Візуальний комфорт протягом усього дня для сучасного способу життя «бути завжди на зв'язку»

Лінзи SmartLife від ZEISS.

Лінзи для незабутніх моментів та оптимального зору

ZEISS пропонує чотири дизайни - від традиційних сферичних до індивідуальних лінз.

Приблизно з 30 років око починає втрачати здатність до акомодації. Ми часто цього не помічаємо. В такій ситуації цифрові лінзи ZEISS можуть допомогти зменшити навантаження на очі.

Прогресивні лінзи повинні бути точно адаптовані до ваших зорових звичок. Прогресивні лінзи ZEISS мають чотири дизайни і сім технологій, чимало з яких є найкращими.

Ми живемо у швидкоплинному світі, постійно на зв’язку з людьми, інформацією як онлайн, так і офлайн. Наші очі прикуті до цифрових пристроїв, навіть коли ми в русі. Такий стрімкий спосіб життя часто призводить до перенапруги очей.

Кермування – це щось захоплююче. Однак багато власників окулярів відчувають себе невпевнено і незахищено, коли їм потрібно кермувати в складних умовах, наприклад, в поганих погодних умовах, вночі, на світанку або в сутінках.

Проведення більшої частини дня перед екраном може призвести до болю в шиї, спині і плечах. Причиною цього дуже часто є неправильно підібрані окуляри.

Завдяки великій базовій кривизні спортивні лінзи захищають очі від: пилу, бруду, сонця і дрібних камінчиків в повітрі. Це може становити проблему для лінз інших виробників. Тільки не для ZEISS.

Перші окулярні лінзи, виготовлені для відпочинку очей після носіння контактних лінз.

Покриття перетворюють пластикові лінзи на витвори мистецтва: вони міцні, легше очищуються, зменшують кількість відблисків і захищають.

Якість ZEISS як ззовні, так і всередині. Дізнайтеся більше про іншу продукцію ZEISS.

Мій Зоровий профіль Вкажіть персональні зорові звички і підберіть індивідуальне рішення.
Знайдіть оптику поряд з вами