Лінзи ZEISS BlueGuard

Комфортно для очей

Більше впливу синього світла незалежно від віку.

Наше життя стає все більш цифровим. Ми працюємо, граємо, вчимося та робимо покупки в Інтернеті, де б ми не були. З цією зміною способу життя ми, як ніколи, покладаємось на свої очі. Це означає, що, окрім потенційно шкідливого впливу синього світла від сонця, ми також більш уразливі для штучного синього світла.

В оточенні екранів цілий день?

Ще в квітні 2020 року дослідження показали, що люди різного віку в усьому світі проводять більше часу за цифровими пристроями.1 Крім того, більше часу проводять удома у сучасних будівлях, обладнаних світлодіодними лампами, які також випромінюють синє світло. Отже, окрім потенційно шкідливого синього світла, що випромінюється сонцем, більшість людей все частіше піддаються впливу штучного синього світла.

Дивіться комфортно і майте гарний вигляд, не турбуючись про синьо-фіолетові відблиски на ваших окулярах. Лінзи ZEISS BlueGuard блокують потенційно шкідливе синє світло1 і забезпечують повний захист від ультрафіолету.

Що таке синє світло та як діють окуляри, що захищають від синього світла?

Частина світла, що випромінюється сонцем, потрапляє в синій спектр, але майже всі сучасні цифрові пристрої та світлодіоди також випромінюють синє світло. На відміну від УФ-випромінювання, синє світло проникає в очі, а надмірне опромінення може стати причиною відчуття втоми очей та помутніння зору. Синє світло також впливає на біоритми організму і вашу здатність виробляти мелатонін, тому синє світло може впливати на сон. Окуляри, що захищають від синього світла, мають здатність блокувати ту частину спектру синього світла, яка потенційно може бути шкідливою та дратівливою.

Що таке цифрове напруження очей?

Головні болі, помутніння зору, сухість або печіння очей - це загальні симптоми цифрового перенапруження очей (DES), яке може бути викликане тривалим використанням цифрових пристроїв. Планшети, смартфони та комп’ютери випромінюють непропорційну кількість синього світла, що може призвести до розсіювання світла та хроматичних аберацій.

Лінзи ZEISS BlueGuard: нове покоління окулярів, що блокують синє світло.

У попередніх продуктах блокування синього світла досягається завдяки нанесенню на окуляри покриття, що блокує синє світло. Лінзи ZEISS BlueGuard мають властивості блокування синього світла безпосередньо у матеріалі лінз. Це дозволяє нам застосовувати ZEISS DuraVision Platinum – наше преміальне покриття для лінз - як стандарт для лінз ZEISS BlueGuard.

Більше захисту

Лінзи ZEISS BlurGuard забезпечують повний УФ-захист та зараз додатково блокують 40%2 потенційно шкідливого та подразнюючого синього світла

Комфортно для очей

Наші окуляри, що захищають від синього світла, були розроблені, щоб протистояти цифровому навантаженню очей у все більш цифровому світі

Менше відблисків

Для кращого зору і вигляду онлайн і офлайн лінзи ZEISS BlueGuard мають до 50% менше відблисків3 від штучного синього світла порівняно з покриттям ZEISS DuraVision BlueProtect.

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами