Політика конфіденційності даних

Дякуємо вам за проявлену зацікавленість у нашій компанії й за ваше бажання стати співробітником ZEISS. Ми вважаємо за необхідне проінформувати вас про те, як будуть опрацьовуватися ваші персональні дані у зв’язку з процесом подання заяви про працевлаштування.

Використовуйте лише ваші приватні адреси електронної пошти для надсилання заяв про прийняття на роботу та запитань.

Контролер і мета опрацювання даних

Звичайний процес подання заяви про прийняття на роботу

Реєструючись і надсилаючи нам заяву на порталі працевлаштування компанії ZEISS, ви робите свої персональні дані доступними для нас і надаєте згоду на опрацювання цієї інформації, яка є частиною процесу подання заяви. У вас також є можливість надання окремої згоди на включення ваших даних у Пул кандидатів (див. нижче).

Принциповим є використання ваших даних лише з метою заповнення конкретної вакансії в групі компаній ZEISS. Контролер збирання та опрацювання в розумінні Загального регламенту про захист даних — це відповідальна особа компанії ZEISS, обов’язком якої є організація розміщення оголошення про вакансію або, у разі подання заяви про працевлаштування з ініціативи кандидата, компанія ZEISS, до якої ви надіслали заяву. Для отримання більш докладної інформації про конкретну юридичну особу в складі ZEISS звертайтеся до recruiting .oberkochen @zeiss .com. Ви можете в будь-який момент переглядати, оновлювати й фіналізувати інформацію, яку ви надали на порталі працевлаштування компанії ZEISS.

Заява про прийняття на роботу з ініціативи кандидата

Якщо ви надсилаєте заяву про працевлаштування з власної ініціативи за допомогою нашої Системи керування кандидатами, ваші дані буде спрямовано до відповідної компанії ZEISS, яка відповідає вашому набору навичок.

Пул кандидатів

Якщо ви погодилися з перенаправленням даних, які стосуються вашої заяви, ваш профіль розсилається, якщо він може становити інтерес для заповнення вакансій в інших компаніях ZEISS. Згодом ваші дані надаються компаніям ZEISS, які залучені до процесу опрацювання заяви про працевлаштування, і вони можуть зв’язуватися з вами в разі зацікавленості.

Активний пошук кандидатів

Якщо інформація у вашому профілі нас зацікавила й ми зв’язалися з вами за допомогою порталів для працевлаштування або в подібний спосіб, тоді першим етапом нашого знайомства з вами буде відповідна соціальна мережа. За умови надання вами відповідної згоди ми додамо дані, зібрані нами в соціальній мережі, на наш портал працевлаштування, а потім надамо вам посилання, щоб ви могли скористатися кастомізованим засобом доступу для завершення свого профілю й оформлення вашої згоди на включення вас у Пул кандидатів. Після збирання нами ваших даних із соціальної мережі ви перейдете до звичайного процесу подання заяви (див. вище).

Рекомендація

Якщо у вас цікавий профіль, можливо, вас уже рекомендував один із чинних співробітників ZEISS. У цьому випадку за допомогою співробітника ZEISS спочатку будуть отримані ваші контактні дані, щоб наша система згодом могла надіслати вам автоматичний електронний лист, який містить інформацію та посилання на профіль посади. У разі вашої зацікавленості ви можете скористатися звичайним процесом подання заяви про працевлаштування. Якщо ви не зацікавитеся або залишите електронний лист без відповіді, ми видалимо ваші контактні дані з нашої системи не пізніше ніж за два місяці. Таким чином, у вас буде вдосталь часу для налаштування вашого профілю для відповідної посади або для використання вже зібраних нами даних для інших цікавих вакансій. Ми також можемо видалити ваші дані на вашу вимогу до завершення двомісячного періоду.

Тип даних

Під час процедури подання заяви про прийняття на роботу ми опрацьовуватимемо дані, які ви нам подали у своїй заяві. Ці дані зокрема включають таку інформацію:

  • ідентифікаційні дані (прізвище, ім’я, ідентифікаційний номер платника податків тощо);
  • контактні дані (адреса електронної пошти, номер телефону тощо);
  • дані щодо ваших особистих уподобань (ваші вподобання, інтереси тощо);
  • дані про освіту й трудовий стаж (школа/університет, у яких ви навчалися, попередні місця роботи);
  • інші відповідні дані (дипломи, посвідчення, ваші фотографії тощо)
    .

Правова основа й права суб’єктів даних

Ваші дані збираються у вказаних вище цілях (достатні причини для працевлаштування в ZEISS). Оскільки ZEISS набирає нових співробітників із багатьох різних країн, правова основа для законного опрацювання персональних даних може сильно різнитися. Ви можете отримати докладну інформацію щодо конкретного національного законодавства (наприклад, права суб’єктів даних згідно із Загальним регламентом про захист даних) і загальну інформацію про опрацювання даних у ZEISS на нашому вебсайті за посиланням https://www.zeiss.com/data-protection.

Якщо ваші дані опрацьовуються на підставі наданої вами згоди, ви можете на свій розсуд у будь-який момент відкликати свою згоду (із застосуванням до подальших операцій), перейшовши на портал працевлаштування ZEISS або надіславши електронного листа на адресу recruiting .oberkochen @zeiss .com. Відкликання згоди не впливає на законність опрацювання даних до моменту відкликання.

Одержувачі даних і місце опрацювання даних

Група ZEISS забезпечує, щоб треті сторони, які, наприклад, працюють від імені ZEISS і мають повноваження для доступу до цих даних, дотримувалися прав та зобов’язань, визначених у цій Політиці конфіденційності даних. Компанія ZEISS та її постачальники послуг завжди опрацьовують дані на серверах, які розміщені в Європейському Союзі. У виняткових випадках дані в дозволеному законодавством обсязі також можуть опрацьовуватися в країнах за межами Європейського Союзу (треті країни).

Передаючи дані в межах Групи ZEISS, пересилаючи їх третім сторонам (наприклад, на вимогу антитерористичного законодавства) або в третю країну й залучаючи зовнішніх партнерів для опрацювання даних, компанія ZEISS дотримується застосовного законодавства із захисту даних й убезпечує цю діяльність, наскільки це можливо зробити доступними засобами забезпечення конфіденційності даних, включно з угодами з опрацювання даних, стандартними положеннями договорів ЄС і міжнародними конвенціями. Якщо рівень захисту, який забезпечують місцеві вимоги в зарубіжних країнах, є нижчим за передбачений Хартією основних прав ЄС, компанія ZEISS докладе зусиль, щоб зробити ризики, пов’язані з опрацюванням даних, якомога меншими за допомогою доступних засобів.

Видалення даних

У принципі, законодавство зобов’язує нас зберігати ваші дані, пов’язані з процесом подання заяви про працевлаштування, в архіві протягом шести місяців. Якщо ми не зможемо запропонувати вам посаду, але ви надали згоду на включення вас у Пул кандидатів, ми видалимо ваші дані не пізніше ніж за два роки з моменту відхилення вашої заяви про прийняття на роботу. За шість місяців ви також зможете видалити ваші дані на порталі кандидатів ZEISS у будь-який момент, надіславши електронного листа на адресу recruiting .oberkochen @zeiss .com. Якщо ви не надасте згоду на зберігання ваших даних, їх буде видалено, щойно ми заповнимо вакансію та (або) до завершення шестимісячного періоду. Якщо ви надали згоду на зберігання ваших даних, ми включимо ці дані в процес керування персоналом, який ми реалізуємо в дозволених законодавством рамках.

Безпека даних

У компанії ZEISS діють корпоративні директиви, які мають чинність в усіх країнах світу, метою яких є забезпечення захисту й конфіденційності даних. Крім цього, також застосовуються положення про конфіденційність даних, які діють у країнах, де розміщені штаб-квартири компаній ZEISS. Крім того, кожен постачальник послуг, який опрацьовує ваші персональні дані від імені ZEISS, зобов’язується забезпечувати конфіденційність і застосовувати ті ж самі жорсткі заходи безпеки, що й ZEISS. Технічну підтримку нашої Системи керування кандидатами надає постачальник ІТ-послуг з Німеччини, якого ми обрали виходячи з параметрів, яких вимагає законодавство, та до якого також застосовуються встановлені вимоги до конфіденційності даних.

Job Alert (сповіщення про вакансію)

Якщо ви встановите Job Alert (сповіщення про вакансію), ми зберігатимемо лише потрібну для нього інформацію (адресу електронної пошти й критерії підбору). Ви можете скасувати вашу участь у програмі сповіщень про вакансії в будь-який час. Якщо це станеться, ми негайно видалимо вашу інформацію.

Контактна інформація

Якщо у вас виникнуть запитання щодо політики конфіденційності даних, звертайтеся до нас за адресою datap rivacy @zeiss .com. Запитання щодо процесу подання заяви про прийняття на роботу слід надсилати на адресу recruiting .oberkochen @zeiss .com.

Версія

Ми без зволікань повідомимо вас про суттєві зміни в процесі опрацювання ваших даних, якщо вони матимуть місце. Політика конфіденційності даних станом на вересень 2021 року.