять для повсякденного використання. Офісні лінзи ZEISS Office Lenses призначені як додаткова пара окулярів для людей, які помічають проблеми із зором на середніх і ближніх відстанях, наприклад, на робочому місці. Прогресивні лінзи від ZEISS виготовляються індивідуально, завдяки чому гарантують чіткий, сфокусований зір на близьких, середніх і далеких відстанях.

Надзвичайно тонкі і легкі. Менша вага, більший комфорт.

Незалежно від того, зроблені лінзи з пластику або скла: сучасні технології виробництва дозволяють виготовляти неймовірно тонкі і легкі лінзи, навіть для людей зі складним рецептом і особливими порушеннями зору. Ви навряд чи відчуєте на собі ці легкі лінзи.

1082827998
Чіткий та комфортний зір цілий день. Насолоджуйтесь усім, з чим стикаються ваші очі сьогодні з лінзами ZEISS SmartLife.
Чіткий та комфортний зір цілий день. Насолоджуйтесь усім, з чим стикаються ваші очі сьогодні з лінзами ZEISS SmartLife.

Додатковий комфорт при штучному освітленні. Забудьте про втому і напруження очей.

При використанні смартфона, світлодіодної лампи, монітора, телевізора, планшета або електронної книги ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше. Багато хто вважає це світло неприємним і виснажливим, оскільки воно негативно впливає на наші біоритми і навіть може бути небезпечним для наших очей. Спеціальний фільтр синього кольору, яким оснащені лінзи для окулярів, забезпечує більш комфортний зір.

Забудьте про подряпини і бруд. Ще більш міцні.

Завдяки високоефективним покриттям, ці лінзи надзвичайно стійкі до подряпин або часток бруду. Перевага: ваші лінзи довше не забруднюються, що значно полегшує їх очищення. Кращий зір, більш привабливий зовнішній вигляд – частково завдяки найсучаснішому просвітлюючому покриттю.

Абразивостійке

Aнтирефлексне

Гідро- і олеофобне

Digital Lenses в якості сонцезахисних окулярів.

Ідеальна команда для літа.

Звичайні окуляри перетворюються у сонцезахисні окуляри, забезпечуючи ідеальний УФ-захист та оптимальний зір. Ці лінзи виправдають всі ваші очікування: покращене сприйняття контрастності, зменшена кількість відблисків та антиблікове покриття. Іншими словами: безкомпромісна досконалість.

Лінзи, що затемнюються самостійно. Лінзи з всебічним захистом. Зручні та надійні.

Одні окуляри на всі випадки життя: лінзи, що затемнюються самостійно, також виконують функцію сонцезахисних окулярів. Вони затемнюються за лічені секунди, а просвітлюються всього за кілька хвилин. Вони також забезпечують 100% УФ-захист.

5 порад, які допоможуть уникнути цифрового напруження очей

Make sure you relax your eyes regularly over the course of the day

1. Протягом дня регулярно давайте очам відпочити. В ідеалі, кожну годину протягом п'яти хвилин дивіться вдалину, не фокусуючись на предметах.

Ask your optician for advice on digital eyestrain

2. Проконсультуйтесь з лікарем щодо цифрового напруження очей. Він перевірить ваші очі на предмет можливих симптомів.

Ideally, you should combine your eye stress test with a regular eye examination.

3. Ідеальним варіантом є поєднання перевірки очей на наявність цифрового напруження зі звичайною перевіркою зору. Для забезпечення хорошого зору і покращення якості життя, таку перевірку слід проходити кожні два роки.

Some people find that this blue light makes them feel tired and uncomfortable. The remedy may be the appropriate lens coating.

4. Сьогодні через постійне використання сучасних екранів ми піддаємося більш інтенсивному впливу синього світла, ніж раніше. Ви кожного дня проводити багато часу за комп'ютером, смартфоном або планшетом? Деякі люди помічають, що синє світло викликає відчуття втоми і дискомфорту. Рішенням цієї проблеми може бути відповідне покриття лінз.

Perfect lens centration by your optician are an absolute must.

5. Якщо ви зупините свій вибір на ZEISS Digital Lenses, обов'язково проконсультуйтесь з лікарем щодо оптимальної оправи і центрування лінз.

Супутні товари

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами