Правове застереження, Загальні положення та умови

Правове застереження

Це правове застереження стосується цього веб-сайту і доменів. Воно не стосується веб-сайтів і доменів компаній ZEISS, які, наприклад, внесли зміни до правової інформації відповідно до національного законодавства. Тому, будь ласка, зверніть увагу на правові застереження всіх веб-сайтів компанії ZEISS, які ви відвідуєте, або програм, які ви використовуєте.

У деяких випадках веб-сайти компанії ZEISS також містять посилання на веб-сайти третіх осіб, які не належать до групи ZEISS, та до яких ці правові застереження не застосовуються.
Інформація, опублікована на доменах компанії ZEISS, може містити посилання на продукцію та послуги, які не рекламувалися і не були доступні у вашій країні. Така інформація не означає, що компанія ZEISS має намір пізніше запропонувати цю продукцію або послуги у вашій країні. У разі потреби ви можете звернутися до нашої регіональної торгової організації, яка буде рада надати вам інформацію про наявність цієї продукції та послуг. Презентація продукції та послуг на нашому веб-сайті не є обов'язковою комерційною пропозицією.

Якщо програмне забезпечення пропонується для безкоштовного завантаження, компанія ZEISS не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті завантаження або використання програмного забезпечення. Користувач завантажує та використовує програмне забезпечення виключно на свій страх і ризик і без будь-якої відповідальності або гарантій, за винятком випадків будь-якого наміру або грубої недбалості з боку компанії ZEISS.

У кількох місцях ми згадуємо та надаємо посилання на сторонні веб-сайти. Ми робимо це тільки в тому випадку, якщо повністю впевнені в надійності постачальника. Однак компанія ZEISS не несе відповідальності за положення про захист даних або вміст цих веб-сайтів. Посилання на сторонні веб-сайти позначаються наступним значком:

Компанія ZEISS зберігає за собою всі права на вміст та макет своїх веб-сайтів. Інтелектуальна власність, що міститься на наших веб-сайтах і наших торгових марках, захищена. Текст, зображення і графіка на наших веб-сайтах, їх макет і т.д., а також анімація та програмне забезпечення регулюються законом про авторське право та іншим захисним законодавством. Копіювання або відтворення всієї або часткової інформації, що міститься тут, заборонено без нашого попереднього письмового дозволу. Цей веб-сайт не надає жодних ліцензій на використання інтелектуальної власності. Компанія ZEISS залишає за собою право змінювати, призупиняти або закривати веб-сайти в будь-який час і без попереднього повідомлення.

Незважаючи на ретельну підбірку вмісту нашого веб-сайту, ми не несемо жодної відповідальності за його правильність, точність, повноту або за безперешкодний доступ до нього. Наскільки це дозволено законодавством, ми не несемо відповідальності за прямі або непрямі збитки, зокрема втрату прибутку, що виникли в результаті використання нашого веб-сайту або у зв'язку з інформацією, розміщеною на веб-сайті. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати або доповнювати надану інформацію.

© Carl Zeiss AG – Остання зміна: вересень 2017 р.